• Sor
  • Bence

Göğüslerim kafaya takılacak kadar küçük, ne yapabilirim?

24 yaşındayım ve nişanlıyım. Yakında evleneceğim.Boyum 167, kilom 54. Göğüslerim 75 bedeni bile tam doldurmuyor. Eşime rezil olacağımdan korkuyorum. Giydiğim yakışmıyor. Ve erkeklerin büyük göğüslü kadınlardan hoşlandığını biliyoruz, ilk ilişkimde benden soğumasından korkuyorum.Çok teselli duydum ama gerçekten kafaya takılacak durumdayım o yüzden teselliden çok tavsiyeye ihtiyacım var.Eşim için sorun olmasa da benim için büyük sorun.Silikon veya farklı türlü bir ameliyat yapmaya ne cesaretim ne de maddi gücüm var.Bu konuda bilgisi olan var mı? Bitki, krem, masaj. İşe yarayan herhangi bir şey? Hepsini denemeye hazırım. Şimdiden teşekkürler.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Büyük Göğüslü kadınlardan hoşlanan erkekler hakkındaki düşüncemi sonraya saklayarak, senin bunu eşine " rezil" olma diye adlandırmış olmana inanamıyorum. zaten kör değilse görüyordur. Ayrıca Her şekli ayrı bir cazibesi ve güzelliği vardır. öyle otu-püsürüdür kocakarı işlerine kalkışıp da kendine zarar verme. İlk hamileliğinle birlikte fazlasıyla büyüyecektir, süt bezlerinden dolayı. Olumlu yönden düşün Göğüslerinin sarkma olasılığı en düşük seviyede. Oysa 80 üstü olanlarınkinin hepsi ilk hamilelikten sonra sarkıyo. ( evet hanımlar savunmanızı alabilirim)...

• Savunmadan ziyade haklısın diyebilirim ...

• :-))

Erkekler Ne Diyor 15

• Göğüs dedigin neki sonucta sen bir kadınsın.. Üzülme bu kadar

• Genellemelerden vazgeçin , evleneceğin insan göğüslerin küçük diye senden soğuyacaksa vay haline .Kim büyük sever kim küçük sever bilinmez . Bunu evleneceğin insana sorarsan bu sıkıntından kurtulabilirsin .

• Bu kadar takmasana. Evliligin sadece cinsellikten ibaret gibi göryorsunBence Evlilik ya da segililik sadece cinsellik üzerine degildir. O seniöyle begenmiş. ama sen kendine güvenmiyorsun. İleride büyür bu kadar takma bence. Cünkü bebeginiz olursa elbet büyüyecek

• Sadece cinsellik değil ki, dediğim gibi giydiğim de yakışmıyor.
      Kadınsal bir şey yok resmen vücudumda... Eksikliği hissediliyor.

• Panik olma bence. Bu kadar takarsan olmaz. ilişkiyi zedelersin. Zamanını bekle göreceksin mutlu olacaksınız

• birşey olmaz ya. zaten farkındandır az çok. o sorun etmiyorsa senin etmen çok mantıklı değil.

• "göğüslerim kafaya takacak kadar küçük" diyince bi an bunun fiziki olarak gerçekleştiğini düşündüm ahah. böyle toka gibi kafaya takıyosun süs olarak falan

• insanlar sorunlarini yazarlarken gercekten kotu durumda oluyorlar bence boyle bir yorum kiz olarak benim sinirimi bozardi. ayrica fotografi da... TESEKKURLER

• Her erkek büyük göğüslü kadın sevmez. Şınav-barfiks çekebilirsin böylece dik ve sıkı olur. Bu kadar takma. Ayrıca sevgilin de kafasında hayal etmiştir şimdiye kadar, için rahat olsun.

• Öncelikle kremler tamamen para tuzagı yani büyüme olmaz demiorum ama verdiğin paraya degmez emin ol saglıkcı oldugum için bunları sana bu kadar emin yazabiliorum bi ikincisi erkelerinin büyük gögüslü kadınlardan hosladıgı kesinlikle dogru ama küçük gögüslü kadınlarda hoslanmıor anlamına gelmezz... eger vücüdunun fiziksel yapısı düzgün hele bide hafifde olsa yapılıysann gögüsü dert etme...erkeklerinin gögüs takıntısı yokturr ama kalça takıntısı vardır ne yalan söyliyimm..hepsinden öte iyi huylu bi insansann erkegin seni her sekilde begenirr begenmiosa evlenme daha büyük problemler yasamamk için ilerde ;)...ilerde cocukların olunca zate gögüslerin 1,5 ...2 kat büyücek emzirme olayından ötürüü..1 kaç sene sonra arkadsım mustafa demişti dersin..

• Çıktığım kızlardan birindede böle bir sorun söz konusuydu. Açık olmak gerekirse iş partnerinde bitiyor. Yani sen bu adamla evlenecek ve yuva kuracaksın rezil olma nedenin ne küçük göğüsüyüm bumu ? Çok büyütüyorsun emin ol erkeklerin istediği büyüt göğüs falan değil güven ve zor anlarında başını koyabileceği bir omuz. Bunu sakın dert etme içini rahat tut ileride sende ne kadar yanlış düşündüğünün farkına varacaksın .

• Erkeklerin büyük göğüslü kadınlardan hoşlandığını bir erkek olarak bende defalarca duydum. İçini rahatlatsın diye söylüyorum büyük göğüs midemi bulandıracak derece hoşuma gitmeyen birşey. Küçük göğüslerden hoşlanan birisiyim.Ayrıca Nişanlınızın göğüslerinizi boyutundan dolayı değil sizin göğüsleriniz olduğu için sevmesi gerekiyor bence. Tabi bu yazdıklarım belki sadece bir erdem oldu artık günümüzde.

