Aranızda Thincal zayıflama hapı kullanan var mı? Thincal ne zaman etkisini gösterir?

Gizli Üye

Thincal zayıflama hapı kullanan varsa ne gibi sorunlarla karşılaştınız? Ve ne kadar memnunsunuz? Doktor tavsiyesi ile kullandığım halde internetten okuduğum bazı şeyler yüzünden açıkcası tedirgin oldum. Bu konuda önerileriniz nedir? Thincal kullananlar yorumlarını yazabilir mi? Thincal 120 mg kullanmalı mıyım? Kullanırsam eğer Thincal ne zaman etkisini gösterir? Thincal kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum.

Thincal
Aranızda Thincal zayıflama hapı kullanan var mı? Thincal ne zaman etkisini gösterir?