• Sor
  • Bence

Kirpiklerin uzaması için neler yapabilirim?

arkadaşlar kirpiklerimin daha gür ve daha uzun olması için her gece tatlı badem yağı sürüyorum.Başka neler yapabilirim bilginiz var mı ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 6

• bana da sürsene

• bir sure bi umtla bu türden seyleri sürersin. sonra uzadığını sanarsın. inanmak istersin. gerçekte varmı böyle sey ..

• e varki insanlar kullanıyo örnekleride var etrafımda :)

• Öncekileri Göster
    • ölçüp bakmana gerek yok saçın uzayınca milimetrik hesaplar yapıp uzamışsa öyle mi gidiyosun berbere yoksa aynaya bakıp anlama gibi kapasiten var mı arkadaşım ? hevesim geçerse yazarım merak etme .

• işte anlatmaya calıstığım ki sen biraz alındın sanırım. sacın uzaması kendi doğasında olan bir şey. ama kirpikte böyle birsey yok. tamamen genetik. kendini kandırılmış hissetmemen için yazdıklarım. yoksa deneyimlerini burada paylaşmandan ben dahil herkes mutlu olacaktır.

• haha aklıma cem yılmazın bıyıklara badem yagı var abla demesi geldi aklıma :D

• Arkadaşım kirpiklerinle fazla oynama derim. Onlar belirli bir boyutta kalıyorsa eğer Yaradanın vardır bir bildiği daha uzun veya daha kısa yapmaya çalışma. Veya sana şöyle diyeyim kirpiklerini bir cımbızla çekip bana ver sana 150bin.tl.lik bir ev vereceğim kabul mü?

• olduğu gibi bırak bence.. doğasına bırak

• badem yağı kullanıver

Kızlar Ne Diyor 4

• elindeki badem yağıyla , hint yağı al onu karıştır öyle sür :)

• saf zeytinyağı da iyi gelir.

• hint yağıda çok uzatıyormuş. kullanmadım ama çok duydum. bak netten bi istersen. eeose kaş ve kirpik serumunu dene yada. hatta denersen haberde ver:D:D

• tamam teşekkürler kızlar :)

• Hint yağı sür canım 3 günde uzattı biraz devamlı kullanmadım ama :) golden rosenun sarı rimeli var o çok güzel uzatıyor :) bir de sürdükten sonra ilk kat kurusun bir kat daha rimel sür oh mis.

• teşekkür ederim denicem ikisinide :)

• Rimelin içine de hint yağından damlat hem rimel kurumaz hem bi taşla iki kuş olayına girersin :)

Yükleniyor...