Sivilce sonrası kalan izlere, kızarıklıklara, lekelere ne iyi gelir?

Sivilce sonrasında kızarıklık ya da lekeler nasıl giderilir? Bilgisi olan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• lazerle tedavi ediyorlar. fraksiyonel lazer tedavisi hakkında bir dermatoloğa danış. 3-6 seans sonrası sivilce izleri 50% oranında tedavi ediliyor ve geçiyor.uygulamadan sonra güneş yanığına benzer izler oluşuyor ve deri soyuluyor. Tedavi sonrası cilt daha canlı ve parlak gözüküyor. dediğim gibi bu konuyu bir dermatoloğa danış.doğal bir maske uygulamak istersen, ki bu ciltteki izlere iy geldiği gibi cildi de güzel gösterir:1 tatlı kaşığı kıl,1 tatlı kaşığı mısır unu2 tatlı kaşığı su4 damla lavantabunları karıştır, göz ve dudakların hariç yüzüne maska gibi sür. 10 dakika sonra yüzünü suyla temizle ve bir pamukla biberiye yağı sür cildine.

• en güzel cevap teşekkürler +1

Erkekler Ne Diyor 5

• Doktora danış bence...En iyisini onlar bilir...

• klinik ilaçlar bu konularda yetersiz kalabiliyor bence neutrogena ürünlerini deneyebilirsin

• CİLT TEMİZLİĞİ NASIL OLMALI ? ( Sivilce tedavisi ) : Cilt temizliği, sabahları derinin salgılarını harekete geçirmek; akşamları ise, gözeneklerde birikmiş kir zerreciklerinden kurtulmak için mutlaka yapılmalı. Cildinizin haftada 2-3 kez, tüm yağ kalıntılarını alacak bir maskeye de ihtiyacı vardır. Aynı zamanda cildi derinlemesine nemlendiren bir maske seçmeye özen gösterin

• benim de en büyük problemim svilceydi çok çıkardı çok iz kalırdı.. ben de heryerde araştırdım aradım doktora gittim hiçbir çözüm bulamadım.. daha sonra arkadaşımda bir krem gördüm ne kremi dedim svvilce dedi aldım kullandım hiçbirşey kalmadı sivilceye en garantili çözüm olan krem üstelik hiçbir yan etkisi de yok

• isminide sole bari ve de sivilce izleride mi gecıo :):):)

• pardon ismini yazmayı unutmuşum sivilce izini geçirmiyor sadece sivilce çıkmasını önlüyor

• ilacın ismi benzamiycn

• roagutan

• Bu ilac cor agir bir ilactir ve kesinlikle iyi bir doktor tarafindan soylenmedikce kullanilmamalidir.Karaciger basta olmak uzeri bircok organin fonksiyonlarini bozma gibi bir yan etkisi olmakla birlikte istedigin an baslanip istedigin an birakilamaz doktor kontrolunde kullanilir.

Kızlar Ne Diyor 4

• off benim de en büyük problemim...bir iki çözüm var aslında..ilki lazer..ikinci ise cildiye doktorlarının yazdığı yüzü soyan bir hap ama karaciğere zararlıymış..ben cesaret edemedim.

• ayyy o cok kotu bişey bir arkadaşim kullandı dudaklarına kadar her yeri kurumuştu kızın

• cilt lekelerini giderici kremler varmış ama ben kullanmadım internetten bunları araştırabilirsin...

• Birkac ilac var ama su an adini hatirlamiyorum bakip burdan yazarim ama bence en mantiklisi bir cildiyeciye gitmek.

• en yakın eczaneya sor

Yükleniyor...