Vücut geliştirmeye kayıt oldum body'ci arkadaşlardan öneri alabilir miyim?

Samet26
Vücut geliştirmeye kayıt oldum bodyci arkadaşlardan öneri alabilirmiyim?sabah öğle akşam Nasıl besleniyosunuz?boy 175 cm/Kilom 67 kg ideal mi, fazla şişmek istemiyorum şu resimdeki gibi olsun yeterli link
Güncellemeler
+1 yıl
resimdeki adamın kim olduğu hakkında bilgisi olan varmı ve bu vucüt kaç yılda yapılmış olabilir
Güncellemeler
+1 yıl
abur cuburu kestim şekeri meyvadan alıyorum,ekmek 1 dilim yiyorum,makarna-pilava yükleniyorum spordan sonra veya önce,cola zaten içmiyodum başka yasak getirceğim şeyler varsa yazabilirsiniz.
Vücut geliştirmeye kayıt oldum body'ci arkadaşlardan öneri alabilir miyim?