• Sor
  • Bence

Gribe iyi gelen şeyler nelerdir?

gerçekten çok hastayım ve çalışmam gereken sınavlarım var.daha çabuk nasıl iyileşirim daha 1.günü gribimin yarına kadar iyileşsem keşke..doktara... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bal ye ben bal kadar iyi geçiren bir şey görmedim.Hatta her gün 1 kaşık yersen hasta bile olmazsın.

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben grip olmadan veya olduktan sonra çay sıcak suyun içine limon sıkıyorum ıyıce bırde şeker sıcak limonata gibi. Gayet guzel geliyor terletiyor ve diriltiyor enerjin yerine geliyor mutlaka dene.

• hiç birşey bir fincan ıhlamur kadar iyileştirici olamaz..:d

• Öncelikle geçmiş olsun..Gripte yapılabilecek en iyi şey bol bol "Dinlenmek"tir. Bununla beraber Ihlamur içilmeli , dinlenilen oda sık sık havalandırılmalı , burunda akıntı varsa su ile iyice temizlenmeli... Ve ilaç saatlerini geçirmemelisin...

• saolun iyileştim

• Rica ederim , geçmiş olsun...

• İlaçlarını içip uyu. 'Ter atınca' kendine gelirsin. Gece ter içinde uyanırsan üstünü değiştir. Ne kadar çok uyursan o kadar çabuk iyileşirsin, geçmiş olsun.

• bir adet portakal , bir adet limon ikisini de taze olarak bir bardaga sık ve yarım şişe sodayla karıştırarak içmeyi dene.aynı zamanda yarım cay bardağı limon suyunun içine biraz tuz atarak gargara yapabilirsin . geçmiş olsun

• saolun

• rica ederim.

• her derse dewa olan soğan suyudur yalnız içe bilene onu içemiyorum diyorsan bol bol sıvı tüket ve bol bol mandalin portakal biber ve limon

• ben de çok hastayım google'dan ulaştım buraya. tüm tavsiyeleri dikkate alacağım. geberecem laaaaaaaaaaaaaaaan.

• Öpücük

• bol sıvı al...ılık su...ıhlamur ballı süt...istirahat...

• bol sıvı tüket ..bi aferin al sonra da limon ve mandalinyı kabu ile kaynat şekersiz iç

• vücudu çok sıcak tutbağışıklık sistemi sıcakta çok daha etkin çalışır

• Yatmadan önce Aspirin + gece iyi bir terleme + sabah sıcak bir duş + iyi bir kahvaltı ve kahvaltıdan sonra taze sıkılmış limonatayı tavana bakarak içeceksin ( Boğazda Balgam oluşumunu önler)...

• çok teşekkür ederim saolun

• İĞNE -SERUM 1 GÜNDE İYİLEŞMEK İSTİYORSANDİĞERLERİ İHTİMAL BİLE YOK

Kızlar Ne Diyor 3

• nane limon:)

• Limon limon limon. Varsa ballı sıcak su yap içine limon sık iç birşeyin kalmaz

• saol

• portakal, limon, mandalinaya aban. ilaç kullanıyosan greyfurt yeme ama.

Yükleniyor...