• Sor
  • Bence

Kızlar erkekte 1.63 boy ideal mi sizce?

Çevremdeki kızlara soruyorum, boyumun gayet iyi olduğunu söylüyorlar..Bir de size sorayım dedim, sizce nasıl, ideal mi?Bu arada kilom 66, fiziğimi... Daha Fazla

Güncellemeler:
Cevap için teşekkürler arkadaşlar..
Sorum, 1.80-1.85 boyu olup, boyum nası, ideal mi kızlar diyen şovmenleri iğnelemek içindi..Yine de ciddiye alıp cevap verenlere teşekkürler.. :))
Bu arada boyum 1.72 :)

En İyi Görüş

• kanka benim gibi süt icmeyi unutmussun :(

• Dalgasına sordum kanka o kadar kısa değilim :)

• Öncekileri Göster
    • Evet kanka, kötü sayılmaz, moral vermeye çalıştığın içni saol :)

• rica ederim ne demek

Kızlar Ne Diyor 18

• Benimle aynı boydasın.Bir topuklu ayakkabı giysem senden uzunum.

• BENİMDE PSİKOLOJİMİ BOZDUN...

• Boy değil sadece fizik genel anlamda iyi olmalı.

• fiziğim iyi zaten 66 kiloyum..

• Kas? Atletik&fit olmak.

• erkek için kısasın ama yapılacak bişey olmadığından vucudunu iyi tutarsan hoş görüntü çıkar en azından

• teşkkür ederim tavsiye için..

• biraz kısa ama dert etme çok uzun erkek sıkıntı kızların boy ortalaması çok uzun değil çünkü

• haklısın..

• Hava mı atıyorsun?

• hayır ya ben fiziğimle övünecek bir insan değilim..tamam manken gibi olabilirim ama gerçekten boyumla övünmek için sormadım soruyu.. :S

• Öncekileri Göster
    • Haklısın, isteklere kapatmalıyım profilimi :s

• Koru kendini :(

• Boyun oldukça kısa arkadaşım yaşın daha 20 kesinlikle doktora git erkekler 25e kadar uzuyor en azından 5cm uzayabilirsin ha çok mu mesele yani sağlık olsun

• cevap-nick uyumu..

• olum mal mısınız ben seni adam gibi karşıma almışım cevap veriyorum nickimden sana ne ideal değil 163ün nesi ideal olacak kızlarda bile kısa

• peki :)

• 1 cm daha uzun olsaydı yok artık deve diyecektim gayet ideal :D

• ahaha :D

• Kisa.

• teşekürler :)

• boyun ister 55 olsun ister 90 yanındakı kız senden uzunsa çok iyi olmaz ve çok kısa olması da hoş olmuyor.. yani 63 boyunda bir erkek 55 boyundakı bir kız için ideal ama evlenmeleri çocukların geleceği açısından iyi değl.. yine de öyle çiftlerin olduğunu düşünürsek kabalk etmiş olmak istemem.. boy bu sonucta sporla uzarr diyorm ve herkese mutluluklar diliyorum filan.. (noluyor bana bu gece ama iyi kalpliliğim tuttu)

• mini mini ay :D var öyle minikler ama benim için çekici değil

• benden 1 cm uzunsun benimkinn boyu 1.73 ben ona kısa diyyiyorm ama fazla sorun etmee yapabilcek bişey yok ALLAH vergisi :)

• Doğru, bende bununla idare ediyorum..

• En az 1.79

• o da çokmuş :S

• Ben tıfıl oldgm icn banada ideal:))

• günümüzde tıfıl kız bulmakta zor. ben 1.67 yim. NE KIZLAR VAR BENİM 2 KATIM NERDEYSE. GICIK OLURUM UZUN BOYLU HATUNLARA.

• bende gıcık oluyrm annem gbi duruyolar:))

• benim için ideal aslında başkalarını bilemem tabi

• senin boyun kaç?

• 1.54

• ideal mi...ne desem ki simdi :)

• Senin boyun kaç? :S

• Öncekileri Göster
    • çok uzunsun :p

• genetik diyelim :)

• Uzunsun hacı dert etme.

• teşekkürler sis

• ben zaten 1.75 im benim için ideal değil bence :(

• o senin problemin :p

• Öncekileri Göster
    • tribe girme şaka yapıyorum canım sende senden kısa minyon bayanlara birlikte olursun sorun çözülür :) zaten türk kızlarının ortalaması malum :D

• evet, türk kızları genelde benim boylarımda..

Erkekler Ne Diyor 24

• baya kısa yani.

• :((

• bir erkek için kısa.. O kızlar o boya gayet iyi diyorlarsa 1,80lik erkek görseler dillerini yutarlar herhalde..

• 1.80 dev gibi..

• onu örnek verdim. Dev gibi değil tabi.. 1.63 gayet normal diyorlarsa dedim. O boya göre kıyasladım.

• walla hacı ben 1.80im ama sokaga cıkınca kendimi kısa hissediyorum herkez uzun =(

• bıraz uzunsun galıba

• basketbolcu olacak adamdım da işte okul falan..

