• Sor
  • Bence

Sağlık ocaklarında kan testi(gebelik) yapılıyor mu?

sağlık ocagında gebelkte kan testı yapılıyomu. duyduguma göre saglık ocaklarında idrar ile bakılıyormuş. kan testi yapılıyomu bilen varmı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• eczaneden al test cubuklarından kendin yap negatifse rahat ol pozitifse gözün aydın:))hamilesin

• 6 kez yaptım negatif. ve ilişki üzerindende 12 hafta geçti ?

• Öncekileri Göster
    • kabul ettm.

• teşekkrler

Erkekler Ne Diyor 3

• onu devlet hastanelerinde yada özelde yaptirablirsin geçmiş olsun...

• kan testi sağlık ocaklarında sevkle yapılıyor ...

• ne sevki? anlamadım

• Öncekileri Göster
    • başıma geldi emin ol 3 haftanın öncesinde sorun çıkarta biliyor ama 11 hafta garanti sonuç demektir. bu arada 11 hata gebeliğin kendini yoğun olarak hissetirdiği 3. ay geçiş dönemi olduğundan nasıl anlayamadığını merak ettim ?

• uzun bu konu. istersen mesajda anlatabilirim sana

• yapılır hastanelerde de yapılıyor çok zor bir işlem değil

Kızlar Ne Diyor 2

• yapılıyo da ailene mesaj atılıyo diyolardı ya

• öyle mi ?

• Öncekileri Göster
    • canım korkuyorum işte :( elimde değil çok kötü bir durum ya

• canım sana ulasabılıcegm biryer varmı profilinde gizli

• geçmiş sorularına bakılırsa epey telaşlanmıssın ama yersiz bi korku bu implantasyon kanaması denilen bi kanama olur hamileyken .çok nadir bu da normal adet gibi değil genelde adetten 1 hafta önce olabiliyor normal regl kanamasından ayırt edebiliyorsun kıvamı daha yoğun oluyor regl kanamasının. İmplantasyon kanamasında pembemsi yada kahverengimsi akıntı oluyor.Ve 12 hafta gibi uzun bi süreden sonra elbette idrar testi doğru sonuç verir.hatta adet gecikmesinin ertesi günü kesin sonuç veriyor.endişelenme psikolojik bi durum olsa gerek

• ayy çok teşekkür ederim sana ya içime su serpildi sanki. ama karnımın alt kısmında hafif bir şişlik varrr :(

• Öncekileri Göster
    • çok sağol canım ya profilin gizli olmasaydı keske sana yzardım (:

• ekledim seni yazabilirsin istediğin zaman :)

Yükleniyor...