• Sor
  • Bence

Mide bulantısı için en etkili hap hangisi?

cumartesii yola çıkcam 18 saat bn yolda çok fena oluyorummm hiç halim kalmıyorrr ölcek gibi oluyorummm hiç gidesimm yok istnbula bildiginz mide bulantısı içinn hap en etkilisi olsunnn lütfennn biln varsa söleyinde alaym :(

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• ara ara at şeker gibi gitsin. ara ara atmanada gerek yok aslında. miden bulandıkça at. rahatlatır. özelliklede rennie. midem bulandığında rennie bire bir geliyor.

• Öncekileri Göster
    • rennie ve talcid mide yanması ve reflü ye karşı etkili pastillerdir.Bulantıyla hiç alakası yok ki :)

• hım anladım canım

Erkekler Ne Diyor 12

• metpamid- en iyisi, deniz tutmalarında bile bunu veriyorum. ya da iğnesi vari çıkısssszzz bi tane rahatsın.

• :D sen ecznecimsn :)

• Öncekileri Göster
    • geçmiş olsun hayırlı yolculuk

• saolll

• Mide bulantısı için sakız bile çıkmış.Büyük bir eczaneye gidersen bulabilirsin orada.

• sakız mı :)

• Öncekileri Göster
    • Sakız daha kolay almaya çalış bence.Mide bulantısı için sakız dersen yoksa bile bulur eczane.

• hımm tamamm :):)):

• Maalesef öyle birşey bulursan bana da söyle

• tamam sölerim :(

• :(

• Artık heryerde havalimanı var ve önceden seyahat tarihini biliyorsan otobüsten de ucuz biletler oluyor, o kadar yolu çekeceğine 1 saatte inersin istanbula . Neden bu yolculuk tarzını düşünmüyorsun?

• tabii düşündükkk aklımız var bizimde ölee ama bilett kalmamış nettende almayı bilmiyodumm kaldık öle

• Öncekileri Göster
    • Hayırlı yolculuklar olsun güzel kardeşim , selametle gel selametle git :)

• teşekkürlerr abicim :D

• hap değilde süt iç :D

• etkili oluyomuki

• Öncekileri Göster
    • işim gücüm yok senle dalgamı geççem ? inanma

• peki

• en güzeli lustral al... Oooo... Yolu hiç umursamazsın... Kafa bi milyon gidersin...

• bız genelde bu tur durumlar ıcın antı em tablet kullanıyopruz.ozellıkle arac tutmaları ıcındır.ama etkısını arttırmak ıstıyorsan bırde metpamıd ekleyebılırsın.marsak hareketlerını hızlandırarak mıde boslugu saglar ve kusmayı engeller (not =bır dr)

• teşekkürler...

• medpamit candır caaaaaaannn ;)

• :):):)):):) kararsız kaldım medpamit mi antiemm mi :D

• metpamıd bırseyler yedıkten sonra barsak bosalımını arttırdıgından bulantı kusma yapmaz yanı kuscak bırsey mıdede olmadıgından..ama antı em santral etkılıdır..yanı bulantı merkezını dırek olarak beyınden ınhıbe eder yanı engel olur :D

• Medpamit en etkilisi ;) çok yaptım ben iğnesini uyguladım hapıda var eczanede çok etkili..

• hımmm :D:D teşekkürler

• o birisi talcid onermiş o gastrit ilacı doktoruna danışmadan ilaç kullanmaman gerektiğinin kanıtı bu da

• eczneci arkdaşıma sordum antiem önerdi

• peki oyle ise:)

• ertesi gün hapı al.rivayete göre bi tane attın mı öyle bi temziliyormuş ki mideyi ne bulantı kalıyor nede bebe:D

• Emedur adlı hap çok etkilidir mide bulantısı ve kusmaya karşı

• Madem yola çıkacaksın o halde antiem adlı ilaçtan kullan.Antiem araba tutmasına karşı kullanılan ilaçtır ve neredeyse bilmeyen yoktur

• Öncekileri Göster
    • rica ederim. Hoşcakalın

• hoşçakal

Kızlar Ne Diyor 7

• Anti em iyi geliyor bana. 9 saatlik yolculuk yapıyorum ben de. İçiyorum bir tane iyi geliyor. Ama uykuda yapıyor biraz :) Sen de 9 saatte bir alırsın.

• herkes bşy söledi şimdi hangisini alsam bilmiyomki :)

• Jagermeister da mide bulantısını kesiyor.

• Kesinlikle Anti Em al. Faydası olacaktır %100. Yola çıkmadan yarım saat önce iç.

• emadur en azından benim mide sorunumda kesin etkilidir herzaman için

• 'metpamid' al iyi gelir

• Famodin iyi geliyor bana bulandıgında

• Emedur tablet ya da iğnesi

• ignedenn korkarımm

• Öncekileri Göster
    • Hepsi aynı kapıya çıkıyor olmadı alırken eczacıya sorarsın

• pekii :) eczneci dedi antiem al

• yol için haplar var. eczaneye söyleyin versin.Ben de 30 saatlik yolculuk yapardım. kusmaktan icim dısıma cıkardı.. cok kotüydü o gunler..ANTİ EM var .. inanılmaz etkilidir.içtikten yarım saat sonra falan uyku yapar mısıl mısıl uyursun..Ama simdi bazı eczaneler vermiyor recetesiz.. ANTİ EM düzeyinde bir sey olsun deyin. verirler..

• hımm antiemm kullanmıştım oneden daha etkilisi yok bnce dimi

• Öncekileri Göster
    • evet en iyisi.. ama bulabilirsen

• bulurumm arkdaşım var :D

• bilirim çok kötüdürr :/

• hiç dayanamıyorum :( mecbur gdcm

Yükleniyor...