• Sor
  • Bence

Göğüs büyütmek için doğum kontrol hapları ..

doğum kontrol hapları göğüsleri büyütüyormuş doğru mu bu acaba ? bir yandan da eğer doğruysa göğüsleri büyütüyor olabilir ama diğer taraftan zarar vermez mi ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bazi dogum kontrol hapi kilo aldirdigini duydum icin bölece gögüs büyümede mantikli gibime geldi... ama tek gögüs büyütme olcak sey degil. Push-Up BH al yani büyütmüyor ama büyük gösteriyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• direk bunun için geliştirilmiş ilaçlar yok mu?

• Her duyduğumuzu yaparsak işimiz var inanmayın böyle şeylere.

• kimyasal içerip vucuda yan etkisi olmayan bir şey var mı? sonuçta hormonal dengeni bozuyor ve büyütüyor... yani?yan etkisi var demek ki.

• bu süreçte hamile kalamayacağınız için kendinizi değerlendirin bence efenim.

• Göğüs büyütmek için doğum kontrol hapı gibi, dozajı az da olsa hormon içeren bir ilacın kontrolsüz alımı hiç de sağlıklı görünmüyor. Şu anki haplarda hormon mikatı eskiye göre oldukça düşük tutulup yan etkiler azaltılsa dahi, doğum kontrol hapının doktor kontrolü olmadan alınması riskli olacaktır. Damar sertliği yaratma riskinden dolayı kişinin durumu göz önünde bulundurulu bu ilaçlar verilirken. Jinekolog değilim ama çeşitli nedenlerle bu ilaçlar verilirken fayda/zarar oranına bakılıyordur.Göğüslerin büyüğü o kadar da iyi birşey değil bence :) Hem o sanla büyüme adet dönemideki gibi ağrı, gerginlik gibi hisler yaratıyorsa eğer, ne anlar ki insan o büyüklükten, sürekli bir rahtsızlık hissi olduktan sonra?

• ya sevgılın ufak gogus sevıyorsa o zaman ne yapacaksın

Kızlar Ne Diyor 14

• etkiliyse bile ne kadar etki gösterebilir en fazla?bünyene kimyasal yüklemeye değmez bence

• göğüslernizi büyütmek yerine beyninizi büyütmeye çalışsanız nasıl olur?

• kadının koca memelisi makbul ama

• Öncekileri Göster
    • şaka yapıyo düldül ciddi diyildir bu konuda...

• düldül için söylemedim ki ben cevabına yorum olarak ...

• bilip bilmeden iş yapmayın link

• Öyle bir şey olsa o kadar kadın var kullanan ilk onların büyürdü.Ayrıca şunu kullanırkende dikkat ediniz.Damar tıkanıklığı yapıyormuş.

• Bence tehlikeli olabilir, doktora danışmadan kullanmayın..

• Saçma.Doğum kontrol regl için yarıyor, açısını azaltır. Ve doğum kontrol için yarıyor :). Bide hormonlu bir hap için, hormon bozukluğu olan bayanların kıllarını azaltır.

• Büyütür tatlım ama geçici. Bir beden kadar oynuyor.

• Doğum kontrol hapları işe yarıyor yalnız, göğüs büyütme hapları kesinlikle işe yaramıyor. Şuradaki yazıyı da okumanı tavsiye ederim. link

• Ben iki seneden fazla süredir kullanıyorum, ne kilomda ne göğsümde bir şey değişmedi.Doktoruma danıştım kullanmaya başlamadan önce, hormon değişikliği yüzünden iştah açıcı olduğu doğru ama kesinlikle kendi kendine kilo aldırmaz dedi. Göğüslerin en etkili şekilde doğum yapacağın zaman büyür.

• seninkiler nasil büyüdü ? kendiliginden mi ?

• Büyüyen yerlerin göğüsle sınırlı kalmayacak tatlım.

• ben uzun bi müddet kullandım büyümedi. hatta belki ondan büyümedi :/

• Hayır 2 senedir kullanırım. Hatta bu sene bıraktım. Ne büyür ne küçülür. İçme.

• Büyük sütyen tak..

• buyuk sutyen takınca buyuyomu ? bide onemli olan dik ve duzgun hatlı olması degilmi? ben zaten buyuk sevmem 90 ı gecmicek ölcü =)

• aynen öyle 90 iyi ;)

• Onun yerine kucuk gogus seven bir sevgili edin.Senin canindan kiymetli mi sanki.

• Evet büyütür doğru. Ama ilacı bıraktığın an tekrar iner. Doğum kontrol hapı kullanmadan önce doktoruna danışmalısın. Ayrıca doğum kontrol haplarının zararı yoktur. Eskiden yüksek hormonluydu ilaçlar, şimdi düşürdüler.

• kanda yogunlugunu artırdığı için pıhtılaşmayı artırma olasılığı vardır:
      bu nedenle önce doktor

• Elbette önce doktor ama yok doğum kontrol hapı kilo yaparmış, tüylenme yaparmış, kısırlık yaparmış yalan bunlar.

Yükleniyor...