Paxil kullanan ya da kullanmış olan var mı?

merak ettim bünyenize nasıl geldigini. Paxil kullananlar cevap yazabilir mi:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben kullanlardanım canım:) ve bence gayet iyi bir ilaç hayat üstüne gelirken kullandıkça dünyayla birlik oluyorsun sosyallığın artıyo gereksiz neşeleniyorsun herşeye şaakalr espiriler yapmaya başlıosun . yan etkisi de yok mesela lustral kullanmıştım o uyku yapıyor ve iştah kapatıyor 10 kilo vermeme neden olmuştu ve bol uyku ama paxil de boyle uyku esneme gibi yan etkiler yok yani vurdum duymazlıkla birlikte gelen bi drenç veriyo hayata karşı sanki ... ben çok kötü günler geçirmiştim ve bayağı yararını gördüm en önemliside kendimi affetmem için , ve hani derlerya kabı geniş insan dye işte hoşgörün artıyo tahmmul sınırların genişliyo eğer panik atak varsa en başta kullanılan antidepresanlardan biridir . Ama iştah açar 7 kilo almam neden oldu :) son olarak eğer kullanacaksan sakın bi anda bırakma , çünkü bi anda bırakırsan vücudun ilaçtaki maddeyi aramaya başlar baş ağrısı , mide bulantısına sebeb olur aaklındaolsun kolay kolay geçmiyor

Erkekler Ne Diyor 5

• yeni kuşak antidepresan..ilk zamanlarad uyku düzensizlikleri yapabilir...diğer yan etkileri de normal antidepresanların ki kadar...

• geçmiş olsun. kafan rahat olur artık : )

• aynen bana çok iyi geldi :)

• Esnediğimde sanki çenem düşüyor birbirinden ayrılıyor gibi hissediyordum,esnedikten sonra busefer öyle bi uyuşuyorumki gözlerimden yaş geliyordu.tövbe ettim kullanmıyorum hiç bi ilaç.:))

• bana baya iyi geldi..sınav stresinden ölürdüm normalde..şimdi hic biseyi takmıyorum,kendime güveniyorum daha iyi ypyrm:))

• ama bir prozac değildir. ama sana yaramış, gereksiz gülümseler falan, kafa güzel heralde:)

• paso uyutur...mayıştırır adamı :D

• bilmem bende öyle oldu...kafana çok şey takma o ilaca gerek bile yok ben arkadştan almıştım sınavlardan sonra kullandım beni uyutmştu valla :)

• yok ya bana öyle yapmadı ama dozu çok az :)

Kızlar Ne Diyor 6

• ben bir haftadır kullanıyorum şimdlik hiçbi sorun yok. ama bu tür ilaçlar bir ay sonra etkisini gösteriyo sana tekrar yazarım bir ay olunca...

• Kullanmadim.Gecmis olsun.

• obsesif kişilik bozukluğu olanlar için yazılmış olan bir ilaç eşime de yazıldı 1 hafta kullandı ama aklım başımdan gidiyor gibi dedi üstelik intihar ettirme riskide varmış propektüsünde yazar.daha fazla kullanamadı daha kötü oluyorum sanki dedi bıraktı.

• link buyrun kullanmışların yüz milyon yorumu. işlevi olan bir ilaç görünüşe bakılırsa...

• Bı yakınım kullandı gercekten sakinlestiriyordu ama çok uyku yaptı onda ve zayıflattı o süreçte faydalı oldu Sonrasında zaman zaman kırılgan anlar yaşıyor bırakında bünye alışmış olduğu için sanirim

• Rica ederim doktor verdiyse ve düzenli kullan,ani öneririm
      Psikolojik bir sorunun olduğu için kullandığını düşünme bünyene yardımcı sadece vitamin gibi
      Fakat bosuna beynine ve karaciğerine zarar 6ay kadar bir süreden sonra ihtiyac diymuyacagina eminim

• tesekkrlerr..

• paxil ne ilacı?

• geçmiş olsun

• depresan.

Yükleniyor...