• Sor
  • Bence

Bagırsak sorunu nasıl gecer. :(

Selamlar arkadaşlar ya ben birşey soracagım bagırsak gazı olması durumunda nasıl gecirilir yolunu bilen varmı lütfen dalga gecmeyecen güzel fikir... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bende de vardı o problem ve konstipasyona neden oluyor ayrıca. ben doktor gitmiştim meteospasmly kapsül ilaçı vermişti ayrıca kuru incir de çok iyi geliyor o sorunubende yşadım allah yardımcın olsun

• sagolda incir ne yapıyo eger bagırsak yumusatıyosa o benim işime yaramz cünkü zati yeterince yumusak bagırsaklar :(

• Öncekileri Göster
    • rica ederim :)

• :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadaşların dedikleri dışında bir şey daha var hem basit hemde kesin çözüm. Dalga geçilecek bir konu değil. Sonuçta bu da sağlık. 1 bardak ılık suyu yavaşça iç ve bi yere geçip rahat pozisyonda uzan. Bir süre sonra geçer.

• teşekkürler

• en iyisi doktora git topraam

• aman doktorada gidince bi sürü ilac veriyo hiç biri bişi yapmıyo sözde kalıyo :(

• yediklerine dikkat et neler daha çok gaz yapıyorsa daha az tüket, birde yemek yerken yavaş ve çok çiğneyerek ye

• onu deniyorum elimden geldi kadar.

• osuruğumu dion..kuru fasulye ye ..karınca yut..eczaneden osruk ilacı alabilirsin

• Karnına doğru masaj yap rahatlatır biraz yada sıcak su falan koy karnına yumuşasın ağrıların

• ya bu dediklein evet yapıyom o anlık gecio sonra gene devam ediyo baska cözümü varmı bildiginiz :( ama genede tskler..

• Benim bildiklerimin hepsini biliyorsundur zaten sende. Sabahları ılık su iç , seni tam olarak rahatsız eden besinleri tespit et onlardan uzak durmaya çalış.

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım gaz giderici ilaçlar var ama bence bir doktora görün. bağırsaklardaki sorunu önce öğren. neden gaz oluşuyor. ona göre tedavi verir. ya değilse eczanelerde gaz giderici ilaçlar var

• onlar cok cözüm olmadı valla cogu fos cıkıyo ilacların..

• Çeyrek bardak sıvı yağ iç.. 15 bilemedin 30dk sonra.! MUTLU SON :D

• bunu bi ara olmadı denerim sagol

• Ö.d dostum ne demek .d

• :))

• yüklen efese

Yükleniyor...