Balık yağı hapı kullananlar, ne işe yarıyor?

bir aya yakın süredir balık yağı hapı kullanıyorum, her akşam yemekten sonra bir tane atıyorum. internette birçok faydası görünüyor. iştah açtığına şahit oldum son günlerde :)) peki bu hafıza, boy uzatma etkisi ne zaman görülür yani gerçekten işe yarıyor mu? bir de şu var gerçekten kullandığımdan beri daha dinç olduğumu hissediyorum. kullananlar bilgi verebilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• balık yagı hapı var cok kcuuk yasladan itibaren balık yenmeye baslanırsa hem afıza için istah acar boy kenik gelişimi tum b vitaminleri vardır bende kulladım yiyorumda cok faydalı yani

• ewet en azından hapını içmen iyi birsey

• ben balık sevmiyorum yiyorum ama çok az o yüzden başvurdum hapa

Erkekler Ne Diyor 31

• Tek etkisi zihine iyi geliyor bu iştah meselside kişiden kişiye değişiyor bende kullandım ama iştah açmadı bende ama zihne iyi geldiği gerçek aşırıda kullanma derim yan etki yapar baş ağrısı yapar..

• bıyık yağı hapımı? hiç duymadım,gürleştiriyormu peki?

• sie pls :D

• uzaa

• cınsel gucu 100 kat arttırıyor boy uzatıyor bıde kardesım 160 boyundaydı 187 oldu smıd

• ne espırısı la

• Espri yapim derken alçalma dostum...

• espiri değildi bu yalnız :S

• Öncekileri Göster
  • ben 20 yaşındayım, doktor bu sende bi işe yaramaz çok az bi etkisi olur demişti.

• Normal balık yemeği tercih ediyorum zaten o sıradada yağını yemiş oluyorum

hapa ihtiyac yok yani

• kalp damar hastalıkları için iyi geldiğini biliyorum

• Evet kalp damar sistemi hastalıkları tedavisinin en önemli yardımcısı konumundadır.

• aslında balık hapı boy uzama için tercih edilir ama ergenlik yaşnda olmanız size çok faydası dokunur fakat ergenlkten çıkmışsanız faydası maksimun düzeyde olmaz

• denizkızına dönüşürsün dikkat et!

• Alternatif tip sayfalarina bak en güzel cevaplari orada bulabilirsin

• fasa fiso yemin ederim ya ben kullandım bir halta yaradıgı yok hem de piyasadaki en güvenilir ve en iyi markayı kullandım

• omega 3 ün faydalarını saymakla bitiremiyorlar evet.en iyi omega 3 soğuk denizlerdeki balıklarda oluyormuş.eskimolarda bu yüzden hiç kalp krizi görülmezmiş.bizim en soğuk denizimiz karadeniz o da yetersiz diyorlar yeterince yağ üretmediği için balıklar.50 liradan aşağısı sadece psikolojik etki yapar diyorlar genelde kalite 50 liradan sonra başlıyormuş omega 3 hapında.

• Yani öyle tabi serbest piyasa 15 TL'yede var 60-70 TL'yede zaten kullanıcı zamanla farkını görüyor. Zaman dediğimde fazla değil 1 ay :). Oxford üniversitesinin 3 aylık kullanımla 3 yıllık beyin gelişiminin sağlandığı ile ilgili araştırma sonucu mevcut ve bunun gibi daha bir çok araştırma. En zengin omega 3 yağ asidi kaynakları soğuk denizlerde yaşayan somon ve uskumru balıklarıdır. Haliyle soğuktan korunmak için balığın yağlı olması bunun göstergesi.

• bir ay kullandım baktım bişi olmadı kullanmadım daha :)

• Malafat dimdik ;)

• Balık yağı düzenli sporla birlikte tüketilirse zayıflamaya çok ciddi faydası vardır. Bazı arkadaşlar kilo aldırdığını söylemişler de işkembeden sallamışlar.

