Evde çamaşır suyu ile gebelik testi?

Evde çamaşır suyu ile gebelik testi yapan var mı eğer hamileysen idrarın kopurur die duydum doğru mu acaba idrarın içine biraz dokulen çamaşır suyu ile yapılıyor daha önce bu testi yapan var mı

0|0
1929

En İyi Erkek Görüşü

• dedigini yaptım su an ve hamile çıktım

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• saçmalık eczaneden bir test al

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Domestos ultra yoğun formül yeşil kutulu olanı kullanman gerekiyordu

7|0
    0|0
  • yaşınız kaç ilk defamı başınıza geldi yoksa daha önceleri de böyle adet gecikmeleri oluyormuydu? agrı ne zaman başladı giderek arttımı su zamana kadar

0|0
    0|0
    • 22 haziran da 20 yaşıma girdim 11 aylık evliyim daha öneceleri bikaç kez bir ay olmadığım oldu ama o zamn da bidahaki ayın 1inde en geç 2sinde muhakkak oluyordum

• yani suanda en muhtemel şey gebelik tabiki. kan tahlili yaptırmanızda fayda var idrarla yapılan testlerin dogruluk payı düşük oluyor ve cok erken gebelik donemlerini malesef yakalayamıyor.

• tesekkur ederim şu an icin baska bir care kalmadi zaten bu sekilde gitmeye calisicam tesekkur ederim

• Haha, vay mk 😄
    Hangi marka bu çamaşır suyu?

0|0
    1|0
  • Kesin hamilesin.

1|0
    0|0
  • hahahah ya kızım git eczaneye 1 2 tl bişey ya uğraşmayın böyle şeylerle :D :D

0|0
    1|0
  • köpürür çünkü her ikisinin içinde de gaz var.

0|0
    0|0
  • bilime yeni fanteziler katıyorsunuz...

0|0
    0|0
  • tuz ruhunu dene odaha doğru çıkıyor

0|0
    1|0
  • Çamaşur suyunu icat eden adam şu anda ağlıyor ya :(

0|0
    0|0
  • ace ise aceba didim

2|0
    0|0
  • Bir test almak çok mu zor

0|0
    0|0
  • içine mi boşaldı

0|1
    0|0
    • Geri çekildi ama kaçmış olabileceğinden şüpheleniyoruz

• ilk müdahale olarak ne yaptın peki önemli olan o

• kalitesiz çamaşır suyu kullanmışsın
    ondan köpürmüş :D

0|0
    0|0
  • hamşlsin

0|0
    1|0
    • bunun için dr gidilmez. koca karı testleri yap hamileysen belli olur

• gebe kalındığının anlaşılması için başvurulan yöntemler ise göz bebeklerinde büyüme ve karbonatın üzerine işenildiğinde köpürme meydana gelmesi olarak karşımıza çıkar. Genel olarak pek çok kadın bahsetmiş olduğumuz bu yöntemleri dener. İnanmasa dahi bu yöntemlerden birini deneyen kadınların olduğunu söylemek mümkündür.
      Bunlara karşın gebe olduğunu öğrenmek isteyen bir kadın için en etkili ve garantili yöntem, eczaneden alınan gebelik testleri olmaktadır. Kadınları kocakarı yöntemleri yerine daha net sonuç elde edebilmeleri için eczanelerde satışa sunulan gebelik testlerini tercih etmeleri tavsiye edilmektedir.

• yeni bişey daha öğrendim çamaşır suyu ile de hamilelik testi varmış :uhm:. YUH dedim :bbo: inanmadım da sırf merakımdan yaptım bu hurafeyi köpürdü valla delikafadulden Kuru bir kaba idrar ve az çamaşırsuyu koydum köpük köpük oldu...
      Karbonatıda denedim aynı anda oda köpürdü. Daha önce karbonatla yaptıklarımda dibe çöküyordu. Şimdi diyorum hamile olmayan veya düşünmeyen bir arkadaş bunu denerse çok sevinicem. Çok merak ediyorum acaba bu kocakarılar bizi kandırıyor mu die?

