Çenemde şişlik var neden olabilir?

normalde sürekli sivilce çıkardı çenemde herneyse kurtuldum artık çıkmıyorlar ama hafif bi şişlik var cilt doktoruna gittim önemli bişey değil dedi differin jel verdi o şişlik için sandım ama sanırım şişlik için vermedi önemli bişey değilse de nasıl geçer ve ne olabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• inan görmeden yorum yapmak mumkun degil böyle bir durumda.Ya biyopsi örnek sonucunu söyleyeceksin;yada görmem gerekicek durumu.

Keşke doktor önemli değil derken nasıl geçer,ne yapmam lazım kurtulmak için falan sorsaydın.

orada olabilecek o kadar çok şey varki.çenenin neresinde ne boyutlarda,kapsulle sınırlanmışmı vs.

• Bizlik yok derlese yonlendirirler zaten.

Gecmis olsun

• Simdi her antibiyotik hepsinde ise yaramaz,isede yarayabilir.yaramayada bilir.bakterinin ne oldugunu bilmek lazim.

Bakteri diyorum bunlarla alakasiz bile olabilir cunku belki enfeksiyon degilde baska biseydir.

Iyi bir cildiye doktoruna git,universite hastanesinde.kan testide yapilmali.

Bakteriyel biseyse enfeksiyon hastaliklarinada gidebilirsin ama doktor bakar bu enfeksiyon degil der,baskasina yonlendirebilir.

Sen en iyisi cildiye ilgilenmiyor diyosan git enfeksiyon hastaliklarina.

• bide ben zaten sünüzit için kullanıyorum antibiyotik şişiliği o indirebilir mi bi süre devam etsem? geçmezse mi gitmeliyim zararı olur mu?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• Tabi simdi amerikan hastanesi genel kardiyoloji uzmani bölüm baskani olarak hemen röntgen filminizi cekmek istiyorum

• sivilce o da bir tür

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...