Koyu bölgelerdeki ten rengini açmak için kullanılan kremler faydalı mıdır?

İnternette görüyorum koyu bölgeleri açmak için kullanılan kremler var.Onlar hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim?Deneyip de memnun kalan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle belirteyim ben bir dermokozmetik uzamanıyım . tabikide kullanacağın kremin kalitesine görede değişmektedir bu durum dermokozmetik bir eczaneye uğra orda sana ürün konusunda yardımcı olacaklardır dermolojika diye bir marka var onun gerçekten çok ciddi derecede renk tonu açan ürünleri olduğunu biliyorum. aynı zamanda güneş koruyucusunu yaz kış mutlaka kullanmalısın o bölgeyi muhafaza etmelisin unutma güneşten korunmak çok önemli :)

• Şimdi.. bir zencı bunu kullansa.. beyaz olurmu o

• Öncekileri Göster
    • Lekelerin hangi bölgende bilmiyorum fakat doğum lekeleri asla yok olmaz sadece renk tonunu açabilirsin daha düzgün bir görünüme kavuşur ama dediğim gibi mutlaka güneş koruyucu kullan güneş gören bir bölgedeyse aksi halde leke büyür ya da koyulaşır.

• Leke değil bunlar scrotal bölgedeki koyu renk için sormuştum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Mucize bir krem yok dünyada. Olanlar sadece "geçici" çözümdür.Uzak doğulu olanların sırrı, haşlanmış pirinç suyudur. Ama onlar sıklıkla beyaz tenli olduklarından, daha iyi etki eder.Leke için kısmi var ama esmer bir insanın tenini, hiç bir ürün hokus pokus diye açamaz. Para tuzaklarına kanma derim.

• Anladım. Dediğim gibi renkte açılma olur mutlaka ama 1 ila 2 ton fazlasını bekleme .

Erkekler Ne Diyor 2

• Avatarına hastayım reyizgül,açmamış gül goncası.

• nerenin rengini açacaksın?

• Doğuştan koyu olan bölgeler için sordum.

• boş ver ya...Michael Jakson da açtırdı..ne oldu...adam bağıra bağıra cilt kanserinden öldü...suratı tanınmayacak hale geldi...

Yükleniyor...