Ayak kokusu neden olur?

Ayak kokusu neden olur ? sizin ayağınız da kokar mı?Benim ayağım kokmuyor, tekirin ayakları kokar onu da söyliim

Güncellemeler:
benim ayaklarım kokmiiir
litfen ama
burada yaşlı bir teyze ayak kokusundan şikayet edince aklıma geldiiii
litfeeenn :ı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aynı ayakkabı sürekli giyildiğinde, çorapların kalitesiz olduğunda yani sentetik olmadığında, ayakkabı hava almadığında bakteri ve mantar oluşma riski fazlalaşır. Bir ayakkabı 2 gün üst üste giyilmemelidir. Eve geldiğinizde ayakkabılar havalandırılmalı, ertesi gün başka bir ayakkabı giyilmeli. Çorap da çok önemli. Kalitesiz çoraplar ayağın hava almamasına sebep olur. Ayakkabı içinde terleme yapar çorabı çıkardığında çorap nemliyse işte davetiye çıkarmış olur insan. Ayak sağlığı gerçekten dikkat edilmesi gerekn ve maalesef fazla da önem verilmeyen bir bölge.

• +1

• teşekkür ederim düldül.

• bu ayrıntılı ve özenilmiş cevabı en iyi cevap seçmemek elde değil :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 11

• 3ay

ayak kokmaz giydiğin terlik kokut

• öncelikle ayakkabın en az iki tane olacak dinlendireceksin ayakkabıyı bugün giydiysen yarın yatıcak :D ayaklarını gelir gelmez yıkıcaksın çorabını değiştireceksin bir ayak havlun olucak her yıkadığında iyice kurulayıp ondan sonra giyiceksin çorabı nemli nemli değil çok terliyosa pudrala öyle giy çorabı ama hala kokuyosa bi doktora başvurulabilir

• Uslanmaz. :(

• playmayker yazmış zaten ayaklar kokmasın

• bakımsız pis insanın kokar.ilgilenmese çorapları günlük degiştirmese yada kalitesi ucuz dandik ayakkıbalrdan giyerse kokarda kaşınırda

• düldül ne iş doğru söleeee:)))

• yok yok inaandım tamamm
      siteyi bi ayak kokusu sardı kimdeeeenn diye:)))

• valla kokmir ya
      gel kokla istersen :ı

• düldül umarım tekirin sevgilisinin fetişi yoktur hhahaha :D

• kusalım

• var tospaam onun ayaklarına bayılır :p

• DülDül yoksa ayakların mı kokuyooorr :))))

• hıı anladım iyi bakalım :))) bende sandıydım ki :p

• yok yahu :)
      öylesine aklıma geldi
      maksat soru olsun muhabbet olsun

• Ben değil bir arkadaş stayla.

• Cevabımı anlayamadığın için mutlu oldum.

• mantar varsa ondan olabılır :D

• o benım :D zaten benden baska kımseye cok gıtmz hem ayakların kokuyorsa sana hıc gelmz :D

• ama ben önce o masadaki ufaklığı yerim ona göre :)

• snsız bogazımdan gecmz zatn :D

• Öncekileri Göster
  • Hahah hayır benim hiç öyle bir sorunum olmadı :) Ama bakımsızlıktan ve ayakkabıdan dolayı kokar

• olmasında zaten :))

Erkekler Ne Diyor 4

• çoraplar ve ayakkabı...başka sebebi yok...

• ayakkabının kalitesi ve aşırı terleme...

• Giydiğin ayakkabılar , çoraplar buna etken ama en büyük etkende vücudun salgıladığı kimyasallar .Kimi insan vardır çok fena ter kokar , kimi insan vardır ne kadar terlerse terlesin kokusu rahatsız edecek seviyeye gelmez .

• giydiğin ayakkabıdan kaynaklanıyor olabilir

Yükleniyor...