• Sor
  • Bence

Göbek eritmek için ne yapmalıyım?

hafif göbeğim çıkmış gibi ne yapmalıyım zayıflıyayım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• - 20.00'dan sonra meyve dahi yeme.- Önce yürüyüşle bir kaç gün sonra da tempolu koşu ile devam et.- Sabah erken kalkıp spor yap (10.00 ve 13.00 arası spor yapma) veya 17.30-19.00 arası yap. Yapabiliyorsan hem sabah hem akşam yap. - Ekmek azalt. Şekerli ve yağlı gıdalardan uzak dur. Salatalarda zeytin yağı tüketebilirsin.- Kahvaltı mutlaka yap.- Her sabah bir bardak ılık suya limon sıkarak iç.- Spor tarifi:Isınma hareketleriyle önce vücudu hazırla. Sonra yürüyüş/koşuya başla. Sonra da komando şınavı çekeceksin. Nizami şınav çekerken, kalkışta sırayla bir ayağını karnına doğru çekeceksin dizi büküp. Sonra farklı karın kası çalıştırma hareketleri var. Onları yap. Hatta al san örnek linkler: link link Burada yazanları yapabilirsen 2 ayda six pack çıkartırsın. Ben eskiden bunları her gün yapıyordum. Üstüne bisiklet, yüzme, ağırlık ve barfix de çalışıyordum. Şimdi yeniden başladım ben de. Kolay gelsin.

• +1 bende bu linkteki gibi çalışıyorum baya faydasını gördüm

• Evet Seyyah26, bu şekilde bir haftada 4 kg gidiyor. 1 ayda 6 kg gidiyor. Vücut da şekilleniyor.

Kızlar Ne Diyor 25

• mekikkkk birebir

• mekik+mekik+mekik..

• Yanlışş..

• hadi lnn..:D

• Zıpla .

• hafif cikmissa sorun yapma bence birazcik gobek erkege yakisiyo :)

• uyanır uyanmaz aç karnına 2 bardak su... ardından tempolu bir kaç turluk bir koşu, eve gel güzelce bir duş ardından kahvaltıda süt+yulaf ezmesi (ama sadece yulaf ezmesi herhangi başka bir şey olmasın) daha sonra bel kıvırma hareketleri çalış biraz yağ ertimek gerek, ardından ilk haftanı düzenli bir şekilde böyle tamamladıktan sonra 2. haftana günde 10 adet mekik ekle sayıyı arttıradabilirsin. tabi yemene içmene dikkat et ÖZELLİKLE YAĞ ve ŞEKER 'den uzak dur. bu şekilde 1 ayda toparla devam ettirirsende 3 ayda minicik minicik kascıkların olur ;)

• 6 weeks six-pack. Youtube dan ara: 6 weeks six pack Jillian Micheals. Bol sans :)

• sence cikabilir mi 6 haftada ? :)

• Cikar. ben bu kadinin (Jillian Michaels) in baska bir programini yapiyorum 30 days shred. Bugun 4 uncu gunum du! Inceldim resmen.. 4 gun icinde. Ama tabi saglikli yemen lazim bunun yaninda, bide bol bol su icmen lazim.

• Basketbolcevabım kısa değil

• İsmin rus.
      A Ti Ruskiye ? otkuda ? o.O

• mekik çek :)

• az yemek yigebilirsin mesela :)

• hafıfse mekıkle gıderyedıklerıne dıkkat et ama

• yürüyüş en güzelidir

• link bunu yap her gun bir sabah bir aksam. her gün yogurt ve yumurta tüket. 4 haftada kesin sonuc alirsin.

• Aksam 7den sonra bisey yeme sabah aksam mekik 1 haftada kurtulursunn :))

• onların işe yarıyacağını sanmam

• göbek atabilirsin. aç mezdekeyi . beni çağır para bile basarım

• Mekik çekmelisin

• Mekik cek cok faydasi var

• sert zeminlerde cekme derim ... kuyruk sokumun acıyo ... hatta ciddi yaralanma olabilir ...

• Az ye.

• streç sarma.streç kilo kaybettirmez vücudundaki suyu atar sen kilo verdim sanarsın yağların kalmaya devam eder ve vücudunda susuz kalır

• Hiç bir şey yapamassın :)

• yağlı yiyecekleri bırakıp spor salonunda hoca yardımıyla bilinçli hareketler yap mekik çekecem diye belini sakatlama sölemesi benden

• streç film sar göbüşüneeeeee

• strec film sar

• kısa sürede olsun diyorsan mekiği unut,ağırlık çalış. muz ye ayrıca ve yoğurt tüket.

