Sizce kadınlarda ideal boy uzunluğu kaç cm olmalıdır?

Sizce kadınlarda ideal boy uzunluğu kaç cm olmalıdır? Kadınlara en çok yakışan boy uzunluğu nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 17

• 1.65 yeter ne çok uzun olmalı bayan ne de çok kısa

• Benim boyum 1.85. Eğer Rus ise üst bacakları çok uzun oluyor kullanışsız. Bence 1.68'i geçmemeli.

Rus olmayan bir ırk ise 1.72-1.75 iyidir.

• 165 ile 175 arasında olması uygun kanımca.

• Sitede ki tüm hatunların boyu 1,60 1,65 mi ne okudumda yorumlar biribirinin kopyası :))

• kadının boyu değil huyu önemli boyu 1/65 olsada yeterli

• en ama en az 1.72 felan olmalı bence! hele Türk hatunlarında!

• 1,75 üstü olmasın

• 1,70 ve üzeri

• 1.70 ila 1.80 bence

• erkeğinin boyundan 10 cm kısa.

birçok bilinmeyenli denklemdir, ben sadede geldim, sonuç budur.

• herkes kendine göre seçiyo :) 1.75 bana göre güzel 180 den fazla olmadıkca normal gibi . 170de alt sınır:)

• 160 ile 175 arası makuldur.

• 180 genelde ender o yüzden 170 civarında olmalı

• 180 olmalı

• 170 civarı iyidir.Ama boyumu uzun gösterecek diye aşırı topuk kullanması itici görünebilir.Giyim tarzıda boyun uzun görünmesini sağlayabilir

• 1.75 süperdir.

• @RealGuiding, sen 1.75'tin zaten? Kısaldın mı, nasıl oldu?

• topukluyla hayde hayde olursun :)

• -1 cm ile süper olamıyorum demek ki..! :))

• Cevap veriyorum 165

Kızlar Ne Diyor 12

• 1.72 ve üstü...

• Ben 1.60ım ama hiçte takıntım yoktur seven böylede seviyor nekadar sevimlisin demeleri hariç,kısa olunca sevimliden öte geçemiyorum:)

• istatistiğe göre erkekler 1.50-1.65 boylarındaki kadınları tercih eder

• Burdaki boy aralıklarına bakıyorumda beylerin sanırım hayallerinizi süsleyen boy aralığını yazmışniz:)))) burası Türkiye boy ortalaması 1.55-1.60 uçmusunuz yine

ama boyu 180 üzeri olan erkekler istesin 175 boy

• uzun boylu olmak şahşımca bı kadında ıgrenc duruyo mıyom olmak super bısey bıcır bıcır:D

• 1.60 .d

• Boyun kaç?

• 1.65im :( kısayım malesef.

1.70-1.80 en güzeli bence

• 1.60 1.80 arası cok guzel... ama benım boyum 1.65 topuklularla 1.70 falan oluyorum ıste...

• ama şimdi burada çıkan ortalama sonuçtan uzun veya kısa isek üzülmeyecek miyiz? ben üzüldüm şimdi..1.60 olarak..

• evet evet yalnız değilsin :)

• :D ohh

• üzülme...yalnız değilsin :P

• 167,49

En ideali bu bence. 2,23 cm ile kaybediyorum ben =(

• tamam o zman :)

• Ben anlayanlara yazıyorum, sorun değil =)

• Yazdığın yorumu çoğu kişi anlamaz söyleyim :))

• 1.65 falan erkeklerin daha çok isteyeceği boydur bence.benim gibi 1.78lik kazuletler 2.plandadır diye düşünüyorum :)

• delirdinmi :) bizim gibilere kazulet deniliyo 1.65 civarı iyi zaten bütün erkeklerde bunu onaylıyo baksana :)

• helal olsun ya :D bi kişi cıktı sonunda 1.70den uzun! işte TRde aranan kan sensin Ada :D

• 1.65 - 1.68 normal bence. kadınların geneli topuklu giyer. 1.70 üstü topuklu giyince çirkin duruyor

ve boy uzadıkça el ayakda büyük oluyor bayanda sevmiyorum büyük el ayak.

• istisnalarda var tabi :) kanıt sayılmaz

• ellerim büyük değildir çoğu insana göre küçük ve sevimlidir ayakkabı numaram 38dir tam ne 39 ne 37 giyebiliyorum boyum 1.78 aslında normal vücudumda orantılı 1.70 üstünün öyle olmadığını ispatlarım kendi ölçülerimle :)

• 1.70 ideal bence...

Yükleniyor...