Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

Saçlarım çok dökülüyor, yakında hiç saçım kalmayacak. Kullanıp, memnun kaldığınız erkekler için saç dökülmesini engelleyen şampuan önerir misiniz?
1 1

Çok Süper Cevap

  • Saç Dökülmesine Karşı En İyi Erkek Şampuanı Hangisi?

    Herkesin ortak sorunu sanırım saç dökülmesi. Bende de bu sorundan var, birçok ürün denedim ama içlerinden en iyilerini söyleyeceğim. Bir de deneyip görmen lazım. Başkasına iyi gelen ürün sana iyi gelmeyebilir. Bu bağlamda saç dökülmesine karşı en iyi erkek şampuan önerilerim aşağıdaki şekilde.

    1- Clear Men Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    Saç dökülmesine karşı erkek şampuan markaları arasında en iyisi Clear Men diyebilirim.

    Hem kepeğe karşı hem de saç dökülmesine karşı çok etkili. Düzenli kullanımda bunu görebilirsin. Saçları dipten uca besliyor, içerisinde olan özel formülü sayesinde saç dökülmesini 10 kata kadar engelliyor. Bio güçlendirici etkisi olduğu için saç derisini besliyor, daha sağlıklı saçlara sahip olurken kepek oluşmasını da engelliyor. Fiyatı: 17 TL.

    2- Kérastase Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    Kérastase, saç derisi dengesizliklerini normale döndürüyor. Saçlarını güçlendiriyor ve aynı zamanda bakım yapıyor. Mikro dolaşımı hareket geçirip saç tellerini güçlendiriyor. Aynı zamanda da anında dolgunlaştırıcı etkiye sahip. Fiyatı: 140 TL

    3- Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanı

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    Saç dökülmesine karşı şampuan önerisi listeme Bioxcin eklemezsem olmazdı. Bitkisel ve organik bir ürün. İçinde yüzde yüz siyah sarımsak ekstresi bulunduruyor. Zengin aktifler olduğu için birden fazla etki sağlayarak saç için komple bakım sağlıyor. Hacim, canlılık ve parlaklık sağlarken saçın dökülmesini engelliyor. Fiyatı: 60 TL

    4- Revox Men Erkeklere Özel Şampuan

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    Magnezyum, çinko, bakır ve bitki özleri içeren formülüyle saçları temiz bir görünüme ulaştırıyor. Revox Men saç dökülmesine karşı erkek şampuan, yine bitkisel diyebileceğimiz bir ürün. Saçlarını dipten uca güçlendirerek saç dökülmesinin önüne geçiyor. Tamamen erkeklere özel olarak üretilmiş bir şampuan. Fiyatı: 30 TL

    5- Head & Shoulders Men Ultra Dökülme Karşıtı Şampuan

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    Saç dökülmesine karşı en iyi erkek şampuanlarından bir tanesi de, Head & Shoulders Men Ultra diyebilirim. Kafein ile güçlendirilmiş bir formüle sahip. Saçları güçlendirerek koparak dökülmenin önüne geçiyor. Kepeğe karşı da etkili. Yüzde yüze kadar kepek oluşumunu önlüyor. Kırılan erkek tipi dökülmenin de azalmasını sağlıyor. Fiyatı: 20 TL

    6- Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    Kokusuna ve etkisine bayıldım şampuanlardan biri Elidor. Soya Vitamin Kompleksi içeren bu özel formül koparak dökülen saçlarınızı 10 kata kadar azaltacak. Saçlarınızın daha sağlıklı ve canlı görünmesine de neden oluyor. Ben de Elidor kullanıyorum ve saçlarım gerçekten daha sağlıklı hale geldi. Fiyatı: 15 TL

    7- Sebamed Anti Hairloss Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    Saç dökülmesini önleyici şampuan önerisi olarak verebileceğim bir diğer şampuan önerisi de Sebamed Anti Hairloss. Kurumuş ve yıpranmış saçların günlük temizliği için son derece güzel bir şampuan.

