Popo büyüten yiyecekler neler?

popo büyüten yiyecekler neler ? ne yersem popom büyür yani özellikle popoya yarayan yiyecekler nelerdir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aynı dertten bende de vardı. zayftım popom dümdüzdü birazcık kilo aldım fazla yemek yemeye başladım spora yazıldım şekillendirdim sıkılaştırdım şimdi dikkat ediyorum bence çok zayıfsan yemeği fazlalaştır aman çatlaklara dikkat et kilo al dikkatli bi şekilde fazlada kaçırma sonra sporu eksik etme :)

• doğru yoldayım demek ki:) peki ne kadar büyüdü yani tam ifadeyi bulamadım nasıl desem nasıl bir ölçüye ulaştın bu yöntemle:)

• Öncekileri Göster
    • bir de şunu sorayım hangi sporları yaptın ben pilates yapıyorum özellikle kalça için olanları:)

• bende onları yaptım spor salonuna gidiyorum daha bırakmamak lazım :)

Erkekler Ne Diyor 27

• Fazla yiyeceğe abanma kezban poposu olur sonra seninki yağlı ve şekilsiz olandan . O mankenler falan sporla şekillendiriyor kalçalarını pilates falan yapıyorlar brazilian but workout videolarını izle .

• Fıstık ezmesi diye bilirim ama, özellikle popoya yarayan yiyecek diye birşey yoktur. Kalorisi yüksek olan tüm karbonhidratlı besinler popoyu büyütür , çünkü kilo yapar. Özellikle popom büyüsün diyosan buna özel birtakım egzersizler yapmalısın. Mesela kilolu birini al omuzlarına ve 4 set 10 ar tekrar çömel kalk. sırtın dik ve belin içeri çekik olmalı , bu çok önemli. bunu gün aşırı yap , 1-2 ay sonra bak popon ne oluyor gör ;)

• töbe töbe tek derdin bu olsun ya

• Bünye meselesi, bence bununla ilgili bir profesyonelden destek alabilirsin ama bence en sağlam çözüm sporla o kısmı şekillendirebilir ve çok daha güzel bir hale getirebilirsin. Özel bir ilgiyle spor kilo almanı ve poponu çıkıklaştırmanı sağlayabilir.

• yiyecek değilde egzersiz ve spor yapmak kafi bence bir spor salonundan yardım al

• çok zayıf olduğum için sporun yannda kilo da almam gerekiyor yoksa büyümez o nedenle yediklerimin de önemi büyük

• sporla kalori lazım zaten muhtemelen yemeğide fazla yemeye başlayacaksın emin ol

• Sporcuların kullandığı protein tozları var, bi de nutellaya yüklen ;)Bu arada bazı hemcinslerime sesleniyorum..! Malsınız malın önde gidenisiniz, o penisi taşımayı haketmiyorsunuz olum. Yorumları tek elle yazıyorsunuz bari bu kadar belli etmeyin.

• Bir zenci ile tanış iri :D

• küçük popolu olmak her zaman iyidir ben şahsen büyük popo tercih etmem. Hiç gerek yok böyle şeyler düşünmene. Fiziğinin güzelliğinin farkına var büyük popolu olup erkekler tarafından itici olmana gerek yok sen gel beni dinle tekrar farklı bir gözle bak popona :))

• herkes büyütmek istediğimi söyleyince küçük popo canlanıyor direkt gözlerinde ama bu küçükten de öte yani yassı mı desem ne desem bilemedim yandan bakınca ne giyersem giyeyim çok kötü duruyor o yüzden artık birşeyler yapmak istiyorum :)

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler :)

• rica ederim :)

• Saat 1'i geçince sapıtıyo herkes :)

• ooo tam benlik bir soruöncelikle yediklerimiz direk popoya gitmez bunu içinde yiyip iyice tüm vucudunu şişirmesanırım popon küçük ve sen bundan rahtsızsın bunu için özel kilotlu coraplar var reklam olmasın diye isim vermiyorumdolgun sert ve büyük gösteriyor onu söyleyebilirimseçkin çorapcuılarda bulabilirsinankarada koray mağazalarında var haberin olsuntezgahtarlar bayan rahatlıkla söyle derdini onlar anlar ;)

• bu ne şimdi...

• popon çokmu ufak yani? eger çok ufaksa bir kaç önerim var sporla falan olmaz öncelikle dar şeyler giyeceksin popon rahat kalacak ve zorlamam lazım arada kaslarının külot falan giyme sakın

• yoğurt ,

• abur cubur ye:)

• kılo alırsın ış yapmazsında dıkkat et gobege gıtmemesı ıçın kıloların gobegını erıtecek eğrezsızler yap yağlı ye de oyle abartma bırden yağlı falan bıssurur zararı var ne olmuş popona o kadar küçük muki büyütmek ıstıyorsun

• evet çok küçük rahatsız edecek kadar

• Hm o zaman kısa kısa sürekli atıştır

• popo büyütücü hap sadece 19.90 tl :D

• mrblar hapı öğrenebilir miyim?

• Evlendiğinde büyüyecek zaten ugraşma boşuna...

• Vurdur belki işe yarar.

• napıcan büyük popoyu sen geçenlerdede birisi sormuştu popom büyük küçülmesi için ne yapmam gerekiyor diyordu şimdi sende diyorsunki nasıl büyütücem

• bol bol otur kalk

• bol bol yağlı yerinden makarna. üstüne de bolca mayonez sık. ama göbek yaparsa karışmam. götlü göbekli olabilirsin

• Bolca çerez yeeee yat otur yat otur ama göbeğinde büyür poponu büyütüp napacan yolda sapık herifler bakcak anca boşveer .

• arkadan yersen Mikasa gibi olursun ...

• orayı büyütmek için yöntem var ama onu da sen yaparmısın bilmem 1 sene boyunca haftada 2 3 kere yaparsan buyur :D

• pop corn

• Hülya Ne yaptı sana ? :D

• bi yöntem biliyorum aslında amaaa...

Kızlar Ne Diyor 4

• murathan mungan'ın yüksek topuklar kitabında 'bir kadın, yediği her bir dilim pastayı ömrü boyunca basenlerinde taşır' diye bir cümle vardı. sanırım tatlılar kaideye yarayabilir evet:)

• o zaman tam benlik çok severim tatlıyı:)

• needen buyumesini istiyorsunki ?

• küçük çokkk küçük

• valla şu an makinenin başında oturuyorsun doğru yoldasın:)

• otura otura diyosun yata yata deseydin :)

• makarna-cips-patates-ekmek

• yasminerdil çook muzipsin...:)

Yükleniyor...