• Cif le yapılıyor o test, çamaşır suyuyla değil :)))

0|0
    0|0
  • 3 lira verde bir test al yaaaaa fakirrrr :)

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya

0|0
    0|0
  • Saçma söylenti idrarırını plastik bardağa yap test cihazını idarırına batır veya koy öyle belli olur

0|0
    0|0
  • Allah acil sifalar versin kardes

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 18

• evlisin sanırım ve fazla takma takarsan daha kötü olur ne zaman yaptın testi aynı olay kardeşimde de oldu ve bekldi adeti gelmişti snra kafana daha çok takarsan adet hiç gelmez

0|0
    0|0
    • ya kafama da hiç takmadım bugun sadece böyle oldum testi bugun yaptırdım acaba bir hastalığım mı var diye bir seçenek oluştu aklımda ya da testte mi belli olmadı sadece anlamadım evet evliyim 11 aylık

• fazla takma şimdilik ve 1 hafta snra tekrar test yap inş bir skıntı yoktur ve eğer hala negatfse doktora grünmen gerekir yumurtalklarında kist olabilir bazen bu da geçktiriyor adeti

• geçen aylarda ultrasyona girmiştim doktor kist falan olmadığını ve herhangi bir sorunumunda olmadığını söyledi

• Kesin hamilesin

1|0
    0|0
  • saçmalama cahilmisin git test al 3 5tl parandamı yok

0|0
    1|0
  • Bu nasıl bir kafa ya.

0|0
    0|0
  • Bu tarz testlerin doğruluk payı yoktur

0|0
    0|0
  • Testin üzerini dikkatle oku.
    İlaç içmen de etkiler adeti

0|0
    0|0
  • Ahanda bir yaşıma daha girdim sayende 😂😂😂 çamaşır suyu ne alaka? Varsa bilimsel bir açıklaması yap lütfen 😄

0|0
    0|0
    • Önceden bu tarz testler varmış. Neden bende bilmiyorum. Ama yapıyolarmış işte. Bu sayede anlıyolarmış hamileliği. Ya çamaşır suyuyla ya da karbonatla yapıyolarmış.

• Valla ilk kez duyuyorum ne diyim 😄

• Negatif çıktı ise korkmana gerek yok.
    adetinin gecikmesi de havalardan dolayıdır.
    benim de öyle mesela.
    gecikti şuan.
    gelir gelir:)

0|0
    0|0
  • Bu yöntemler eskiden beri kullanılıyor ve çoğunlukla doğru sonuçlar veriyor aşağıdaki vereceğim linki kontrol edin burada hem çamaşır suyu ile hem dis macunu ile hemde sirke ile yapılan hamilelik testleri var
    sizdeduyun.com/.../

0|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum :D

0|0
    0|0
  • O nasil bir testmis yaa eczaneden alamadin mi

0|0
    0|0
  • İyi de zaten köpürür? Kim verdi sana bu aklı?

0|0
    0|0
    • İnternet

• Kadınlar klubune fazla bakma kafayı yemişler karbonatlı filan da yapıyorlar bilmiyorlar ki zaten köpürür ikisiyle de :D bence git bir eczaneden test al ama 1 hafta gecikmesi ni bekle. ve kan testi yaptır

• oyle test mu olur ya git eczaneden al test yap ya da hastanede yaptir

0|0
    0|0
  • Testler 3/4 lira eczanede

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum ama 1 haftalık ilişkinin sonucu hemen çıkmaz dediler idrar testinde

• Çok saçma geldi

0|0
    0|0
  • sen bide hamileysen yazık ya çocuk kız mı erkek mi diye ne deneyler yaparsın kim bilir

0|0
    0|0
  • idrar testimi yaptın kan testimi

0|0
    0|0
    • idrar testi yaptım evde
      eşimle konuştum ramazan ayı çıkmadan gidemiyoruz hastaneye

• kan testinde fayda idrar testlerine yanılma payı vermek gerekiyor belirtiler var mı mesela çok normal kiloda ve saglıktaysan halsizlik olur benim ilk dönemler migrenim tetikleniyordu yemeden içmeden kesildim

• stresten olabilir.

0|0
    0|0
    • hiç stres yaşamadım ki

Yükleniyor...