Saç dökülmesine ne iyi gelir??

çözümü yokmu bunun yaa denenmiş onaylanmışş..ilaç gibide olabilir:(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saç dökülmesi yaygın kanının aksine dışarıdan kullanılan ürünler ile tedavi edilmez. Öncelikle metabolizmanın durumuna bakılmalıdır. Zira sorun genellikle de metabolik eksiklik ve işlev bozukluklarına dayanır. Çinko minerali ile B12, C vitamini ve kısmende A vitamini eksiklikleri bu gibi sorunlara yol açar. Bu konuda tamamlayıcı tıp uygulayabiliriz. Ancak sabırlı olmanız şartıyla :) Dahilen zengin vitamin ve mineral içeriği ile saf aloe vera jel ekstresi haricen de yine aloe vera ve arı sütü karışımı doğal şampuan ve saç kremi ile sorunu halledebiliriz.

• tamam sabrederm napıyorz:D

Erkekler Ne Diyor 16

• bazı saçlara doğal şeyler bazılarına da ilaçlar iyi gelir.çam terebent yağı,badem yağı,serum etkili şampuanlar vs. hangisinin sana uygun olacağını doktorun bilir

• arkadasım ciltten cilde değişir bir ürün herkezde aynı etkiye sahip olmaz bizzat her ürünü denemiş birisi olarak konuşuyorum ne yaptysam kar etmedi son çare doktora gidecem sende doktora görünmelisin :)

• dermatoloğa git söylemlere inanma daha kötü olabilir

• boyle sorunca sanki saclarini dokmek istiyormussun gibi olmus sac dokulmesine ne iyi gelir? :Dote yandan bunun bir cozumu yok yuzbinlerce bilim adami oturmus buna care ariyor hala bulunamadi yani sansina kuscen arada bakim yap belki dokulme azalir ayrica dokulme donem donem olan ve yenilenen birsey belkide korkacak birsey yoktur

• yaa tabiki hep durmayacak..zaten hep dökülüyoduda bu ara çoğaldı birden.cansızlaştı saçlarım.saçlarıma aşıktım ben git gide azaldılar:(

• Nasıl bir dökülme tepeden açılan bayan tipi dökülmemi yoksa erkek tipi dökülmemi nadirde olsa erkek tipi dökülme görülür bazı bayanlarda .

• evet sanırım bayan tipi.mesela alnımın sol tarafı seyreldi.

• O halde bir dermatoloğa görünmelisiniz b12 vitamini eksikliği , hormonal sebepler , stres gibi faktörler sebep olabilir kan tahlili yaparlar ona göre bir tedavi yöntemi uygularlar krem veya hap gibi gerekli görülürse mezoterapi .

• Hersey farklı bıse onerır sen doktora gıt

• sarımsak yağı iyi geliyormuş. sarımsak diye tiksinme hemen komuyor yağı ben kokladm :)

• hiçbişe iyi gelmiyo yada ben bulamadım

• Arkadasim yilardir bunu bilimadamlari ve kozmetikciler arastiriyo ve bi care bulamadilar sen buradan mi bulmayi dusunuyosun. Sac dukulmesinin caresini bulan veya dokulmus saclari tekrar dogal olarak (ekme , peruk falan degil ) cikartmayi bulan olsaydi simdi dunyanin en klas yerinde elinde viski bardagi altinda buggati hiltonun kral dairesinde her gun bi partide yasiyor olurdu

• üç vitamin iğnesi var.şampuana katıyosun.sağlık ocağından yazdır.ısırgan oto şampuanı al.otacı markası iyidir

• herkesin saç dökülme nedeni farklı farklı olduğu için aynı çözüm herkeste işe yarayamayabiliyor. En iyisi doktora gitmek

• benim bildiğim kedi çişi.

• pordit i kullanabilirsin. 6 kullanman gerekiyor. dökülen saçlar tamamen yeniden çıksın diye. ben 2 ay kullandım.ona rağmen dökülme tamamen durdu ve dökülen saçlar yerine yeni saçlar çıktı bayaa

• hımm gerçektenmi.pordit mi serum mu bu.

• Öncekileri Göster
    • maliyeti çok yüksekse olmaz:))

• 100 lira bi set ve en az 2 ay gidiyor.gerçi bayanlarda ömrü biraz daha kısalır.1.5 ay kadar idare eder seni.

• Doktora git bence.

• doktor işe yararmıki

• sarımsak zeytin yağı dene tarıfını verıyımmı

• ver bakalm?

• 6 dış sarımsak has zeytin yağı bunları bır kavanoza koy 1 bır hafta kalsın sarımsaklarını sac dıblerıne gunde bı tane az da yetinyağını saclarına az bı mıktar 5 6 saat sonra banyo bır hafta uygula sonucu kendı gozunle goruceksın

• dünümü ...

Kızlar Ne Diyor 6

• eger sen sıkıntı stres yapıyorsan önce bundan kurtul onun dışında evilgen ve bepanten ampul kullanabilirsin saclarına

• sen denednmi? nasıl kullanıyoruz

• Öncekileri Göster
    • hadi canımm..saç çıkıyomu gerçekten.yağlarında bi ölçüsü varmı.yazsan:)

• hepsini boşalt:)) evet cıkartıyo dene ve gör

• Hint yağı saç çıkarır. İstanbul ya da cevresindeysen iyi bir doktor önerebilirm.

• bitkisel dökülme karşıtı şampuan kullan,market şampuanı kullanma,bi sürede press maşa gibi birşey yapıyosan yapma işlem uygulama saçına

• çam telebenti al şampuanınla karıştır kokusu kötü ama çok iyi gelir ve uzatır

• aldım..şampuanı köpk gbi yaptı hç sevmedm drek uyguladm döklmeye hç fayda etmedi..

• benim etmişti badem yağıda iyidir dene

• aloe vera iyi gelir

• o ney

• forever living products .tr gir orada aloe vera ve jojoba shampoani var

• bemix+evigen ampul. sarımsaklı şampuan.

Yükleniyor...