Sivilce izleri nasıl yok edilir?

Ergenlikten bu yana muzdarip olduğum sivilce sorunu şimdi de sivilce izi olarak baş göstermeye başladı. Çok oynamıştım yüzümle. Patlatmıştım falan.Şimdi bu konuda neler yapılabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cildiyecisiye git soyucu kremler var bunlar baya faydali oluyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• o ızlerle yasamayı kabullen bence gecmıyorlar ama lazerlı operasyonlarla gecırılıyormus...

• Sanırım krem tedavisi falan yok.. Lazer tedavisi yaptırman gerek.. Keske oynamasaydın babamında aynı sorunu var gencken oynamıs yuzunde hala delikler var 46 yasında ama gecmedi..

• Büyük hata. Cok mu derin izler, bir dermatologa görün belki kimsasal bir tedavi uygular

• Dermatologa görün belki daha sonrada akneler tekararlaya bilir, yasın cok küçük değil ama bu illa ergenlikte çıkacak diye birşey yok.. o sana uygun tedaviyi uygulayacaktır.

• 24

• Akne izi onlar. yasın kaç?

• Öncekileri Göster
  • çok normal evet ama kesinlikle patlatma tırnak izi yapmayın.Evde yapacağınız tek şey pudra ve gül suyunu karıştırın krem gibi olunca sürün ve kuruyunca yani 15-20dk. sonra duru suyla yıkayın.bu lekeleri geçirir ve kurutur ama doktora da gidin.

• işte bu dediğim morlukları geçiriyor zaten lekeleri...:)

• şu an sivilce yok yaşım gereği. sadece izleri kaldı yanaklarımda onları ne yapacağım onu soruyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• roagutan la

• sivilce öyle basit bişey değil kocum cildiyeye gidmelisin yoksa yüzünde hasar kalır delikler flan

Yükleniyor...