Boğaz enfeksiyonuna iyi gelen içeçekler?

Arkadaşlar boğazım intihap kapmış üşütmüşüm 10 tane iğne vuruldum geçmek üzere bakınca bembeyazdı ama az kalmış yutkunmak bile çok zor geliyor çorbadan başka bi şey yiyemiyorum. ne tür sıvı içecekler iyi gelir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bol bol adaçayı yada ıhlamur iç geçmiş olsun...

• tesekkürler

Kızlar Ne Diyor 7

• taze sıkma portakallı zencefil suyu..

• bir çay bardağı sıcak suyun içine bir çay kaşığı tarçın ve bal kop çok iyi geliyo bir kaç gün yap farkı görceksin ama benden demesi tadı pek hoş değildir :)

• ıhlamur adaçayı kuşburnu

• salep...iyi gelir

• ıhlamur iç sıcak sıcak

• teşekkürler

• ılık su içmen lazım ve özellikle aktarda kök adı altında satılan tahta gibi beyaz renkli şeyden al kaynat onu ıhlamurla yada elma ile ve iç.mikropları öldürür

• tesekkürler

• zencefilli çay lipton çıkarmış aktarda da bulup yapabilirsin

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 4

• ılık ballı süt

• sahlep iyi gelir

• zencefilli süt kesin yararlı olur ama ne içiyosan iç kesinlikle sıcak olmasın enfeksiyon iyice azar.

• tesekkürler

• Balla karıştırılmış ılık süt adaçayı meyve olarakda kivi ve mandalina iyi gelir balı hertürlü yersen iyi gelir

• Rica ederim ayrıca majezik ağız gargarasıyla boğazındaki iltihapı temizleyebilirsin al eczaneden 6 lira fiyatı bir ölçek bir su bardağı suya döküp çay kaşığıyla karıştır ve boğazında gargara yapıp yapıp tükür çok etkili bende 2 hafta önce atlattım boğaz enfeksiyonu 10 tane augmentin antibiyotik içtim geçti

• teşekkürler

Yükleniyor...