• Sor
  • Bence

Derin nefes alamamak ve nefes alırken zorlanma neden olur,sizde devar mı??

4 yıldır sigara içiyorum ve ilk defa şu günlerde derin nefes alırken sıkıntı çekiyorum aldığım nefesler bir görev gibi , sizce sigaradan mı ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Güzel bri astım başlangıcı ya da KOAH başlangıcı gibi ...Daha fazla bilgi vermemişsin. Özellikle gece uyurken terliyorsan, ciddi ciddi bir akciğer filmi gerekli, bakalım nereye kadar dolmuş ne kalmış geriye. Bir halt var sanki şu sigarada... Akciğer bu, değişmesi donör uyacak, ayrıca kalbi de içine alan bir ameliyatla mümkün, sonrasında da enfeksiyon kapmamalısın. Yani sırf ciğerden değil , sağlam olsa da kalbinden de olacaksın.Sigarayı bırakmayacaksan , bari senden öncekilere ( sonrakiler henüz yoktur ) iyi bir miras bırak da verdiğimiz parayla kendini zehirledi bir de o kadar hastane ameliyat parası ödettirdi dedirtme.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Büyük ihtimalle sigara kaynaklıdır. Bunu soğuk hava ve üşütme tetikler. Derin nefes almaya çalışırken tam alamayıp bir yerde tıkanıyor hissi yaratıyordur. Nefese doyamamak gibi bir durum oluşuyordur. Fazla stres ve çok yemek yendiğinde de aynı sorunla karşılaşılabilir. Sen yinede doktora git.

• olayı aynen anlattın.

Yükleniyor...