Dişimi çektirdim biraz ağrıyor ?

Dişimi çektirdim arkadaşlar ama biraz ağrıyor.Babamda dolorex diye bir ilaç var hem diş hem baş ağrları için iç diye tutturdu.Napiyim içiyim mi :D Birde nasıl yiyecekler yiyebilirim sabahtan beri açım :((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dolorex iç faydası olur tabiki ne yersen ye ama ne soguk ne sıcak olsun parcalı şeyler yeme kanatma ihtimali var tuzlu ılık su ile agzında gargara yap yemek yedikten sonra

• ne yiyebilirim ben ya çorba deme:(

• Öncekileri Göster
    • geçmiş olsun estafurullah yardımçı olabildimse ne mutlu

• :)

Erkekler Ne Diyor 7

• diş ağrıları ve çürükleri yada apse durumlarında en etkili ağrı kesici etol fort 500mg dır diş hususunda master yapmış biri olarak tavsiye ederim size... h.a

• normaldir ilk günlerde

• ağrısa da çok ağrımaz. ağrı kesici içme. bu gece de bir şey yeme diyeceğim çok açmışsın:) diğer tarafla ye istediğini ye. mümkünse ılık ye. çorba içme artık :) geçmiş olsun.

• ağrı kesici içmeyimi diyosun.babamda tutturmuş çiğköfte ye diyo allahım ya :D ne yicem ben:(

• Öncekileri Göster
    • pipetle nasıl by-pass ediliyo ne demek yanii

• damağa değmeden çorba direkt boğaza:)

• parfüm sik mendile ve oraya koyy ben ögle yapiyordumm ! senin doktor cekiyor disini agriyor benim kavgada 3 disim kiriliyor hic haberim bile olmuyor sonra gömlekt falan kann dolmus

• kavgacı biri değilim çok şükür

• Öncekileri Göster
    • o dislerimde kirilmazdida ama kizi yerden kaldircam diye egildigimde azima tekme atti deyüss ; ama ozaman hic haberim bile olmadi sigortam atti orda elimden candayi bi attim cocuga daldim yanindaki arkadaslarida girisdi birine apic arasina tekme attim bu ne hayvanlik diye 1 kisiye 4 kisi giriyor

• allah gücünü kuvvetini artırsın:)

• çorbayla yetin. mümkünse apranax fort ağrı kesici varsa onu iç. içerisinde az miktarda antibiotik de içeriyor. dişe iyi gelir

• en iyi cevap bu katılıyorum corba sonrada aprarax

• Öncekileri Göster
    • piide aldırcam olmadıı patates haşlicamm :D yorumun için teşekkürler: ) +1

• haşlanmış patates olabilir. ama çok sıcak yeme. soğut biraz. ılık ye.

• aç isen yutma.. corba iç en azından ..

• Rakı koy pamukla rakı,1 dakikaya hiç bir şeyin kalmaz

• sen dalga geç bakalım :D

• Öncekileri Göster
    • napiyimm :D ?

• De get işte de get:D

Kızlar Ne Diyor 1

• geçmiş olsunönce ılık çorba sonra ilacı iç

• çorbaaa içtimmmmmmmmmmmmm:(

Yükleniyor...