• Sor
  • Bence

Bacak kaşıntısı neden olabilir?

benim babaannem var onun bacağı çok felaket kaşınıyor acaba neden olabilir ?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 7

• sinek ısırmış olabilirmi

• bacak kaşıntısı , insanın bacağı kaşındığı için olur..(:

• Alerji yapan bir yiyecekten, kullanmış olduğu hapın yan etki yapmasından ve eğer hastalığı varsa hastalığından olabilir. Bence sen gir babaannenin koluna doktora götür. Kadında kurtulsun bu dertten.

• ürik asit yüksekliği olabilir...yaşlılarad gençlere göre cilt kuruluğu daha fazla olmaktadır...cilt elastikiyetini ve nemini kaybederr.

• bence karaciğer ve damar tıkanıklığından şüphelenmek lazım...genede yapılacak tahliller sonucunda doktor bilir...

• Alerjik bir durum olabilir.Giydiği şeylerde çamaşır tozu kalıntıları falan kalmışta olabilir.Sürekli mi kaşıntı var?

• Kaşıntısı stress e bağlı olabilir ,romatizması var mı acaba ? damarlar da da sorun olabilir..kontrol e gitsin.geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 6

• Birçok sebep olabilir. Doktoruna götürmelisin. Eğer kızarıklık, sivilce vs olmadan kaşınıyorsa dahiliye bölümüne, alerjik sivilce tarzı şeyler varsa cildiyeye götürmelisin.

• gülümsettin beni.. Neyse ciddi cevap yazayım dedım babaanne kelımesı hatırna..Şimdi babaanneciğin bir dr gıdecek cıldıye hekımıne tahlılerı yapılacak önce..Muhakkak götur amaalerjık bır durum oldugu gıbı şeker karacıger vs rahatsızlıgı da olabılır..geçmiş olsun

• Büyük ihtimalleri söyliyimde tabi yine de bir doktora görünmesinde fayda var . şeker , karaciğer , damar tıkanıklğı olabilir . Alerjik bir durumdur belkide . Geçmiş olsun şimdiden .

• bacaklarda kaşıntı % 80 oranla şeker hastalığından olur.mutlaka şekere baktırsın.

• bi ara bende de çok oluyordu , neyse artık yok böyle bi sorunum ..

• parazit olabilir parazitler kaşıntı yapar bir belgeselde görmüştüm

Yükleniyor...