Kızlarda karın kası güzel durur mu?

arkadaslar ben karın kası yapmak istiyorum ama bazıları "iyyy igrenc durur sen kızsın" diyor bazılarıda "yakısır" diyor. Sizce ne yapmaliyim?

Cevabın Var mı?

0/2000 characters

En İyi Cevap

• Hayatını başkalarının düşünceleri yönlendirmemeli. İstiyormusun ? Evet ise buyur bir link bak :) link

Erkekler Ne Diyor 33

• düz bir göbek daha güzel durur bence ama kiloluda olmasın :)

• Hayır,itici durur.

• bayanlar yumusak varlıklardır , karın kası yerine azıcık ayva göbeği daha güzel olur diye düşünüyorum

• çok güzel durmaz

• kadınların kas gelişimi erkeklerinki kadar hızlı ve yogun değildir..çok abartılı bir karın kasını zaten erkeklik hormonu kullanmadan yapamazsın..senin yapabileceğin oranda bir karın kası her şekilde fazlasıyla şık durur..

• güzel durmaz ama göbekte iyi değil

• sert ve şekilli kaslar güzel durur ama işi abartma

• hafif olabilir fazlası itici olur

• baklava gibi gözükecek kadar olursa iğrenç olur ama sıkı olursa iyi olur

• Hayır, yakışmıyor.Sıkı olmalı o bölge.

• Herşeyin fazlası zarar.

• kızların her yeri güzel durur

• kız dediğin hafif balık etli olacak

• Niyete bağlı

• çok olmamalı

• kas olmasın ama sıkı olsun

• aşırıya kaçmamak kaydıyla mükemmel duruyor özellikle bikini oldunuzda

• yok kalsın :D :D

• adonis kaslı erkeği gördük bir de adonis kaslı kızımız eksikti:D

• baklava olarak tam belirgin olmasın fakat hafif karını içe doğru çeker tam baklavaların çıkacağı andır o anı yakalayıp öylece muhafaza edebilirsen harika durur ama elbette baklava deseni bir bayana yakışmaz

• bence gayet güzel durur..

• bencede iğrenç durur baklava olacağına şekerpare gibi göbek iyidir bayanda :))

• kesinlikle deneme, gözümde canlandırdım da hani öyle bi sevgilim olsa düşünsene ben kendimi alamam direk hadi mekik yarışına girelim derdim :d bence kadınlara zerafet ve incelik daha çok yakışıyo bu bağlamda daha ileriye, en ileriye gitmeye çalış.

• ben hiç beğenmem kız dediğin yumuşak hatlara sahip olmalı sert değil :D

• Kızlarda baklava değil hanım göbeğini beğeniyorum.

• six pack den bahsetmiyorsun değil mi?:)

• Ben severim başkasını bilmem, biraz balk olacak tabi hem fiziki görüntü açısında da önemli...

• link böyle olabilir.

• Hiç değilse göbeğin yağlanmaz,kızım sporcu göbek kaslı gayet düzgün vücut yaptı.

• bilmem bence güzel durmaz ama tabi göbekli de olmayın :)

• kızlarda karın kası gercekten ıgrenc durur

• Ne o öyle erkekle sevişir hissi hoş değil.

• hayır durmaz aksine ayva göbek olmalı :)

Kızlar Ne Diyor 9

• cok cirkin olur

• Ben kızlarda kas sevmiyorum ama yapmak istiyorsan yap.

• Bende var ama öyle fotoğraflardaki erkek kasları gibi değil yai o kadar belli olmuyor :) herkes çok begeniyor karnımı bence cok hoşş

• yakışmaz

• kas değilde sıkı bir karın daha iyi durur bence

• bence gayet güzel duruyor hatta ben yaptım biraz.ama erkekler beğenmez yani bu konuda erkekleri önemsiyorsan yapma.ya da yapacaksan da biraz çigiler belirsin o kadar bende şimdilik öyle

• link Abartılı yapmazsann çok güzel duruyor

• Hafif olursa hoş duruyor.Fazlası itici geliyor bana.

• canım ben pilates yapıyorum ve fitness karın kası mükemmel duruyor dümdüz ne giyersen yazın tatile gittiginde bütün gözler sende fakat gögsün 85 altında degilse daha sexi .))

• Aynen katiliyorum. Sorvayvirdan kacmis gibi cok kiskirtici duruyor

Yükleniyor...