• Sor
  • Bence

Bir erkek en fazla kaç yaşına kadar uzayabilir?

Bir erkeğin boyu kaç yaşına kadar uzar? Kesin cevap istiyorum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• daha önce okumuştum... erkeklerin oluşumunu tamamlaması 25 e kadar sürüyor...

• Evet bu bende test edildi ve onaylandı :))))))

• Öncekileri Göster
    • piyasada taklidim mi var:P:D aga adam evlenmiş ne gerek var... git başka safa ver:D

• baskası bu zaten :))) iki taneydi biri evlendi :D dierine vercem :D ucuzmuz be baktım simdi

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• ergenliğin bitimi 24 yaşa kadar sürebilir ama genelde 16-17 yaşlarında bir haftasonu uzayıverirsin ve sonra durur erkekte:)

• Geç uzamaya başlayan biri olarak 18'inde neysem oyum. Çevremde de 18'inden sonra uzayan görmedim.

• 19 frodo 19

• Belli bi yaşı yok 25 e kadar bile uzayan var.Ergenliğin bitiminde boy uzaması durur.Onuda sakaldan vücut gelişiminden v.s anlıcaksın.

• 21

• Kemik testi yaptır. Kesin sonuca ulaşırsın.

• yaptırmak lazım..

• aktif spor yaparsan 25 e kadar gider...ama hiç bişe yapma otur 20 de kalır...

• Kesin sonuç ? Burası kızlarsoruyor tıp merkezi mi ? Kesin cevabı buradan alamazsın ki.. Gideceksin bir doktora o sana söyleyecek.. Burada sadece tahminler veya kulaktan dolma bilgilerle karşılaşırsın..

• senin de dilin çok uzadı kankaaaaa, al sana bilim al sana edebiyat:DDDDDDDD

• Bu senin yapına baglı kimi 18inde kimide 25inde ama ben 17 falandı boy durdu :)) 180 oldum sora 23de kilo geldi sakal falan :)) şu an bayadan adam oldum :D:D:D

• 180 iyidir ortalama :))

• çok sükür yetio iştee... idare ediyorz :D

• 23den sonra uzayan görmedim. 19da neysen o kalıyorsun genelde.

• hımm bana daha var yani..

• Öncekileri Göster
    • olsa tükkan senin :D

• haha :D:D

• google amcama sor..

• orda hep farklı şeyler yazıyor..

Yükleniyor...