Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Ağda acısını azaltmak için uyuşturucu sprey veya kremler var mı?

Ağda acısını azaltmak için uyuşturucu sprey veya kremler var mı?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ablam erkeğim ağda yapmadım ama aklıma soğuk havlu geliyo havluyu soğut ağda yi çek hemen üzerine koy hani soğuk etkisi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• rakı iç rakı rakı

0|0
    0|0
  • anestol pomad

0|0
    0|0
  • esrar çek hiçbirşey hissetmessin

0|0
    0|0
  • eczaneye git diş doktorun diş çekeceğinde uyuşturucu sprey var onu sıkıyor diş uyuşuyor sende bacaklarına sık işe yarar

0|0
    0|0
    • gerçekten mi?

• dişim ağrıdığında sıkıyorum uyuşturuyor onun etkisi geçene kadar dişimin ağrısı geçiyor ağrı kesici kullanmamış oluyorum

• varsa bana da bildir lütfen :D

0|0
    0|0
  • geciktirici spreylerden kullanabilirsiniz veya eczaneden anestol alıp sürünüz 2-3 tlcivarıdır

0|0
    0|0
  • kolonya sür

0|0
    2|0
  • süt rakı rengi bir sıvı var ama

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• anestol veya emla kremi

0|0
    0|0
  • en iyi çözüm narkoz bacım. temiz iş

0|0
    0|0
  • evet var ismini hatırlamıyorum ama içinden 5 tane çıkıyor bir krem ..55 tl falandı fiyatı eczanelerde satılıyor .. bölgeyi uyuşturuyor..

0|0
    0|0
  • emla kullan en iyisi o piyasada ama biraz pahalı.

0|0
    0|0
  • anestol bende hiç bir işe yaramadı hiç uyuşturmadı emla kremi denemedim daha bazılarına oda etki etmiyormus çok kişiden duydm bunu .ben buldum spreylerin adını alıcam bir kaç gün içinde 2 tane var ,tabi spreyler 1-5 dk da etki gösterip 10-15 dk da geçiyor kremlere göre daha çabuk geçiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...