• Sor
  • Bence

20lerden sonra boy uzar mı?

ben 22 yaşındayım.boyum da 167 ama beslenmeme hiç dikkat etmem bu yüzden çok zayıfım eğer dikkat etseydim ya etsem şu saatten sonra uzama ihtimali... Daha Fazla

En İyi Görüş

• keşke öyle bi durum olsa bende aynı durumdayım ama, doktora gitsen bile büyüme kıkırdakların kapanmış uzamazsın diyor. ama benim Sanat eseri babam ve akrabalarım, insan 24 yaşına kadar uzar diyor, ya sen doktordan dahamı iyi bilcen.. adamlar çok emin konuşuyor bende ne yapacağımı şaşırdım işimiz Allaha kalmış.. ama olmayacak duaya amin deyip üzülme derler.. Allah ında bi mucize yaratıp kısa boyu uzatacağını sanmıyorum

• arkadaşlarında dediği gibi ortalamaya göre boyun çok normal

• Öncekileri Göster
    • iyi geceler . :)))

• sana da

Erkekler Ne Diyor 15

• Boyun iyi bence, neden daha uzamak istiyorsun ki? kadına göre çok iyi güzel bir ölçü :) bak ben erkek halimle senin kadar yokum, ama halimden memnunum :D :D

• kızlar erken uzar erken uzaması durur. Daha uzamassın ama merak etme bir kız için 1.67 boy hiç fena değil hatta gayet iyi. Kısa falan değilsin

• sen bayansın. ben erkek olduğum halde aynı boydayız. kafana takma...

• üzülmee.kısa erkekler bazen daha çekci olur.vücut yapmaya çalış ama abartı olmasın:)

• çok uzamaz 1 2 cm belki

• he uzar40 ında 190 olacaksın

• geç kalmışsın. coğrafyaya göre değişmekle birlkte ülkemiz genelinde erkekler 18-20 yaşlarında kızlarda ise 16-18 yaşlarında durur. daha önce bol protein almalıydın ama düzensiz beslenmişsin. bu yaştan sonra uzamaz üzgünüm

• barfiks çubuğuna her gün 10 dakika asılı dur ve sallan. birkaç ay sonra nasıl uzuyor gör bak. bir de basket veya voleybol

• biri bana barfiks çubuğu bulsun:))en iyisi her sabah okula giderken parkta asılı kalmak hı?:))

• Öncekileri Göster
    • bundan sonra günde 2-3 bardak süt içmek de hedefim:Dcidden yapıcam

• bence de yapmalısın. arkadaşlar var 1.55 boyunda falan, ben hobbit diyorum onlara :D

• Hayır 18 den sonra boy uzaması %98 durur büyümen imakansız artık . Hem 167 fena değil bi kız için kilona zayfmış zaten gayet güzelsindir yani :)

• 21 e kadar uzar diye okumustum bi yerde bi senen daha var doğruysa bo lbo ldepin zzıpla belkı uzarsın

• 24 kadfar uzarsın ama her gün zıpla

• uzamazsın çok zor

• yeterince uzunsun aslındaa ..dahada uzamazsın snaırım

• daha uzamaz üzgünüm

• daha çok popo uzar

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...