Sigarayı bıraktırma ilaçları işe yarar mı acaba?

Televizyonda internette her gün gördüğümüz sigara bıraktırma ilaçları işe yarıyomu kullanıpta bırakan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben nicorette diye bi sakız var onla bıraktım günde bir paket içiyordum 2.5 ay oldu bırakalı :D

Kızlar Ne Diyor 7

• bence evet yararli ola bilir ama en esasi iraden ve sabrin olmaliki bu zaifini yen bilesin

• Arkadaşım çamfix kullandı 3 günde isteksizleşti , yani işe yarıyor denemekte fayda var öncelikle kararlı olmak ve istemek gerek

• yarıyor diyorlar 150 bin kişi bırakmış

• Sigarayi biraktim ama ilac filan kullanmadim bilgim yok.

• bu iş kafada biterne kadar ilaç alırsan al beyinde bitirmediğin sürece bünye ister

• ilaç milaç bahane.. irade meselesi bu.

• ilaç iradesi sağlam olmayanlara desktek oluyor
      herkes ben değil k :))))

• kullanma derim

Erkekler Ne Diyor 10

• tv yada internet üzerinden saatılan bitkisel ilaçların çok fazla yararları yoktur...bunun için Sigara Bıraktırma Merkezleri var her hastane bünyesinde ..oaraya git yada ozon seansları al...

• evet Alo 171 :))

• telefon alalım doktor bey :D
      alo 171 miydi

• Şu reklamı izledikten sonra titreyerek kendime geldim ve bıraktım... link Şaka bir yana bırakmak isteyen varsa önce mental anlamda kendini hazırlasın. Kim nederse desin bu meret bir anda bırakılmıyor. Mental anlamda güçlenmeniz lazım... Sadece onla da olmaz. Sigara içindeki kimyasallar nedeniyle ağır bir madde. Önce sigarayı bırakın tütüne başlayın. Tütün kimyasal barındırmaz dolayısıyla çok çok daha az zararlıdır. Ayrıca bağımlılık seviyesinde bağlanmayı da bitirir tütüne karşı. Biraz tütün ile zaman geçirdikten sonra mental anlamda güçlü olun ve bırakın.

• bir arkadaşım oldukça fazla tüketiyordu. bir ilaca başladı. sigara içtikçe kusmaya gidiyordu. ilaç öyle yapa yapa tiksindirtiyormuş sigaradan. başarılıda olduydu.

• sağlık bakanlığı 250 kişiye ilaç dağıttı ve %60 başarı sağladıve çevremde bir çok kişi ilaç ile sigarayı bıraktı

• Alo 171

• Sağlık Bakalnlığıından yardım almalısın. Nikotin sakızı kullanıyordum birara başımı agrıtmaya başladı. Sakız kullanmadan sıgarayı bırakmalıyım...

• Evet kullanıpta bırakan kişiler gördüm.

• İrade meselesi irade yoksa bir halt olmaz.Vaktinde köyde sigara bulamayıpta çayı kağıda sarıp içtiğimi bilirim.

• Sağlık bakanlığının sigara bıraktırma hattını ara 171 diğerleri hepsi yalan dolan

• ben de su makinamsilari denemek istiyorum. nikotin degeri ayni su buhari falan cikiyormus duman yerine. bende meret el aliskanligi. ömrümü tüketti resmen.

• Yok yavs o kadar psikopat ruhlu degilim :)

• Oda Doğru =) Ama Bırakamzsan Hem Onu Alıp Hem Sigara Alıcan :D

• valla pahali mahali ayda sigaraya verdigim para kadar degildir.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...