Arkadaslar ozel hastanede diyetisyene gitmek istiyorum ama cok pahali olur mu aranizda giden var mi?

Gizli Üye
arkadaslar 74 kiloyum bugun babam benimle alay etti ileri geri konusu dedi ki goruntu kirliligisin seni kim alir hamile gibi duruyosun dedi durduk yere ben de bagirdim sanane ya nasil boyke diyosun baba gibi ol dedim annem de babama kizdi calisiyorum maasimi babama veriyodum artik vermicem kustum babama kendim icin kullanicam parami gorecek babam gununu bugune kadar cok saygili bir evlat oldum sozlerinden cikmadim. Seni kim alir dedi durduk yere ya ben de dicektim sevgilimi alip sarmas dolas gezmedigim icin tum bunlar dimi dedim
Güncellemeler
+1 yıl
Bilgisi olan yok mu?
Arkadaslar ozel hastanede diyetisyene gitmek istiyorum ama cok pahali olur mu aranizda giden var mi?