• Sor
  • Bence

Sivilce izleri nasıl yok edilir?

Ergenlikten bu yana muzdarip olduğum sivilce sorunu şimdi de sivilce izi olarak baş göstermeye başladı. Çok oynamıştım yüzümle. Patlatmıştım... Daha Fazla

En İyi Görüş

• cildiyecisiye git soyucu kremler var bunlar baya faydali oluyor.

Görüşün nedir?

Görüşünü paylaş...

0/2000

Kızlar Ne Diyor 5

• Büyük hata. Cok mu derin izler, bir dermatologa görün belki kimsasal bir tedavi uygular

• yok çok derin değil ve sadece 4-5 tane. öbürleri portakal kabuğu görünümde

• Öncekileri Göster
    • 24

• Dermatologa görün belki daha sonrada akneler tekararlaya bilir, yasın cok küçük değil ama bu illa ergenlikte çıkacak diye birşey yok.. o sana uygun tedaviyi uygulayacaktır.

• o ızlerle yasamayı kabullen bence gecmıyorlar ama lazerlı operasyonlarla gecırılıyormus...

• çok normal evet ama kesinlikle patlatma tırnak izi yapmayın.Evde yapacağınız tek şey pudra ve gül suyunu karıştırın krem gibi olunca sürün ve kuruyunca yani 15-20dk. sonra duru suyla yıkayın.bu lekeleri geçirir ve kurutur ama doktora da gidin.

• şu an sivilce yok yaşım gereği. sadece izleri kaldı yanaklarımda onları ne yapacağım onu soruyorum.

• işte bu dediğim morlukları geçiriyor zaten lekeleri...:)

• Sanırım krem tedavisi falan yok.. Lazer tedavisi yaptırman gerek.. Keske oynamasaydın babamında aynı sorunu var gencken oynamıs yuzunde hala delikler var 46 yasında ama gecmedi..

Erkekler Ne Diyor 2

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...