Emla kremi nedir cidden ise yarıyor mu?

ilk defa duyuyorum kullananiz var mi arkadaşlar faydası oluyor mu gerçekten ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• emla krem ile anestol kremin arasında bir fark göremedim ben çünkü kullanım alanları aynı.sadece değişik kelimelerle yazılmış aynı ifadeler.örneğin.emlanın endikasiyonları.Emla Krem dermal anestezi sağlar. Emla Krem yüzeysel cerrahi girişimler ve deri anstezisinin gerekli olduğu iğne ponksiyonlarında, genital mukozanın yüzeyel anestezisi için kullanılır.birde anestol endikasyonlarına bakalım.Endikasyonları:Deri ve mukozanın yüzeysel yanıkları,Çeşitli nedenlere bağlı kaşıntılar,Meme ucu, anüs, dudak çatlakları ve ağrıları,Endotrakeal entubasyon uygulamasında anestezik lubrikan olarak kullanılır.emla kremin fiyatı 57 tl anestol pomatın fiyatı 3.60 tl.formul olarakta her ikisindede etken madde lidokain bulunuyor araştırmak gerek.

Erkekler Ne Diyor 2

• emla kremi içinde lidokain etken maddesi bulunan bir lokal anesteziktir açık yaralara sürülmez.sıklıkla hissizlik oluşturmak için kullanılırdevlet tarafından ödenmezçünkü kadınlar arasında kasık kıllarının rahatça alınmasını sağladığından meşhur hale gelmiştir.işe yarar mı ?niçin kullanacaksın onu bilmek gerekiren son 50 tl fiyatı vardı şimdi kaçtır bilemiyorum

• lazer için mi kullanıcaksın :)) ben kullanmadım ama uyuşturmak için satılan bi krem fiyatıda 60 tl ydi sanırım :)

• Türkiyede cok pahaliymis ya :S ben 11 Euro vermistim o bile pahali geldi daha farkli kremler var ve dedigim gibi uyusturma derecesi cok düsük cok hassas insanlar icin sanirim benim isime yaramadi.

• Öncekileri Göster
    • lazer değil de hani bi ağda yapmak için

• gerek yok onun için .. boşa para veririsin.. etkisi yokmuş çok testerparfüm öyle diyo..

Kızlar Ne Diyor 3

• ayni emla kremindenmi bahsediyoruz bilmiyorum ama genelde lazer epilasyon öncesi kullanilan uyusturucu krem ve benim isime yaramadi acikasi uyusmadi yani... hic sürme daha iyi verdigin paraya yazik oluyor.

• bazi bayanlar o kresmi özel bölgesine sürüyor lazer veya normal epilasyon icin hazirliyor sürerken dikkatli olun alerjik reaksyon yapabilir ve bazi bayanlarin killari dudaklarina kadar oldugundan o dudak ic kismina kesinlikle sürülmememeli!

• evet faydası var sürülen yeri uyuşturuyor

• e bazıları yok dio bazıları var dio

• kaç arkadaşım kullandı hepside memnun kullanmasını bilmeyenlere bakma sen

• link link Bu siteye bakmanda fayda var.

Yükleniyor...