Durduğun yerde sallanma hissi?

Arkadaşlar yaklaşık bir aydır bu sorunu yaşıyorum.Yattığım yerde sanki sallanıyormuşum gibi geliyor ayağımın altında kayıyor gibi yer. Bazen deprem oldu sanıp avizelere bakınıyorum.Bu sorunu yaşayan var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• 47gün

bendede de bu sorun iki uc haftadir opmaya basladi oturuken ileri geri
    sallaniyor gbi yatarkende asagindan yukari siz doktora gttnzmi

• İç kulakta kan basıncının değişmesiyle oluşan denge bozukluğu tahminimce, genelde yatağa kafanı yeni uzattığında yada yataktan ani fırlama halinde olabilir.

• vertigo hastalığına yakalanmısın en kısa zaman kbb gitmen gerekli

• KBBye gidicem zaten muaneye sinuzit problemim var

• Ben de ben de :)

link

• ic kulak ile alakali bir sorun yasiyor olabilirsin. bir doktora görün istersen...

• seninkisi ya kulan yada gözdür sorun olabilir

• ben de genelde gece uyurken oluyor. uyanıyorum ve sanki deprem oluyormuş gibi. psikolojik değil sallanan benim vücudum . çok ilginç, sinirsel ya da dolaşım sistemiyle alakalı olabilir ama stresliyken daha çok oluyo sanki

• ben de öyle yaptığım imla hatalarına sinir oluyorum, boşver

• şu de ekini neden bağlaç gibi ayrı yazıyorum bilmiyorum. hep yazdıktan sonra farkediyorum

• hehangi birşey kullanmıyorsan psikolojik...

• Genelde tansiyon veya şekerden dolayı olur.

1 hafta boyunca tansiyon ve şekerini kontrol et. genelde bayanlarda kalp ritmi düşüktür buna bağlı hipo tansyon ve yemek yememeye bağlı hipo glisemi oluşur umarım iyi olursun bunlardandır diye tahmin ediyorum.

• Olabilir aslında çoğu zaman yemek yemeyi unuttuğum oluyor benim. O nasıl oluyor diye sormayın doktora bile gidicem bu yüzden.

• benim kalbim duracak gibi oluyor öyle olunca... uyku öncesi macera... sanırım dolaşım sistemiyle alakalı bişey:S ama eminim ölürsem bu sebepten ölürüm o değil de bacağım kopuyor gibi oluyor...

• benim bi kere oluyor...

• o cok kotu oluyor demı hocam yaa...kalbin zonkluyor yatmaya dalınca problem yok fakat yatmaya calısırken tam sızacakken 2 3 kere oluyor

• aynen...

• Öncekileri Göster
  • Aynı sorun bendede var...Ornegın yataga gırıyorum gozlerımı kapatıyorum aniden sıçrıyorum sankı 1 sanıyede yer yerınden oynamıs gıbı...

• anlıyorum

• Uyurken olmuyo ama bu bazen gün içinde ayaktayken yaşıyorum oturmam gerekiyo bir yere falan.

• ben en cok yattıgımda oluyor yasadıgım yerde deprem olmaz bı kere oldu o bıraz benı bozdu baya kotuydu...yataga gırınce yatmaya dalarken zıplıyorum bır anda mesela pcye bakarken sallanma hıssı arada oluyor bızımkısı psikolojik malesef

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• deprem korkun varsa tamamen psikolojik bu durum bende de var cunku.

• Yüksek tansiyon olabilir.

• Bazen boş bulunup öyle hissediyorum bende. ciddi bişey olduğunu düşünmüyorum

• bende sürekli deprem oldu sanıyorum yatağa yattığımda da titrediğimi hissediyorum

• Psikolojik.

Yükleniyor...