• Sor
  • Bence

Sizce kadınlarda ideal boy uzunluğu kaç cm olmalıdır?

Sizce kadınlarda ideal boy uzunluğu kaç cm olmalıdır? Kadınlara en çok yakışan boy uzunluğu nedir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 12

• ama şimdi burada çıkan ortalama sonuçtan uzun veya kısa isek üzülmeyecek miyiz? ben üzüldüm şimdi..1.60 olarak..

• üzülme...yalnız değilsin :P

• :D ohh

• evet evet yalnız değilsin :)

• 1.60 1.80 arası cok guzel... ama benım boyum 1.65 topuklularla 1.70 falan oluyorum ıste...

• 167,49En ideali bu bence. 2,23 cm ile kaybediyorum ben =(

• Yazdığın yorumu çoğu kişi anlamaz söyleyim :))

• Ben anlayanlara yazıyorum, sorun değil =)

• tamam o zman :)

• 1.65 - 1.68 normal bence. kadınların geneli topuklu giyer. 1.70 üstü topuklu giyince çirkin duruyorve boy uzadıkça el ayakda büyük oluyor bayanda sevmiyorum büyük el ayak.

• ellerim büyük değildir çoğu insana göre küçük ve sevimlidir ayakkabı numaram 38dir tam ne 39 ne 37 giyebiliyorum boyum 1.78 aslında normal vücudumda orantılı 1.70 üstünün öyle olmadığını ispatlarım kendi ölçülerimle :)

• istisnalarda var tabi :) kanıt sayılmaz

• uzun boylu olmak şahşımca bı kadında ıgrenc duruyo mıyom olmak super bısey bıcır bıcır:D

• Boyun kaç?

• 1.60 .d

• 1.72 ve üstü...

• istatistiğe göre erkekler 1.50-1.65 boylarındaki kadınları tercih eder

• Burdaki boy aralıklarına bakıyorumda beylerin sanırım hayallerinizi süsleyen boy aralığını yazmışniz:)))) burası Türkiye boy ortalaması 1.55-1.60 uçmusunuz yine ama boyu 180 üzeri olan erkekler istesin 175 boy

• 1.65im :( kısayım malesef.1.70-1.80 en güzeli bence

• 1.65 falan erkeklerin daha çok isteyeceği boydur bence.benim gibi 1.78lik kazuletler 2.plandadır diye düşünüyorum :)

• helal olsun ya :D bi kişi cıktı sonunda 1.70den uzun! işte TRde aranan kan sensin Ada :D

• delirdinmi :) bizim gibilere kazulet deniliyo 1.65 civarı iyi zaten bütün erkeklerde bunu onaylıyo baksana :)

• 1.70 ideal bence...

• Ben 1.60ım ama hiçte takıntım yoktur seven böylede seviyor nekadar sevimlisin demeleri hariç,kısa olunca sevimliden öte geçemiyorum:)

Yükleniyor...