Popomdaki kaşıntının sebebi ne olabilir?

Son günler popom çok kötü kaşınıyor ve acıyor.. iç tarafı yalnız yanak kısmı değil :) iyice yıkıyorum pislikten olmadığı kesin.. silince de pislik çıkmıyor zaten.. hemoroid desem kabız olmadım hiç o da mümkün değil.. bunun sebebi ne olabilir? neler iyi gelir? yardım edin lütfen çok kaşınıyorum...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Belki de bundandır link

• Arkadaşlar her insanda kıl kurdu vardır.Sarımsak yiyin çünkü onların kokusunu hiç sevmezler.Başı dönük çıkarlar.

Erkekler Ne Diyor 5

• hemorid sadece kabızlıkla olmuyor. İshalle bile oluyor.

• yeni iç çamaşrı,farklı deterjan,farklı kozmetik ürünü ağda yada başka bişeyle tahriş (kesinlikle kastım o değil) kıl kurdu olabilir...

• bence de doktora git. vakit kaybetme. orada ne olduğu ortaya çıkar ve iyileşir kurtulursun.

• Büyük ihtimal halk arasında mayasur olarak bilinen.Tıp dilinde hemoroid olarak bilinen rahatsızlık var sende ve başlangıç aşamasında ileride acılar şiddetlenebilir.Ve kanamada başlayabilir.Basit bir operasyonla tedavi ediliyor.

• ama yazdığım gibi ben hiç kabız olmadım kabız olanlar da oluyor bu hemoroid.. fazla zorladıkları için yaralar oluşuyor

• Ne kabızlıkla nede zorlama ile alakalı o bölgede toplanmış sinir uçlarının şişmesi ve meme yapması ile alakalı,her insanda vardır ama bazılarınınki kan basıncı ile aşırı şişer ve patlayabilirde,Patladığında bayağı bir kanar ve insanı rezil eder.Ama basit bir tedavisi var.Doktora bir muayene ol.Dediğim gibi kabız olmayan kişilerdede olabiliyor.

• Kurtçuk olabilir ama doktora git genede tedavi ol

Kızlar Ne Diyor 6

• kurt olablirkıl dönmesi olsa ağrıda yapar oturamazsınnbi doktora görün

• mantar olabilir doktora gitmen iyi olur

• Sevgi pıtırcıkları yeşeriyordur.

• kıl dönmesi olabilir kaşıma sakın en kısa zamanda bir doktora görün

• parazittir belki

• kıl dönmesi

Yükleniyor...