    Aktif maddesi -şeker surfactan oluşuyor. Saça hiçbir zarar vermeden nazikçe temizliyor. İçerdiği krem saça hacim ve parlaklık kazandırıyor. Ayrıca saç dökülmesine karşı da son derece etkili bir şampuan. Fiyatı: 36 TL

    8- Wella Sp Men Maxximum Dökülme Önleyici Şampuan

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    Saç dökülmesine karşı en iyi şampuan erkek önerilerim arasına ekleyebilirim. Diğer ürünlerden ayıran özelliği tamamen doğal bitkilerle üretilmiş olması. Saç derisini güçlendirip, dökülmesini engeller. Ayrıca saç diplerinde de bıraktığı temiz his sürekli kullanmana sebep oluyor. Fiyatı: 157 TL.

    9- Yves Rocher Dökülme Karşıtı Şampuan

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    Yine doğal içeriklerle hazırlanmış, saç dökülmesine karşı etkili şampuanlardan bir tanesi. Meksika’da yetişen Agav bitkisi, saç derisi altındaki kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olurken daha iyi beslenmiş saç köklerinin oluşmasını sağlıyor. Bu da saç dökülmesini engelliyor. Fiyatı: 70 TL.

    10- Urban Care Erkeklere Özel Dökülme Karşıtı Ve Güçlendirici Şampuan

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    Erkekler için saç dökülmesine karşı şampuan olarak listeme ekleyebilirim. Biotin, Kafein ve Aktif Bitkisel Complex* ile özel olarak geliştirilmiş. Zayıf saç tellerini güçlendirerek, saç dökülmesini engelliyor. Kullananların birçoğu memnun, ben de tavsiye ederim. Fiyatı: 22 TL.

    11- Schwarzkopf 3D Men Dökülme Önleyici Şampuan

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    En iyi, en kaliteli erkek saç dökülmesini engelleyen şampuanlar arasında. Performansına göre fiyatı çok uygun. Saç derisi ve saç köklerine etki ederek saçın uzamasını sağlayan maddelerin üretiminin artmasını sağlar. Saça gerekli besinleri taşıyarak saçın doğal uzama ve sıklık seviyesine gelmesini sağlar. Saçların dökülmesini engeller. İçerisinde olan;
    PANTENOL - Saça ihtiyacı olan nemi verir.
    TAURINE - Baş derisini güçlendirir.
    CARNITINE - Saç köklerini harekete geçirerek, canlandırır.
    Düzenli kullanımda gerçekten etkisini görüyorsun. Fiyatı: 63 TL.

    12- Aveda Invati Men Exfoliating Şampuan

    Erkekler için Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Önerir misiniz?

    Yüzde 98 doğal içeriklere sahip. Düzenli kullanımda saç diplerini besleyerek güçlendiriyor ve saç dökülmesinin önüne geçiyor. Ayrıca organik sertifikası var rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçerisinde, sedir ağacı, köknar ve diğer saf çiçek ve bitkisel özler içeren Aveda'nın kendi pure-fume aroması var. Fiyatı: 194 TL.

    13- Goldwell For Men Güçlendirici Şampuan

    Saçlarını dipten uca besleyerek, güçlendiriyor. Saç dökülmesine karşı en iyi şampuan hangisi? sorusuna rahatlıkla bu şampuanı önerebilirim. Var olan dökülmeyi durdurup, oluşabilecek saç dökülmelerinin önüne geçiyor. Fiyatı: 79 TL.

    14- Phyto Phytolium Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

    Bu şampuan saç dökülmesini engellediği gibi çevrede oluşan olumsuz faktörlerden de saçlarınızı koruyor. Saça hacim ve parlaklık kazandırıyor aynı zamanda saçlarınızın daha hızlı ve sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor. Fiyatı: 85 TL.

    15- American Crew Fortifying Güçlendirici Şampuan

    İnce telli ve seyrelen saçlarınız varsa kesinlikle bu şampuanı öneririm. Zayıf saçları güçlendirerek, saçlara hacim kazandırıyor. Saç dökülmesini engelliyor. Fiyatı: 200 TL.

