Bitkin hissettiğinizde canlanmak için neler yaparsınız?

Tavsiyelere ihtiyacım var

Bitkin hissettiğinizde canlanmak için neler yaparsınız?

Güncellemeler:
Bitkinlikten kastım yorgunluk :(

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• önce soğuk ardından sıcak duş :D

• :( sinirlendim ya :(

• Artıladım ben sakinnn :)

• şu -1 veren genç duş alırken ayağın kaysin azin gözün dağilsin emi.

Erkekler Ne Diyor 46

• İşkence link

• elma ye...

• 1 saate yakın uyu. bol su iç. ılık olursa faydası daha fazla. ve yarım limon ye olmadı 1 tane portakal ye. muz da ekle.

• Bazı arkadaşların tavsiyesini ben zaten çok etkili oluyor.Çay ve kahveden uzak dur.Hem sağlığa zararlı hemde bir işe yaramıyor.

• soguk bi duş...

• Birazdan yapıcağım gibi uyuycam :D

• Yorgunluk için iyi gelen canlandıran Bildiğim çok şey var ama başkalarını verdiğin cevaplara baktım birazda,. ben insanca yazacağım ahmaklar benim bildiklerimden faydalanacak. senden özür diliyorum tepkim sana değil, diğerlerinin bildiklerimi öğrenmeyi hakketmediklerini düşündüğüm için cevaplamayacağım...

• ex at bi tane sonra coş coşabldiğin kadar..:)

• 1) Ilık bir duş 2) Cinsel heyecan Bu ikisinden hangisini yaparsan yap,o bitkinlik,yorgunluk hissi falan kalmıyor.

• Parasetamol içerikli ilaç alıp bir müddet dinleniyorum. Uyandıktan sonra zehir gibi oluyor insan

• atıyorum bi fuat saka rap atma

• Yorgun isen duşunu alırsın rahatlarsın uyur ve bomba gibi enerjini toplamış bir şekilde uyanırsın. Onun dışında şeker enerji verir değişik yollardan alabilirsin çay kahve bal vs. İnsan neden yorgun olur gün içinde çok çalışmıştır vs uyuman gerekiyor uykuda vücut kendini yeniler.

• bi kahve içerim 20 dkk uzanır gözlerimii kapatırım

• Keskin fir nescafe sütsüz... bol şekerli aynen canlandırıyo :)

• kafamı soğuk suya sokar sonra hunharlarca bagırırım sonrada yatar dinlenirim .

• dışarı çıkar deli dana gibi koşturur dururum :/

• allahümme sallihin ve barik derim yada ya sabır ya settar ya selamet derim hasbiallahül aliyilazim derim yada bir salavatı şerife ederim o çok fazda eder insana

• muzik dinle ortaaaam

• Aç hareketli şarkıları kaptır ritme kendini yanınada güzel bir kahve ohh mis

• youtube saçma videolar beni hayata yeniden getiriyor:)

• bi duş alırım.sonra güzel bi kahvaltıyla istersem en ağır antrenamnaları bile yapabilirim

• Uyumayı dene

• bi bardak kahve veya yarım saat şekerleme etkili olabilir :)

• Psikolojik yorgunluk için

İbadet diyorum.

Huzur bulursun

• sevdiğin şeyleri yap... insan sevdiği şeyleri yapınca mutlu olur o mutluluk vücuduna da yansır...

• Soğuk duş etkili olur.

• güzel bi haberbeklerim :D

• redbull u bi dikişte iç bak bakalım sonra elin ayagın yerinde duruyor mu :D

• belki pisikolojik olabilir ben kahve yada enerji içecegi içiyorum iyi geliyo gibi canlandırıyo

• Siesta.

• Sen yine anlamadın. Neyse iyigeceler.

• Siz yanlıs anladıysanız ben ne yapayım <.<

• 2 gün aradan sonra jeton yeni düşüyor. Pess:@

• duş alırım biraz da hava alırım.