• bende kullanıyorum konsantrasyon eksikliğini gidermeye yardımcı oluyor unutkanlığı gideriyoru uzun vadede alzheimer'ı önlüyor. dahası var :)

• 2-3 hafta kullandım. Şu zamanlar düzensiz kullanıyorum. Omega hikayesinden dolayı iyi diyorlar, mucizevi bir etki beklememek lazım. Bir de ilaç kullanıyor isen doktora danışarak kullanmakta yarar var.

• kullandım iyi

• sabahları yorgun uyanıyordum ve kalitesiz uyuyordum. omega3 alınca çok rahat ediyordum geceleri

• baya acıklayıcı :D

• Diğer etkilerini bilemem ama şunu söyleyebilirim ki normal biriysen boy uzatma etkisini hiç göremeyeceksin. 18 yaşında bir bayanın boyunun uzaması çoktan sonlanmıştır.

• Bayanların ciddi görülebilir düzeyde uzaması genelde 14-15 yaşında son bulur, erkeklerin de ortalama 17-18. Ondan sonra uzasan uzasan 1 m falan gibi farkedilemeyecek kadar belki uzarsın genelde. Kızlar hızlı uzarlar erken dururlar, bu nedenledir ki lise başlarında kızlar genelde erkeklerden uzundur lise bitimine yakın tam tersi olur.

Uzamışsındır belki doğrudur ama dediğim gibi farkedilir seviyede olmayacağını düşünüyorum.

• saçmalama ben 20 yaşıma kadar uzadım o değişir kişiye göre ama uzun boylu olmak istiyorsan kursunlardokmevakti bol bol spor yap basket oyna ve süt yogurt peynir ye ben yapmadığıma pişman oldum

• sanırım aradıkların burda.

link

• fıtamın o fıtamın

• Ben 15 yaşından beri hemen hemen her gün kullanıyorum, zekamı ona borçluyum :)

• kilo aldırıyor kullanmıştım.

• senin boy kaç bajım?

• verdim kız sana 5 puanı :)

• :)) ben boy için almadım ki bunu, internet radyosunda yönetimdeyim-ayrıca kameramanım yoğun çalışıyorum haliyle karıştırdığım oluyodu halsizlik vs. ek vitamin olarak kullanmaya başladım. araştırırken öğrendim boya faydası olduğunu merak ettim

• hımmm! faydası oluyomu bilmiyorm ama boy uzaması diyince kaçsınki kaç olmak isttiyosun diye sordum, yararlıysa bi 15 20 kasa al :)) ama kısa boylularda çok şirin oluyo,n bana biride demişki .. yere yakın olandan kork diye, biz senden korkalımmı korkmayalımmı tehlike varmı yokmu :)))

• Öncekileri Göster
  • Bu aralar bende düşünüyorum kullanmayı hafıza için işe yarıyor diyorlar bir 6 ay deneyeceğim

• Bu omega 3 mu yoksa sivi sivi yag mi iciyosun ôgggg

• şimdi sana şunu diyim nediye kullanıyosun balık yağını?

Evet hafıza olayı doğruda.. bide yağ alıyosun günlük alman gereken min. miktarı.. eğer zaten alıyorsan bu yağı bildiğim yağlanıyosun sonunda :D

yani kilo yapıyor.. ;)

• boy uzatıyorsa bende kullanıyım dicemde zaten cabuk kilo alan biriyim bi de kilo almayalım şimdi durup dururken :D yaş 18, barfiks falan çekiyorum az da olsa. geriliyorum falan uğraşıyoruz biraz ama bi yılda max 1 cm etki etti .D pek bişe beklemiorm acıkcası :)

• beyindeki gray matter denen maddeyi arttırdığı düşünülüyor. bunun da öğrenme, hafıza gibi zeka ile ilintili olaylarda büyük önemi var

• 2 aydan sonra etki gösterir. ben bi ara kullandım.

