• Sor
  • Bence

Siyah noktalara ne iyi gelir?

Bizzat deneyip faydasını görenlerden yorum bekliyorum siyah noktaya ne iyi gelir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• SİYAH NOKTALAR İÇİN 1 GÜNDE KESİN ÇÖZÜMMalzemeler:1 çay kaşığı limon suyu,1.5 çay kaşığı bebek pudrasıUygulanışı:Bir çay tabağının içinde limon ve pudrayı iyice karıştırıp siyah noktalarınıza sürün 15-20 dakika bekletip yıkayın. Siyah noktalarınızın çok çabuk kaybolduğuna inanamayacaksınız. 3 gün uyguladığınızda siyah noktalarınızın tamamen yok olduğunu göreceksininot:alıntıdır:))

• cok fenasın bende okuyorum işe yarıyormuymus diye alıntı diyosun :D

• Öncekileri Göster
    • cidden 1 günde geçirdimi sizinkileri

• benim ki bi gün de olmadı inatcıydılar:)))
      ama kızlar her cilt birbirini tutmaya bilir diyorum şimdiden:))

Erkekler Ne Diyor 5

• Limon iyidir

• nivea veya watsons'ın siyah nokta bantları. haftada birden fazla yapma ve yaptıktan sonra 1-2 saat boyunca evden çıkma.

• bir pamuğa limon veya elma sirkesi dök ve sonra yüzünü sil çok farkediyo bi dene derim

• limon sürün arkadaşlar..dogum lekesini bile gözle görünmeyecek kadar azaltıyor ayrıca cilde parlaklık veriyor.tavsiyem !

• limon

Kızlar Ne Diyor 8

• Buhar Banyosu

• ne iyi gelir bilmem ama o siyah nokta bantlarını tavsiye etmem . işe yaramıyolar kesinlikle

• ben neutrogena kullanıcam :) cildiyeci önermişti

• Nilera okyanus sabunu, sabah akşam yüzünü bununla yıka siyah nokta mokta kalmıyor, sivilceler icin de iyi.

• Olay'ın toniği :)

• limon için iyi derler.

• Kil maskesi , siyah üzüm çekirdeği özlü maskeler . Ama sakın sıkmaya yada sıyırmaya çalışma

• kil maskesi kullanıyorum ama hiçbişeye yaramadı :(:(

• kullandığın kil maskesinin markası nedir? cilt tipin de önemli olmadı çamur maskesi dene

Yükleniyor...