• mekik, başka çaren yok.

Erkekler Ne Diyor 44

• youtube dakini 8 dk olanı iyidir ama 1 hafta yapar aman dersin kim yapcak sonra

• karın bölgeni eritmek istiyorsan ya koşu bandı ya da spor salonuna git haftada 5 gün 30-40 dak koş-yürü (interval koşu yap) yemene de dikkat et işte o zaman nasıl inceliyorsun ben 2 ayda 13 kilo verdim L bedenden S ye indim ama istek ve irade ister.istek sende yeterince var irade de varsa neden vermeyesinbaşka bir arkadaşa verdiğim cevaptı bu kilo vermenin yöntemi belli yok o yöntem yok bu yöntem kanmayınyöntem tek yemene dikkat et ve düzenli olarak spor yap.mekikle göbek eritemezsin bu arada(senin bol bol koşman lazım)yinede veremezsen kesin başka bir sorun var

• şunları birden cıkar hayatındanekmekpirinçmakarnaşekerkatı yağpatatesmuzmısırçikolatasucuk salam (Kuru et ve pastırma serbest)2 ay sonra ne bel kalır ne gobek...bu kadar basit...biraz irade...tabi mekik de destekleyici katkıda bulunur buna.bir de kettlebell diye bir agır metal spor aleti var. onunla swing hareket yap..youtube da kettlebell swing diye arat

• link evde yapıyorsan işini fazlasıyla gorur

• mekik çek kombinasyon hareketi yap

• Göbeği tek eriten şey koşu ve kardiyodur.Mekik felan hikaye sadece karın kasını sertleştirir.Aynı zamanda karbontidratıda azaltacaksın.Ekmekten,kızartmalardan ve hazır yiyeceklerden uzak dur.

• diyet olmadan tek basına spor hiç bir işe yaramaz beslenmene ceki düzen ver en başta

• 100 mekik çekcen

• Karın bölgesini mekikle eritirsin sırt kaslarında sıkılaşır...

• Günde yarım saat bowling oyna ama tek sen oyna başkası ile değil.Sıra hep sende olsun amaç arka arkaya atışlar yapmak.Deneyin göreceksiniz.

• Göbeğinle sohbet et , ona isim tak . Tahminim çok sıkıcı bir partner olur , sonra sıkılır kurtulmanın yolnu ararsın :D

• Ben korse takıyorum, ne uğraşacam sporla filan :) zayıflamak için en iyi seçenek ekmek tüketiminin azalmasıdır (ve tüm hamur işlerinin)

• Şok veriyorduk biz makara olsun diye arkadaşlarla.

• Herkesi eksiledim rahatladım gidiyorum.

• Yemek yeme gerisi gelir. :).

• mekik çekerek kasa çevirebılırsın

• hacı ... alt karın ust karın diye 2 ye ayır ... oyle calıstır ... mekik ve kardio ve şınav genel olarak o bolgeye etki eder ... yemene de dikkat et .. aksam 6-7 den sonra yeme yemek ..

• mekik çekme bir halta yaramıyor eger imkanın varsa abartmadan agırlık calıs mekik sadece hali hazırdaki kasları formda tutmaya yarar

• şekeri kes, akşamları tempolu yürü

• Tava kullan ...

• Walla bende aynı yaş grubundayım galiba bizim işimiz zor fakat kardio ile yağ yakıcılar çok işe yaradığını biliyorum.

• kardiyo kardeşim başka çaren yok

• günde yarım saat seviş o ter sana yeter kardeş

• yarım mekik çek :)

• yapılacak belli koşu ve mekik internette çok video var

• en guzel erıtme mekik gerisi boş..

• bunun tek çaresi var sıkı bir şekilde spor yapacaksın başka türlü erimezz...

• daha önce bu konuyla ilgili sorulmuş olan asorulara bakmalısın 40 bin kere cevapladım.

• Hafif göbek sıkıntı değildir. Bence bu konu hakkında kafanı yorma bile. Artış gösterirse sağlık kuruluşuna başvur. Metabolizma seviyene felan bakarlar çözüm önerilerine dikkate alır istediğin gibi eritirsin.

• Koşu yaparsan balkon gider müdür. Koşuya çıkamıyorsan her akşam mekik çek hafif bir oluşumsa bir ayda gider.

• Daha Fazla
Yükleniyor...