• bi deniyim bakıyım

• süt ve protein ürünleri tüket aynı zamanda. 4 5 aya kalmaz uzadığını fark edersin.

• bakalım şimdi 1.61 boyum etkisi olur mu bilmiyorum yaş 18i doldurdum

• yaş kaç 20 den sonra boyda pek bişey bekleme bence

• aman kilo yapmasın boyum 1.61 sırf meraktan ölçcem bakalım :)

• zıpla hopla ama pek değişeceğini sanmıyorum fazla bişey bekleme ama kilo yapara heralde...

• 18

• iştah açar yediğini tutar kilo almana katkıda bulunur

Kızlar Ne Diyor 17

• balık yağı hapı kilo aldırır hafızayı güçlendirir diye biliyorum

• aldırmadı

• Ben kullanıyorum bi etkisini görmedim arkadaş :D annemler zorla içiriyor belki hep içtiğim için farketmemişimdir

• ben kızıma kullanıyorum balıkk yemediği için.iştah arttırıyor hafıza v.s dediğin gibi etkisi var.ama haftada 2 kez taze balık tüketme şansın varsa hiç kullanma

• haftada bir balık yiyorum zorla ama yemeyi sevmiyorum

• omega 3 var içinde sağlık için önemli ek gıda vitamin denilebilir

• kilo aldrymki ?

• ben öyle bişi yaşamadım

• İştah mı açıyormuş ? Benim bir arkadaşımın annesine diyetisyen vermiş bu hapı zayıflatıyor diye ve işe yaramış da :S :))

• ben tok karna kullanıyorum zayıflamayla derdim yok iyi kilom

• Aç karnına içildiğinde zayıflatıyor ama

• evet

• Sadece hap kullanmakla olmaz. Ezberleme yeteneğinide geliştirerek kendi kendine yardımcı olmalısın.

• ezberlemem de sıkıntı yook

• kilo aldirir boy uzatmaz hafiza falan onlara iyi gelir dedigin gibi enerjik hissedersin iyidir yani

• Uzun boy için İbrahim Saraçoğlunun söylediği dört balık var araştırıp kesinleştirmedigi şeyi de söylemez. O balıkları hatırlamıyorum fakat nette vardır.

• Bir ara bitkisel gıda takviyesi işi ile uğraştım..Kilo almamak için aç karnına alınıyor canım..Zayıflar yemekten sonra alabilir...Düzeltmelisin yanlışı...

• Reca ediyorum :))

• tamam artık aç karna alıyım sağol :D

• Beyin hücrelerini artırıyor. Öğlen tok karnına alırım.

• geri dönüşümsüz kilo.

• düzenli susam yağı <<3

• benm o kadan gzel gözlerm yok, olmaadı hiç :(

• o benim ergenliğim :@ tamm mı :(

• harika basen yapıyor :\

• benim hiç öyle afilli bıyıklarım olmadı:(

• aynı kişi olma ihtimalimiz korkutuyor:(

• ergenleğimi hatırladım şimdi:(

• Kilo almak için kullanıyorlar genelde.

• bende aldim ama sinavlardan once aliyorum o gece, yariyomu bilmiyorum

• onla alakasi yok galiba pskoloji olarak etki yapaio en basta

• bide almadan gir bakalim

• canım kendınle barısık ol bend senle aynı boydayım neguzl işte 33yasına olacam buyeniyılda yasımı göstermiyorum ve bunada cok sevniyorum bu bir avantaj bilene orta olmak iyi nekısasın nedeuzunsun takma allahs aglık kader guzllıgı versin gerisi hikaye

• yoğun çalışıyorum her şeyi birbirine katıp karıştırmaya başladım yoğunluktan :) takviye vitamin olarak önerdiler o yüzden aldım araştırırken gördüm boy vs..

• anladım

• kendimle bi sorunum yok gayet güzelim boy için içmiyorum ben hapı

• hafıza konusunda işe yarıyosa ben de istiyorum

Yükleniyor...