• soda içerim. kızılcahamam veya beypazarı :D

• uyurum :) oh mis

• kendimle konuşup kendimi motive ederim yada o işi yaptıktan sonra kazanacaklarımı düşünüp bitkinliğim kalkar ortadan :D

• hava buz gibi zaten çıkıp iki tur at bütün yaşam fonksiyonların tavan yapar:))

• soguk suyla duş al ( alışkanlık haline getir )

• keçiboynuzu özü iç, yutabiliyorsan sarımsak yut üstüne :)

• sarımsak yutmak gerek o zaman koku falan yapmıyor ama yutamıyorum maalesef... :)

• :))

• keçiboynuzu iyi de, sarımsak biraz bozuyo olayı.. orta karr bişiy yok mu :-)

• Öncekileri Göster
  • soğuk suya girerim

• duş alırım, vitamin hapı yutarım 2 sinden birini yapınca zaten hemen bitkinliğim geçiyor...

• muz yemek iyi gelir.

• sıcak çükolata iç..

• Hiç canlanmam direk uyurum :D

• Yollanan istekleri kabul ederim :) Mesela şekil A :)

• hemen entrenman yaparım gece 12 de koşu yaptığımı bilirim boksörümde ayıptır söylemesi btikinliğimi böyle atarım herkes yatar ama

• karnım açsa yemek yerim, değilse içecek içerim

• Fındık fıstık yerım aganigi naganigi

Kızlar Ne Diyor 20

• yat dinlen napacan

• ginseng çayı var doğadan markasının onu içiyorum ben.. gayet iyi geliyor..

• kahve içerim

• kahve iç.

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

• kalsiyum ve c vitamini alman lazım.. hemen etkisini görürsün..

• Zıplamak, elleri , kolları havada açmak. Nefes alıp vermek. Su içmek. meyve suyu içmek. Her haftasonu balık yemek. Belki kan değeri düşüktür, iç hastalıkları doktoruna görünmek. Kansızsan ciğer tavsiye ederim.

• uyumak kesin çözüm.

• yorgunluksa uyumamalısın .Bak mesela salata yap böyle bol malzemeli.Mutfak işleriyle uğraş.En büyük tavsiyem ise otur çay yap ve müsaitlerse de bir arkadaşını çağır birlikte için :)

• kahvemi alirim elime cikarim balkona temiz havaya acarim en sevdigm sarkiyi eslik ederim belki dans ederm tadni cikaririm iste ..

• bir duş iyi gelebilir...

• beğendiğim filmdeki karakterleri tek başıma bir köşeye çekilip canlandırırım saçma gelebilir ama beni çok rahatlatıyor :D

• çikolata yerim kendime gelirim :D

• Ben genelde bitkin hissettigimde zorlada olsa kendimi dinc hissetmek icin spor yaaparim Yorulursun belki ama gercekten iyi geliyor yada sporu ben sevdigim icindir .Sende sevdigin bisiyleri yapabilirsin ama sporu bir kere dene derim :c

• İste o yuzden kendini zorla beynin yap vucudun yapma diyo amaben beynimi dinliyip yapiyorum bi sekilde :D

• İnsanın kılını kıpırdatası gelmıyor sen ne dıyorsun :D

• Takarım kulaklıkları bir kaç dakika sonra aynanın karşısında dans ediyor olurum zaten

• Sakız çiğnerim, maksat beynim bir şeylerle meşgul olsun.

• kahve kola cikolata nane limon felan

• soguk duş alırım

• sütlü tatlılar yiyorum genelde ve muz...uyumak da güzel oluyor :)

eğer kronikleşirse doktora gitmeni tavsiye ederim,kansızlık sorunun olabilir..

• evet unutkanlık,dikkat dağınıklığı da yapıyor

• Bende de kansızlık varmış halsizlik ondan mı oluyormuş :(

• türk kahvesi ve çikolata

• bu güzel evet, benlik.. keyif olayı..

• Bir dilim çavdar ekmeğine biraz tahin pekmezi. Her şeye deva.

Yükleniyor...