Selectra kullananlar var mı?

Arkadaşlar bugün psikiyatriye gittim .Sınavlarda dalgın oluyorum,dikkatimi toparlayamıyorum.Bana bunun için selectra verdi .Daha önce bu ilacı kullanan var mı yorumlarınızı alabilir miyim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ağzı olan konuşmuş , kırk yıllık uzman kesilmiş ; vitaminciler kullanmacılar vs...

Bu ilacın işe yaraması işin 3 şartı var ...

1-Doktorun bunu , anlattıklarına göre vermiştir, hafif bir antidepresandır, normalde günde 1 adet 50 mg kullanılır, bu daldığın konuları frenler.

2-Doktorunla teması kaybetme, konun her ne ise tek ve bilimsel ortağın odur.

3-Kafana göre ilacı kesme, aralarını unuttumlar ile bozma. Zira safhaların birbirine eklentik gitmesi için etkinin biteceği yerde diğer drajenin gelmesi gerekir

Bir müddet ilaç desteği ile doktorun analizleri ve yönlendirmelerine uyum göstererek yaşamaya alışman gerek , bunun dışında ağzı olup da konuşanlara aldırma. Çünki senin yaşadıklarını kimse aynen yaşamadı, ne yaşadığını da doktor biliyor başkasına da gerek yok , verilen çözümün peşinden uyumlu olarak git . Cidden bu koşullarda faydasını görürsün

Geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 8

• selectra 100 mg kullanıyordum 3 yıl boyunca düzenli olarak. benimkinin yanında bir de venegis 37.5 vardı yine aynı şekilde. kafa kalmıyordu valla. ya hiç bir şey hissedemiyordum. kullanmamaya çalış dicem ama öyle bir şey ki 2sini bir arada kullanıyordum 4 gün kullanamadım yoğunluktan dolayı soluğu kardiyolojide aldım sana öyle söyleyeyim.

• Selectra dikkat toplamaya yarıyor mu ? daha benim o hapa başlamak için 2 günüm var..

• Doktorum bana da selectra verdi. ancak 3 gün Nervium kullan ondan sonra selectra 'ya başla dedi. bakalım hangisi işe yarayacak şuan Nervium'u çaktım nirvanaya ulaşmak üzereyimmm:)

• Doktorunuz tavsiyelerine riayet edin. Buna ilave olarak omega 3 takviyesi kullanmanızı önerebilirim. Ancak doktorunuza danışmanız şartıyla.

• İlaca ne gerek var ? Zihini ve bedeni yorgunluklarda B vitamini en büyük destek oluyor..BTONA veya BMİX bunlar vitamin hapları..

• Kullanma zombi gibi oluyorsun , hiç bir antidepresanı önermem ben ..

• hiç kullanmadım, ama internetten araştırdığım kadarıyla zararlı bi ilaç olduğunu sanmıyorum

• arkadaşlar yapmayın etmeyin şu antidepresnlardan uzak durun!

Kızlar Ne Diyor 1

• ben kullandım cok faydasını gordum herhangı bı problemlede karsılasmadım

Yükleniyor...