Badem yağını saçımıza nasıl uygulamalıyız ?

Nemli saça mı ?Dustan önce mi ?Saç diplerine mi yoksa ucuna mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kuru saça,saç diplerine,duştan en az iki saat kadar önce.

• imzamı attım.

Erkekler Ne Diyor 13

• Bi kadeh içsen nasıl olur acaba, kokusu güzel yoksa...asdasdasd

• Önce normal yanın verilen kullandığın şampuanını kullanacaksın, duruladıktan sonra nemli saça masaj yaparak uygulayacaksın, bir kaç saat kalmalı en az, uyumadan önce yapıp bone de takabilirsin sabaha tekrar aynı şampuanıyla yıkayacaksın, harems diye bi saç bakım yağı var bende onu kulanıyorum, bademyağı

• Kuru saç derisine uygulamalısın. 1 saat beklemesi gerekiyo.

• duş sırasında yapsana o işi sen :)

• Duştan sonra saçının tamamına...15-20 dakika bekletip sonra yıkayıver bi zAhmet ( yoksa bitlenirsin vala)

• içine yumurta sarısı ve birzda çay katarsan duştan yarım saat önce saç diplerine uygula daha canlı ve güçlü saçlar için :) kırıklara birebir

• kuru saça uygulanmalı

• Benim hatun duştan önce sürüp bekliyor. Sonra duş yapıyor. Selametle...

• saol bilgi için

• rica

• Erkek Kuaförü olarak tavsıyem masaj yaparak uygula sonra 1 dk beklet sacta ve durula

• 1 dk mi herkes 1 2 saat diyor :s

• duştan bir iki saat önce, kuru saçlara, saç diplerine. tatlı badem yağı yazacak üzerinde- saç dökülmesi için aldıysan-. ben kullanmıştım. işe yarıyor.

• sadece diplere her yerine degil dimi

• amaç saç derisini beslemek. ama diplere sürerken, hemen her yerine de sürmüş oluyorsun zaten :D

• dipleri ayri uclar ayri

• ben bıyığıma sürüyorumdiplerinekabarıyo bazen

• bıyıklara güzel oluyor =))

• yıkadıktan sonra sürülmeli

Kızlar Ne Diyor 9

• kuru saça özellikle diplere masaj yaparak ve 1 saat bekletip yıkanmalı.

• Yıkamak zorunda oldugun icin dustan önce :D Hint yağını şiddetle tavsiye ederim. Canin istediği kadar karıştır icine, geri kalanı da sampuana dok.

• onun yarari ne badem yagina gore

• Öncekileri Göster
    • Hmm ok, e o hint yagini nerden bulurum aktarlar hariç

• Kişisel bakım ürünleri satan yerlerden bulabilirsin, belki marketlerde bile olabilir. Araştırmak lazım.

• duştan 1 saat once zeytınyagı ıle karıstırılırsa daha net sonuclar verir

• ben duşa girmeden önce yapıyorum diplerine daha çok sürüyorum ama uçlarına da yumuşarsa diye elimle yedirip topluyorum bir iki saat sonrada yıkıyorum

• duştan en az yarım saat en fazla 2 saat önce saç diplerine masaj yaparak uygulayın.

• banyodan önce sür saç diplerine masaj yap birde parmak uçlarınla. 30 40 beklet sonra yıka

• kuru saçasonra sıcak duş

• dustan once sur sonra yika.

• Nemli saca uygulamak lazim.Once sac diplerine masaj yaparak yedir daha sonra uclara dogru in.Dus'a girme bu islemin ardindan, vucuda bulasinca temizlemesi sinir bozucu oluyor.

• Herkes kuru saca dedi bir sen kafam karisti simdi

• Hocam sac ortada ahahaha b

Yükleniyor...