• Sor
  • Bence

Yumurtalık kisti kendiliğinden geçer mi ?

doktor yumurtalıklarımda kist olduğunu söylemişti 1 ay sonra gel geçmezse ilaçla tedavi deneriz dedi ama anlamadım bu kistin kendiliğinden geçme gibi bir ihtimali var mı ilaç kullanmadan ? aslında doktora soracaktım bunu ama malum devlet hastanesi adama köpek gibi davranıyorlar soramadım bu yüzden var mı bilgisi olan bu konuda ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• vucut beze ve kistleri bazen kendisi yok edebiliyor o yüzden 1ay zaman tanımış olmazsa tedaviye başlayacak.

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçmiş olsun. Yani doğal olarak antitümöral etkilere sahip ve yan etkisi olmayan omega 3, aloe vera, propolis ve arı sütü takviyesi kullanırsanız sorunu halledebilirsiniz.

• bakire isen dıştan müdhale yapmak imkansız. en ideal çozüm doğum kontrol hapı yutmaktır.kist oluşumunu engeller. tüm doktorlar bakire kızlara bunun için doğum kontrol hapı önerir

• bildiğim kadarıyla geçmiyor ama yer değiştiriyor kız arkadaşımda da vardı farklı bir ameliyat için gitti doktora ve yumurtalıkdaki kis ortaya çıktı ve allahdan çıktı doktor geç müdahale yapılsaydı ilerde çocuk sahibi olamayacağını söylemişti bende geçikmeden doktora git tekrardan ilerisi için sıkıntı yarata bilir... :/

• özele git bence?

• kız arkadasımda aynı durumdan muzdarıptı. ergenlık donemı ıcındeyken duzelme ıhtımalı var ama yasını bılmedıgım ıcın bsey dıyemıyorum tabı adet duzensızlıgıde onemlı sanırım kıstle bırlıkte yaklasık 45 50 gunu buluyo adet donemı arası.. bu sekılde devam ederse doktora gorunmekte fayda var..

Kızlar Ne Diyor 4

• benimde bı arkadasımda vardı kız hapları ıcmeden regl olamıyordu bence ıc ılaclarını duzenlı derım gecmez kendılıgınden ılerler bellkıde

• bende varmış ama 10 gün içinde erimiş. 10 gün sonra gittiğimde tamamen kaybolmuştu. geçmiş olsun...

• Kystler oyle pek geçmez, ama senin kystlerin kuçuk ise, sogan kurunu denebilirsin televyzionda bahsetmislerdi çok faydaliymis kuçuk kystlere

• kis bende de olabilir snde belirtileri nelerdi?

• kasıklarda ağrı,adet düzensizliği,mide bulantısı,baygınlık hissi gibi .s

Yükleniyor...