Bitkin hissettiğinizde canlanmak için neler yaparsınız?

Tavsiyelere ihtiyacım var Bitkin hissettiğinizde canlanmak için neler yaparsınız?

Güncellemeler:
Bitkinlikten kastım yorgunluk :(

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• önce soğuk ardından sıcak duş :D

• şu -1 veren genç duş alırken ayağın kaysin azin gözün dağilsin emi.

• Artıladım ben sakinnn :)

• :( sinirlendim ya :(

Erkekler Ne Diyor 46

• Soğuk duş etkili olur.

• muz yemek iyi gelir.

• atıyorum bi fuat saka rap atma

• Psikolojik yorgunluk içinİbadet diyorum.Huzur bulursun

• Siesta.

• 2 gün aradan sonra jeton yeni düşüyor. Pess:@

• Siz yanlıs anladıysanız ben ne yapayım <.<

• Sen yine anlamadın. Neyse iyigeceler.

• allahümme sallihin ve barik derim yada ya sabır ya settar ya selamet derim hasbiallahül aliyilazim derim yada bir salavatı şerife ederim o çok fazda eder insana

• Parasetamol içerikli ilaç alıp bir müddet dinleniyorum. Uyandıktan sonra zehir gibi oluyor insan

• Uyumayı dene

• keçiboynuzu özü iç, yutabiliyorsan sarımsak yut üstüne :)

• Keçi boynuzu :D

• Öncekileri Göster
    • :))

• sarımsak yutmak gerek o zaman koku falan yapmıyor ama yutamıyorum maalesef... :)

• Birazdan yapıcağım gibi uyuycam :D

• Fındık fıstık yerım aganigi naganigi

• 1 saate yakın uyu. bol su iç. ılık olursa faydası daha fazla. ve yarım limon ye olmadı 1 tane portakal ye. muz da ekle.

• soda içerim. kızılcahamam veya beypazarı :D

• Hiç canlanmam direk uyurum :D

• Yorgun isen duşunu alırsın rahatlarsın uyur ve bomba gibi enerjini toplamış bir şekilde uyanırsın. Onun dışında şeker enerji verir değişik yollardan alabilirsin çay kahve bal vs. İnsan neden yorgun olur gün içinde çok çalışmıştır vs uyuman gerekiyor uykuda vücut kendini yeniler.

• Aç hareketli şarkıları kaptır ritme kendini yanınada güzel bir kahve ohh mis

• elma ye...

• sevdiğin şeyleri yap... insan sevdiği şeyleri yapınca mutlu olur o mutluluk vücuduna da yansır...

• bi bardak kahve veya yarım saat şekerleme etkili olabilir :)

• redbull u bi dikişte iç bak bakalım sonra elin ayagın yerinde duruyor mu :D

• Bazı arkadaşların tavsiyesini ben zaten çok etkili oluyor.Çay ve kahveden uzak dur.Hem sağlığa zararlı hemde bir işe yaramıyor.

• sıcak çükolata iç..

• kafamı soğuk suya sokar sonra hunharlarca bagırırım sonrada yatar dinlenirim .

• duş alırım biraz da hava alırım.

• ex at bi tane sonra coş coşabldiğin kadar..:)

• duş alırım, vitamin hapı yutarım 2 sinden birini yapınca zaten hemen bitkinliğim geçiyor...

• dışarı çıkar deli dana gibi koşturur dururum :/

• uyurum :) oh mis

• İşkence link

• 1) Ilık bir duş 2) Cinsel heyecan Bu ikisinden hangisini yaparsan yap,o bitkinlik,yorgunluk hissi falan kalmıyor.

• kendimle konuşup kendimi motive ederim yada o işi yaptıktan sonra kazanacaklarımı düşünüp bitkinliğim kalkar ortadan :D

• hava buz gibi zaten çıkıp iki tur at bütün yaşam fonksiyonların tavan yapar:))

• Yollanan istekleri kabul ederim :) Mesela şekil A :)

• güzel bi haberbeklerim :D

• soğuk suya girerim

• karnım açsa yemek yerim, değilse içecek içerim

• bi duş alırım.sonra güzel bi kahvaltıyla istersem en ağır antrenamnaları bile yapabilirim

• soguk bi duş...

• Yorgunluk için iyi gelen canlandıran Bildiğim çok şey var ama başkalarını verdiğin cevaplara baktım birazda,. ben insanca yazacağım ahmaklar benim bildiklerimden faydalanacak. senden özür diliyorum tepkim sana değil, diğerlerinin bildiklerimi öğrenmeyi hakketmediklerini düşündüğüm için cevaplamayacağım...

• bi kahve içerim 20 dkk uzanır gözlerimii kapatırım

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 20

• bir duş iyi gelebilir...

• kahve içerim

• Zıplamak, elleri , kolları havada açmak. Nefes alıp vermek. Su içmek. meyve suyu içmek. Her haftasonu balık yemek. Belki kan değeri düşüktür, iç hastalıkları doktoruna görünmek. Kansızsan ciğer tavsiye ederim.

• kahve iç.Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

• Bir dilim çavdar ekmeğine biraz tahin pekmezi. Her şeye deva.

• çikolata yerim kendime gelirim :D

• Takarım kulaklıkları bir kaç dakika sonra aynanın karşısında dans ediyor olurum zaten

• sütlü tatlılar yiyorum genelde ve muz...uyumak da güzel oluyor :)eğer kronikleşirse doktora gitmeni tavsiye ederim,kansızlık sorunun olabilir..

• Bende de kansızlık varmış halsizlik ondan mı oluyormuş :(

• evet unutkanlık,dikkat dağınıklığı da yapıyor

• yat dinlen napacan

• Sakız çiğnerim, maksat beynim bir şeylerle meşgul olsun.

• kahve kola cikolata nane limon felan

• kahvemi alirim elime cikarim balkona temiz havaya acarim en sevdigm sarkiyi eslik ederim belki dans ederm tadni cikaririm iste ..

• ginseng çayı var doğadan markasının onu içiyorum ben.. gayet iyi geliyor..

• türk kahvesi ve çikolata

• bu güzel evet, benlik.. keyif olayı..

• kalsiyum ve c vitamini alman lazım.. hemen etkisini görürsün..

• yorgunluksa uyumamalısın .Bak mesela salata yap böyle bol malzemeli.Mutfak işleriyle uğraş.En büyük tavsiyem ise otur çay yap ve müsaitlerse de bir arkadaşını çağır birlikte için :)

• uyumak kesin çözüm.

• beğendiğim filmdeki karakterleri tek başıma bir köşeye çekilip canlandırırım saçma gelebilir ama beni çok rahatlatıyor :D

• Ben genelde bitkin hissettigimde zorlada olsa kendimi dinc hissetmek icin spor yaaparim Yorulursun belki ama gercekten iyi geliyor yada sporu ben sevdigim icindir .Sende sevdigin bisiyleri yapabilirsin ama sporu bir kere dene derim :c

• İnsanın kılını kıpırdatası gelmıyor sen ne dıyorsun :D

• İste o yuzden kendini zorla beynin yap vucudun yapma diyo amaben beynimi dinliyip yapiyorum bi sekilde :D

• soguk duş alırım

Yükleniyor...