Bir bayan en fazla kaç kilo olmalı?

Bir bayan en fazla kaç kilo olmalı? Belirlediğiniz bi sayı var mı? İdeal kilo hangisir yani?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En fazla 30 olsun bizden olsun. Boş ver kiloyu falan. Sağlıklı olmak önemli yoksa gerisi boş. Emin ol.

Erkekler Ne Diyor 26

• boyla orantılı olmalı her şeyden önce. benim ideal tipim her zaman 1.62 boy, 48 kilodur. minyoncuyum ben :D

• boyuna bağlı

• 50-52 Göbeğide mutlaka benim profil resmimdeki gibi olmalı.

• ooo onu biraz zor bulursun.

• Aramıyorum panpa.
      Zaten var :P Dünya tatlısı birşey.

• ahaha 2 sorudur bu gobekten aradigini goruyorum =dd ne gobekmis arkadas bi de ben bakacam

• Hatun dediğin kalem gibi olmadı =))Örnek = link

• kilo dediğin nedir alınır verilir.önemli olan kemikli olmasın.!

• Bana göre max 55.

• bence kucağımda kaldıracak ağırlıkta olması yeter daha fazları iyi değil benceeeeeeee

• aasla zayıf olmamalı zayıf kadın iticidir...

• etli butlu olsun yeter derım sahsen cılız olmasında ..

• Kesinlikle değişken cevap verilebilitesi yüksek bir soru. Anlayacağın net bir cevabı yok.Karakterini tipini geçtiğimin türk kızının kilosu hakkındaki düşüncelerim; Kesinlikle boy ile orantılı olmakla beraber, erkeğinin zevkinede görede değişkendir.162 boy ortalaması ile yürekleri dağlayan kızlarımızın kilosununde 51 i geçmesi durumunda erkeğinin zevkine kalmış bir durumu vardır.bknz: erkek balıketli sever, > 55 olur,erkek zayıf sever> 47ye kadar düşererkek şişman sever > sonsuza doğru sünen bir grafik oluşurki kilodan ölecekken doktor uyarısı gelir.

• 60 -62 'yi geçmemeli ...

• bence vücut kitle endeksi 22,5 - 23 arasında olanlar ideal.ama daha zayıf kızlarda saçlarıyla farklı bi çekicilik kazanıyorlar.

• Arkadaşlar Merhabalar..İdeal kilonuz için bayanların boyunun son iki hanesinden -15 çıkartsın..Erkekler için de -10Örneğin boyu 1.70 olan bayanın ideal kilosu: 70-15: 55Erkek için ise 1.70 boya : 60 kg.

• Türk kadını doğurduktan sonra salıyo kendini zaten takma yani :)

• 1,70 boy 65-70 kilo olmalı bence

• sevgilisinden daha kilolu olmamalı

• 55 kilo olmalıboy 170 e kadar yolu var

• benceeyas 18-21 / 50-60 kg/ 155cm - 165cm ben 177 ve 63kg 28.04.1993

• 100 e kadar yolu var

• en fazla 60 :)

• boy kilo oranrtısı olmalı 16 0cm boy içi 50 veya 55 idealdir

• 1.70 # 60kg1.60 # 50kg 1.50 # 250 gram

• Kilo, boy ile orantılı olarak değişir

• 60-70 arası diyorum..Hafif balık etli olmalı bir bayan.

• 200 olur ya...

• en fazla 55 ideali 50

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...