• Sor
  • Bence

Bitkin hissettiğinizde canlanmak için neler yaparsınız?

Tavsiyelere ihtiyacım var Bitkin hissettiğinizde canlanmak için neler yaparsınız?

Güncellemeler:
Bitkinlikten kastım yorgunluk :(

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• önce soğuk ardından sıcak duş :D

• şu -1 veren genç duş alırken ayağın kaysin azin gözün dağilsin emi.

• Artıladım ben sakinnn :)

• :( sinirlendim ya :(

Erkekler Ne Diyor 46

Kızlar Ne Diyor 20

• bir duş iyi gelebilir...

• kahve içerim

• Zıplamak, elleri , kolları havada açmak. Nefes alıp vermek. Su içmek. meyve suyu içmek. Her haftasonu balık yemek. Belki kan değeri düşüktür, iç hastalıkları doktoruna görünmek. Kansızsan ciğer tavsiye ederim.

• kahve iç.Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

• çikolata yerim kendime gelirim :D

• Takarım kulaklıkları bir kaç dakika sonra aynanın karşısında dans ediyor olurum zaten

• Bir dilim çavdar ekmeğine biraz tahin pekmezi. Her şeye deva.

• yat dinlen napacan

• kahvemi alirim elime cikarim balkona temiz havaya acarim en sevdigm sarkiyi eslik ederim belki dans ederm tadni cikaririm iste ..

• Sakız çiğnerim, maksat beynim bir şeylerle meşgul olsun.

• kahve kola cikolata nane limon felan

• sütlü tatlılar yiyorum genelde ve muz...uyumak da güzel oluyor :)eğer kronikleşirse doktora gitmeni tavsiye ederim,kansızlık sorunun olabilir..

• Bende de kansızlık varmış halsizlik ondan mı oluyormuş :(

• evet unutkanlık,dikkat dağınıklığı da yapıyor

• ginseng çayı var doğadan markasının onu içiyorum ben.. gayet iyi geliyor..

• türk kahvesi ve çikolata

• bu güzel evet, benlik.. keyif olayı..

• kalsiyum ve c vitamini alman lazım.. hemen etkisini görürsün..

• uyumak kesin çözüm.

• yorgunluksa uyumamalısın .Bak mesela salata yap böyle bol malzemeli.Mutfak işleriyle uğraş.En büyük tavsiyem ise otur çay yap ve müsaitlerse de bir arkadaşını çağır birlikte için :)

• beğendiğim filmdeki karakterleri tek başıma bir köşeye çekilip canlandırırım saçma gelebilir ama beni çok rahatlatıyor :D

• Ben genelde bitkin hissettigimde zorlada olsa kendimi dinc hissetmek icin spor yaaparim Yorulursun belki ama gercekten iyi geliyor yada sporu ben sevdigim icindir .Sende sevdigin bisiyleri yapabilirsin ama sporu bir kere dene derim :c

• İnsanın kılını kıpırdatası gelmıyor sen ne dıyorsun :D

• İste o yuzden kendini zorla beynin yap vucudun yapma diyo amaben beynimi dinliyip yapiyorum bi sekilde :D

• soguk duş alırım

Yükleniyor...