• Problem etme evlenince buyur canim

• kafanı takma. hiç bir erkek bunu gerçekten sorun etmez. göğüslerini sev...

• Erkekler için büyüklük bir yere kadar önemlidir ama şekli daha önemlidir.Her kadın mükemmel değildir vücudunun başka güzel yerleriyle o eksikliğini kapatmanı tavsiye ederim sorun kalmayacaktır

• her erkeğin kendince kriterleri olsada,görsellik meselesini kadınlardan daha çok önemsiyoruz. o yüzden ilişkiniz evlenme aşamasına gelmişse inan göğüslerin geçer notu almıştır

• tiny tits'den de hoşlanan vardır.kafan kadar göğsün olacağına, küçük olması (senin tabirinle kafaya takılacak kadar küçük) daha iyidir.belki nişanlının da boy (çükünün boyu) takıntısı vardır. işte o zaman tam tencere kapak olmuş derim:D

• Eşinin bile kafasına takacagini düşünmüyorum.Sevdiğimizi üzecek seyler düşünecek kadar Odn değiliz..

Kızlar Ne Diyor 16

• link hiç çekici gelmiyor değil mi? bence sen kafaya takmışsın beraber büyütrsünüz sorun etme

• zeytin o ne yaa adamı göğüsten soguttun.
      onlar göğüs değil meme :)))))

• Göğüs büyümesi için çörek otu yağı ala katardan her gece sür öyle yat yatağa tabi masaj yaparak sür.

• boy kilo oranın gayet iyi sana kadınlar kulübüne takılmanı öneririrm çok faydalı bi ste orada bulursun sorunun cevabını ben de öyle bi sorun yok ama forumda gzerken gözüme çarpmıştı birkisel çözümle ve işe yarıyormuş sen de biraz forumu kurcala bulursun.

• ille açık görmesine gerek yok bence de zaten anlamıştır az çok ne olduğunu. rezil olmak ne demek yahu her insanın anatomisi genetiği bir mi ? krem hap filan da sakın deneme hem para tuzağı hem sağlığından olursun. zaten ileride mutlaka büyür hamile kaldıktan sonra filan.. ama bir şey varmış göğüsleri 6-8aylık iğneyle bir şey enjekte ediyorlar göğüs büyüyo. ama etkisi geçince eski haline tabi pek yararlı bir yöntem değil :D

• Bence kendine takinti yapma esin olacak kiside seni boyle begenmis ve kabul etmis o farkina varmistir bile evlendikten sonra belkide buyurler hic belli olmaz yani..

• O herşeyin farkındadır merak etme...

• bir erkekle yanyana durduğunda kadın olduğun anlaşılır ebatlardaysa...gerisini geçgöğüs küçük büyük erkeği baştan çıkarır ama kadınlık organın olmasaydı sadece baştan çıkarırdı gerisi gelmezdi..göğüslerinden çok sağlıklı bir vajinan olsunve emin ol seven erkek ne sevdiğini bilerek sever hele evleniyosa işini şansa bırakmazsürpriz yumurta olmayacaksın zaten o an ondakini görünce baya baya kadın olduğunu anlarsınsöz sana...

• Çileği ez göğüslerine masaj yap. Ama her gün düzenli bi şekilde yap bunu. İşe yarıyormuş bazı kişilerde

• Çemen otu goguslerini buyutuyor. Denemelisin.

• küçülten birşey yokmu acep mesaj at varsa :O

• Öncekileri Göster
    • ay valla kuculten birsey hic bilmiyorum canim yaa. bak millet buyutmeye calisiyor sen kucultmeye :p

• olemi bilmiodum. bide o kokusu yokmu:S

• slikondan başka çaresi yok diye biliyorum ya slikon yaptır yada kafana dert etme

• Sevişseydiniz keşke. Bu ne böyle sürpriz yumurta hesabı.

• adam herhalde sevişmeden az çok anlamıştır ...illa açıp bakmasımı gerek

• her göğüs büyük olacak diye bir şey yok :) seninkide küçük olabilir yani, herşey göğüsten ibaret değil, beden tüm olarak güzeldir.

• nisanlin eger görme engelli degilse zaten nekadar kücük olduklarinin asagi yukari farkindadir. bh oldugundan cokta büyük göstermez gögüsleri.takinti yapmissin kendine.

• görme engelli ifadesi hunharca artılamama sebep oldu:)

• (:

• Sen kafanda buyutmussun. Asil kucuk goguslere yakisir giyilenler, daha dogrusu istediklerini giyebilirler gibi bir sey. Goguslerin buyuk olsa rahat edebilir miydin? Nisanlin kafasina takmamis ki seninle birlikte. Goguslerinin kucuk olmasini anlamasi icin ciplak gormesi de gerekmiyor.

• Mantıklı.

... artıladım.

• aynı durum bendede var ve nişanlanma dönemindeyim çok merak ediyorum evlendiysen gögüslerin sorun oldu mu hiç merak ediyorum ve aynı endişe bendede var cevap verirse gerçekten çok sevinirim.

• yok hayatım kafana takma sakın. çok zaman geçti aradan artık bakıp gülüyorum bu soruya :)))
      gayet mutluyuz ben, eşim ve göğüslerim :)) hatta ona bu meseleyi zamanın da kafama taktığımı söyledim birlikte güldük.

• çok iyi ya valla çok sevindim:)aynı durum bende de olur inşAllah:)

• Nişanlın büyük göğüs seviyorsa ve sen büyük göstermek için sürekli destekli giyiyorsan bir an önce onu gerçekle başbaşa bırak.

Yükleniyor...