    Saç dökülmesine karşı erkek şampuanı önerilerim bunlar. İçinden sana uygun olanı seçip kullanabilirsin. Ancak dediğim gibi her şampuan herkeste aynı etkiyi vermeyebilir. Bu yüzden deneyip, sana en uygun olanı seçebilirsin.

    Görüşmek üzere.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

36 33
  • ama önce cildiyeye görünmelisin mesela belki vitaminsel falan
    içinde sles, paraben ve sls olmayan şampuan olmalı

  • Gratise git sor sana verirler bir şampuan işe yaramazsa doktoraaaa

  • Revox Mans shampo

  • Yeşil sabun kullan

  • Genetikse zaten dökülücek

  • Sarimsak kürü :D bak nasil cıkıyo ve gucleniyo saclar

  • L recapin..

  • Clear şampuanı kullan

  • bir bayan için kullanabileceğin gerçek ve kafanı rahat tutucak olan seba med günlük şampuandır,

    doktora bile gitsen bunu tavsiye eder,

    bioblas bioxcin vs temel olarak erkekler içindir.

  • kesinlikle bioblas.

  • komili turuncu kapaklı olan hem güzel kokuyor hemde zeytinyağının mucizesi bu kez saçlara hayat veriyor .. vay be yorumuma bak reklam sloganı gibim oldu ... :D şaka bir yana benim saçlarımda çok dökülüyor komiliyi kullandığımdan beri epey dolgunlaştı ve daha az dökülüyor

  • Erkek sampuanlarından kullan bence. bioblas ya da biomen

  • Çeşitli yağlar denr

  • Şampuan değil de saç kremi saç bakım yağı kullanır misin

  • kesınlıkle elıdor kullanma saç döküyo dıyorlar. benımde sacım acayıp bı sekılde dokuluyodu acaba kanser mıyım dıyodm o derece ama sonra aktardan aldıgım yaglar cok işe yaradı öyle böyle degıl hem saclarım canlandı hemde döklme durdu. tatl badem yagı,yılan yagı,çam terebentın ve susam yagı bunları karıstır sacına sur 2 saat beklet yıka saç derıne masaj yaparak her yere sur yagı haftada 3 kez eczaneden e vıtamını ampulu alıp yaga katarsan daha ıyı olur şampuan olarak da dove

  • Öncelikle soru sorayım?

    Saçınız günde ortalama ne kadar dökülüyor ? 100 saç teli ise gayet normaldir.

    İkincisi saçınızı çektiğinize diniyle beraber mi geliyor? Yani dibinde beyaz maddeler var mı?

    Üçüncüsü de dökülüyorsa mevsimlik dökülme de oalbilir.

    Ben tavsiyelere geçiyorum. İlk önce şampuanınızı kesinkez değiştirin. Kimyevi maddelerden oluşan şampuanları saçınızda sürdüğünüzde saç derinizin hava almasını önleyebilirsiniz. bu da dökülmeye sebep olur. Bunu çözmek için eczanelerde satılan yüzde yüz BİTKİSEL sşampuanlar kullanın. Fiyatı biraz daha pahalıdır lakin sağlık için buna gerek.

    Yıkama tavsiyesi ise 3 günde bir düzenli olarak saçlarınızı yıkayın. Her banyoda ise en az 2 dakika 2 sefer yıkayın. Parmaklarınızla saç dibinize daireler çizerek masaj uygulayın. Bastıormadan gayet rahat bir şekilde bu masajı tekrarlayın.

    Yıkadıktan sonra iyice durulayın. Keyfinize göre banyodan çıkmadan soğuk suyla yıkayarak daha parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

    Saçlarınız kurularken de sakin bir şekilde davranın. geniş ve büyük uçlu tarak kullanın. kesinkez ıslak saça sürmeyin.

    Tavsiyelertim bu kadar :) Daha fazlasını bulamazsın :D

  • saçını boyat dökülmeyi %100 durduruyor

  • Bioblas

  • selective şampuanın yeşilini kullan bire bir iyi geliyor

  • Şampuan değil de ilaç var.. Minoksil kullan derim.. Eczanelerde satılır.

  • Daha Fazla (49)