Grip oldum, burnum akmaya başladı. Bembeyaz su geliyor resmen. Yardım edin lütfen.

Grip oldum, başım da acayip ağırıyor.. gözlerim kan çanağı oldu. terlemeyle atlatabilirm iyim sizce...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• o noktaya geldiysen ilaç kullanmadan yırtmak çok kolay değil bence. kendine eziyet etmeden bir doktora görün, belki soğuk algınlığı değil griptir gerçekten...

Kızlar Ne Diyor 10

• E bi doktora görün istersen.

• ıyy senın sumuklernı cekmek zorundamıyızzz

• sana sümüklü zengin erkek lazım dimi p

• go to the doctor diyorum başka bişey demiyorum salgın var :\

• Ben de öyleyim valla. Tek çare dinlenmek.

• nane limon kaynatip ic dinlen:(

• Başağrısıyla beraberse sinüzit olabilir dikkat et. Çabuk geçmez. Bir doktora görün derim. Birkaç iğne, serum yiyip ayaklanırsın. Çok pistir.

• Limon, bal ve ılık suyu karıştırarak iç.Bol yogurt ye.Ilık duş alıp yat..Terlersen ıyıleşebılırsın.

• dinlen

• dinlenmeye zamanım yok... yerim dolmuyor. elimde serumla çalıştığım günlerim aklıma geliyor...

• benim bir tanıdığım var onun oğluda senin gibi grip olmuş tanıdığım oğlunu akşama kadar yatırmış ve oğlu çok terlemiş yatak bile ter içinde kalmış giydikleri her şey ter olmuş ve öyle atmış gribi vücudundan

• 1 hafta ya dınlen ,1 hafta ılaç iç fark etmez 1 hafta böylesın

• O zaman alıyorsun bir meyve tabağını , kalınca bır battanıyenın altına gırıyorsun elınde kumanda
      dinşenıyorsun tabı çalışmıyorsan

• kendi kendime yenmek istiyorum gribi. doğal yöntemlerle. ilaç almak yok..

• tylot falan vardı suda eritiyodun ondan iç bide terle yarına devam ederse doktora git.

• tylot içmem. gribi kendi kendime aşmak isterim... sonuçta bir insan 1 kez yakalandığı gribin aynısını birdaha geçirmiyor. milyonlarca çeşit grip türü var. yendiğin gribin aynısına hiçbir zaman yakalanmazsın.

Erkekler Ne Diyor 8

• Benimde gidişat o yönde.Bol su içiyorum.Akşam ılık duş ve demir77 de söylediği gibi bol ballı süt...Bugün therafluya da başlayacağım...Mevsimin ilk soğukalgınlığı yani...Hayırlı olsun :((

• bir soğuk algınlığı hapı iç. bir de kendime denediğim bir şey var. bir bardak sıcak sütün içerisinde 1 çorba kaşığı balı erit iç ve hemen yatağa gir, sabaha dinç ve iyileşmiş olaraka kalkarsın. ama uyuyacağın zaman yap. yani iç ve yat.

• Theraflu.

• Evine kadar gelen fırsatı kaçırma bence... link bir görün derim...

• KızlarSoruyor acil servis hattı. aslında biz herkesini birbirinin Güzin ablası olmasını hedeflemiştik ama kaderde hasta bakıcılık da varmış.

• Sabah öğlen akşam yatmadan önce nane-limon iç. Akşam yemeğindede acı biber sarımsak ve tarhana çorbası.Tavsiye ederim çok etkilidir

• Bende hemen hemen aynıyım. Theraflu muptelası oldum. İçtiğim ıhlamurun haddı hesabı yok ama 5 para etmedi. Bide pislik bi öksürük var.

• Soda + gripin ( içini aç, tozu kullan) + limon... Kardeşim sen bu karışımı yap, iç.. Sonra 3-4 kat giyin ve yat, terle.. Terini attıktan sonra kıyafetlerini değiştir aynı karışımı yap bir daha terle.. Umarım sabaha atlatacaksın.. Geçmiş olsun..

• rica ederim, tekrar geçmiş olsun..

• teşekkürler bu gece yapacağım bunu.. teşekkürk...

Yükleniyor...