• Öncekileri Göster
    • Ah ulan ah!Milli takımda oynasam, Amerikalılara bile bi tane ribaunt vermezdim, hep önümü kestiler..

• bılıom abı sana zaten kucuk Jordan derdık de gıdı deyy ne gunlerdı ha

• Birader kızlar teselli olsun diye iyisin der de tercihe gelince uzun adam isterler. İnsanın içinde bulunan hayvani güdünün neticesidir bu, güçlü olan kazanır erkekte. Tıpkı erkekler için kalça ve göğüsün önemi gibi kızlar da iri adama önem vermektedir her ne kadar bazıları inkar etse bile içten içten böyle düşünürler. İnsan ne kadar sosyal açıdan ilerlerse ilerlesin benliğinde bulunan hayvani güdüyü tam olarak yok edemez.Not: Ben de kısayım :))

• :) 1.72 Boyun var gırgır olsun diye açtın konuyu yani?Benim yanımda kısasın kardeş.Ben 1.88 cm :)

• Sonuçta 1.63 değilim mk :)

• :):):) Yine de uzun sayılmazsın mk :)

• Kısa da değilim mk, orta boyluyum :)

• KIZLARDAKİ doğurganlık içgüdüsü sebebiyle kendisinden iri erkeklerden etkilenirler. buyüzden biz tıfılların çok şansı yok aga...

• Şahsen ben o boyda olsam depresyona girerim kanka kizlarin boy ortalamasi 1.65 zaten :(

• ama kızlar beğeniyor kanka :)

• Öncekileri Göster
    • ciddi misin kanka? :s

• reis arastirma diyo bunu uzun boy kassiz ve kilosuz erkeklerin gideri max ama herkesin gideri var uzulme gecen birisi ben hobitmiyim diye dolaniyodu yani bi sen kisa degilsin ama biraz zor kiz bulursun yani senden uzun kizlara karsi isin azcik zor

• 1.63 ne ettin sen ben 10 yasindayken 165 falandim baya ksa ya ! Tibbi destek al

• iğneşemeyi başaramadın ama benim boyum 1.82 :D:D

• Başardım başardım sen merak etme mesaj ulaştı :)

• kanka ben 1.82yim kendime kısa diyorum :D seninki bi hayli kısaymış basketbola şimdiden başla

• çok geç kanka yaşım 20 buçuk oldu..

• o zaman koy gtüne gitsin kanka devdede boy var :D önemli olan mutluluk paran olsun sıkıntı yok önünde eğilirler

• cep herkülü :)

• 163çokkısa bencee

• Kanka kizlar zaten o boylarda... Ama yapacak bisi yok allah vergisi sukretmekte fayda var. .. Yoksa bizler biliorsunki ortalama 175 boylardaayz erkekler olarak..

• Yok bu cok kücük derim ben cünkü kizlar zaten o boyda ve iki hobit iyi olmaz alinma lafim sana degil saadece şu an bu soruyu okudukdan sonra icimden geceni yasyzdim/hem benim neyime milleti degerlendirmek yaratilani severiz yaratadan ötürümemleket nersi ?

• Antalya..

• Öncekileri Göster
    • Hmmm doktoea gidip vitamin hapi yazdir bi derim belki uzaya bilirsin

• olabilir, teşekkürler..

• Kızlar genel olarak aynıdır kanka burdaki bir çok bayan arkadaş senin için iyi bir yorum yapıcaktır emin olabilirsin. Herşeyden önce BEŞİKAŞLISIN en büyük artı bu kişiliğin karakterinde 10 numara ise bir çok kızla ata demirerin fındık fıstık ooo parçası gibi bir klıp çekebilirsin :) link

• eyvallah kardeşim saol :)

• klıbı ızle kankacıgım .;)

• izledim kardeşim :)

• oha neresi ideal be benim 1.77 bana bile kısa diyolar aramızda 14 cm var be

• beni kandırıyorlar mı yani?

• bilemem bana bile kısa dediklerine göre sen düşün

• aynen kandırıyorlar bence.

• kısa bi bayan için bile kısa ama olsun sorun etme

• ama ideal diyor kızlar :(

• iyi o zaman kardes idealdir ne diyim :)

• Biraz kısa gibi. Değer veren arkadaşların var

• ne ideali kısa hatta hobitmisin derler adama

• :((

• nuri abi idolumsun hahahaha

• Yorum yok.

• dipnot: soru ironiktir :D

• zeki çocuk :)

• :)))))))

• Bknz:Perde asılması için yapılan çocuğun kısa olması.

• ideal diye bişey yok, ama seninle ancak senden kısa olan bi kız ilişkiye girer, kaç yaşındasın ?

• 20 buçuk

• 18 yaşından sonra hiç uzadın mı ?

• 14 yaşından beri uzamıyorum :s

• ahah benim sorumu çalmış.185 olan versiyonunu :D

• Ondan esinlendim zaten :)

• Öncekileri Göster
    • lan oğlum madem dalga geçiyosun 150 falan yaz 163 ney lan

• doğru söylüyorsun ama sonuçta bunun da ironi olduğu belliydi, kızlar beğeniyor falan yazdım ya..

Yükleniyor...