• Sor
  • Bence

Su içmek, devamlı tuvalete çıkmak

günde 2 litre su tüketiyorum.ama durmadan tuvalete çıkayorum .bu durum nedir?kötü mü iyi mi?

Güncellemeler:
sağolun arkadaşlar hepinizin yorumları super

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• içtiğiniz su miktarı normal aslında. 1,5-2 litre civarı. bununla birlikte ayrıca sıvı alırmısınız ? kış aylarında sık idrara çıkmak normal bir durum aslında soğuktan dolayı. soğukta böbrek faaliyetleride artar ve terlemede az olduğundan. çok sık tekrarlarsa bir doktora gözükün derim.

• sağolun teşekkür ederim cevabınız için ben daha yeni başladım 4 gün oluyo normalde su içmezdim kilo veriyim diye su içmeye başladım yararlıymış araştırdım.
      ama tuvalete çıkıyordum ama şimdi saat başı çıkıyorum soğuktan dolayı olması imkansız benim için .

• Öncekileri Göster
    • bencede. o program sayesinde vücudunuzun algoritmasını bozmadan zayıflayacağınızı ümit ediyorum. başarılar.

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 50

• Sonuçta 2 litre su içimen normal zaten.Epğer çok fazla tuvalete gidiyorsan idrar yolu enfeksiyonu sorunun olabilir.Üroloji bölümüne gidip idrar tahlli yaptırman en iyisi.

• iyi tabi suyu tutmuyo vucudun

• 2 litrenin zararlı olcağını sanmıyorum ama nickinde erikli olunca gülmedim değil hani :)

• :)

• o olay bende de var ve şüphelerim var.Madem 2 litre sağlıklı ve ideal neden sık çıkarıyor tuvalete. Umarım bi sorun yoktur.

• Ben günde 3-4 litre su içiyorum aynen tuvalet ihtiyacı biraz daha fazla oluyor. Böbreklerin görevlerini başarıyla yerine getiriyor yani bir sıkıntı yok bence.

• maydanoz oluyorum ama nickine göre başlık açmak budur arkadaş..

• Yeni basladiysan vucut bir sure sonra alisacak daha az cikacaksin.

• Bence iyi.

• su sanıldıgı gıbıde faydalı degldır. bazende su böbreklerını temızlıyor ancak cok su orayı curutuyor. detaylı arastır dkkat et..

• Kötü niye olsun ? İçtiğin suyu böbreklerin süzüp aşağı indiriyor...Normal olanda budur..

• Maşallah iyi su tüketiyorsun ben günde 2 bardaktan fazla içemiyorum :) kışın soğuklardan dolayı tuvalete gitme sıklığı artar bu normaldir. 2 litreyi aşmadığın sürece pek sorun olacağını sanmam sadece çok su içmekten dolayı şişip yemek yiyemez hale geliyorsan o zaman kötü olur.

• şeker hastalığı olabilir...

• ne demek istiyorsun burda.seni çişemi tutalım .

• sağlık için çok iyi devam

• 2 litre su içilirse tabiki tuvalete çıkılacak kardeşim

• Sık sık tuvalete cıkman iyi degil su icmenden kaynaklanmıyor o farkı bir şey vardır.. Su kaybetmek iyi degil suyla birlikte bi cok vucudu dengeleyen mineralleride kaybediyorsun (:

• iyidir. çok iyidir

• Arkadaşlar eriklinin ceosu aramızda :)

• şu tüketmek kelimesini ömrüm boyunca sevemeyeceğim

• 2 Lt. çok değil ama 2 lt de bile sık sık tuvalete gidiyosan böbrekler fabrika gibi, yani iyi bişey :)

• bendede aynı sorun var.bende çok merak ediyorum cevabı

• işemek güzeldir şarrrrrr der gider ohh rahatlarsın :)))

• eğer ilave su deposu yoksa içinde:)) sürekli çiş yapman çok normal böbreklerin pırıl pırıl olmuştur

• tabiki iyi sindirim sistemin güzel çalışıyor kafanı takma aynı sorunla ben doktora gittim ve cevap benim söylediğim gibiydi:)))

• prostat olabilir ...

• en iyisini sağlıklısını yapıyosun normal bişey ;)

• tabi tabi:)

• reklam kokuyor burda bence

• E ne bekliyordun 2 litre su nasil disari cikacak

• bendede var soguk havalarda daha çok oluyor hemen gidiyorum markete alıyorum 2 litre erikli su başkasını içmem marketten çıkar çıkmaz çöğdürüyorum

• :) teşekkür

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...