• Sor
  • Bence

Adetliyken bazen et parçası gibi kan düşüyor bu neden oluyor ?

adetliyken bazen et parçası gibi kan düşüyor bu neden oluyor ? birde orda zar var nasıl ordan düşebiliyor

En İyi Görüş

• Adamın midesi bulanmış, tabi erkeklerin öyle bir derdi yok.. sadece "oraya sahip olma peşinde" tabi, o organı taşıyanın derdi umrunda olmaz. birde midesi bulanır...şimdi bacım, oradan kan gelirken zardan nasıl geçiyorsa pıhtı da geçer. kan malum birikmiş kirli kan pıhtılaşıp et gibi görünebiler. yada arkadaşın dediği gibi enfeksiyon olabiler.. toktora görün

• evet birde po..sitelerinde dolaşıp iğrenç fantazi peşinde koşarlar mideleri bulanmaz.
      işte o kalın pıhtılar nasıl geçebiliyor hayret ediyorum her zaman olmuyor bazı aylarda oluyor

• sen her ihtimale karşı toktora görün bi..

Erkekler Ne Diyor 8

• doktora git

• pıhtılaşıyordur kan

• düşük yapısounn:)) şaka şaka; bu tür durumlar bakirelerde olur. kanal dar olduğu için dışa atıp tam sağlanmaz ve içerde birekme olur. o bir pıhtıdır. evlenince geçer.

• adet döneminde rahimde bir temizlenme oluyor bildiğim kadarıylabu temizlenmenin sonucu olabiliraldıgımız eğitimde bahsedilmiştibir doktora görün her metabolizmada farklıllıklar vardırenfeksiyon değildir umarım

• ulan midem bulandı ne iğrenç bir ırk bu kızlar

• abuk sabuk fantaziler planlarken mideniz bulanmıyor

• genelleme yapma bence

• Biz nerden bilelim özelden sorsana hemcinsine. .. Saka gibisiniz tiksindrmek icin mi bunlar?

• zaten bilen bayan arkadaslar vardır diye sordum cevap vermek okumak zorunda değilsin

• doktora git yumurtalıklarında enfeksiyon var

• ama her zaman olmuyor bazı dönemlerde oluyor

• Öncekileri Göster
    • ilişkiye girdiğin kişiden kapmış olabilirsin

• zar var dedim yani bakireyim

Kızlar Ne Diyor 5

• Et parçası kistlerden oluşuyor. Arkadaşımında öyle olmuştu doktora görünmelisin.

• zar varken ordan nasıl düşebiliyor

• Onu bende düşünmüştüm et parçasıda ne ki o parçadan büyük bi şekilde çıkmıştı artık nasıl düştyse arkadaşımın doktora götürmüştük kistmiş ama iyi huyluydu hap önermişti doktor kesin gitmelsin

• evet benımde büyük olduydu bir keresın inceledım attım sonra bi bakıyorum bi kaç ay öyle birşey yok

• Gayet normal birşey :)Zarın ortası delik zaten, delik olmasa kan nasıl gelirdi. Ayrıca adet olmamızın sebebi döllenmeyen yumurtanın bozulması ve vücuttan atılması, onun için sedece kan gelmez.Bu tür şeyleri googledan da arayabilirsin. Aşağıdaki bölüm wikipediden;Rahimin iç yüzeyinde, her ay, döllenmiş yumurtanın gelip yapışmasını ve buradan beslenmesini sağlayacak damarlı bir doku oluşur. Eğer döllenme yoksa bu doku görevini tamamlayıp yerini alttan gelen yeni dokuya bırakarak dökülür. Her ay bu işlem aynı şekilde tekrarlanır. Bu sürece menstürel siklus ya da regl düzeni denir. İşlevini yitirerek yerini yeni oluşan dokuya bırakıp dışarıya atılan bu dokuya da regl kanaması ya da menstrüasyon kanaması denir.

• baktım googledan ama iyi bir acıklama bulamamıştım teşekkür ederim bu iyiymiş

• Tabi gelen parçalar sana değişik geldiyse yinede bir doktora görün

• kan pıhtısı o çok kan kaybettiğin için ve zar var ama ortada açıklık da var çişini nasıl yapıyosan o da ordan çıkıyo işte

• bu normal bir durum her bayanda olur.bunun nedeni ise döllenmemiş yumurta senin rahminden geçiyor rahminde her ay o kan ile birlikte temizlenip soyuluyor yani yenileniyor ve pıhtılaşmış kan gibi olan et parçası akıyor.bakirelerde ise çıkış dar olduğu için bazen sancı yapan durumlarda gözlenebiliyor. Geçmiş Olsun...

• Bende de oluyo ya. neden acaba

Yükleniyor...