Başın sol tarafında şiddetli ağrı nedeni ne olabilir?

arkadaşlar.. 1 haftadır başımın sol tarafında şiddetli ağrı ve uyuşma var.. sol gözüm sol tarafıma ağrı girdiğinde hafif şişiyo ve mide bulantısı da oluo sizce neden olabilir..=?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• demekki sol taraf daha ağır basıyor buda ağrı sebebine yol açıyor

Erkekler Ne Diyor 22

• Süper sen evde otur ben muyene'ye gelirim . Dalga mı geçiyorsun yoksa ciddimisin anlamadım, her şey olabilir . Beyin kısmında oluşan her ödem her sorun ciddiye alınmalıdır , hemen bir randevu al ..

• normalde sinüzit derdim ama uyuşma varsa yüz felci tarzı hergün akut gerçeklerşen bişey veya nörolojik bir durum olabilir. BT çektirip doktora başvurmalısın

• migren olması muhtemel benim de bunlara ek olarak sol gözüm biraz bağımsız çalıştığı zaman anlıyorum ki hastanelik olucam.

• Hamile olabilirsin test yap

• beyninin sol kısmını az kullanmandan ötürü olabilir. biraz analitik düşünce geliştirici aktivitelere yönel.

• çözüm bizde deıl doktorada git bence ...

• hala bir doktoroa gitmediysen sorunun an be an büyümüsini sağlıyorsun.. ilk yapman gerekeni sona bırakma ve hemen bir kulak burun boğaz, beyin cerrahi yada norologa görün

• havalardan strese bağlı

• Yüzde 90 Migren

• burda ne işin var cabuk doktora

• 21 aralığı kafana çok takmışın bu yüzden :/

• bana epey ciddi göründü mutlaka doktora görün, buralarda cevap arama buna. geçmiş olsun

• saol

• bı kalp tomografısı cektır sol tarftakı uyusukluklar ıhmal edılmemelı

• Uyuşma ve mide bulantım yoktu ama aynı yerde şiddetli ağrı bende de vardı. 2 gün ağrıdı. 3. gün doktora gideyim dedim o gün ağrı geçti :) Yine de gittim. Doktor röntgen istedi ve bişey yok dedi. Neden kaynaklanıyo acaba ?

• eğer kusma varsa beyin kanması olabilir. hemen mr tomografi falan çektir

• migren olabilir. bi doktora görün mümkün olan en kısa zamanda

• aynısı banada oluyodu doktor sinizütün bi ceşiti dedi sene de 3-4 kez oluyor

• bence bir doktora göstermelisin önemli olabilir

• sanırım sunuzit olmuşsun . Sabahları dışarı çıkarken saçlarını yıkıyormusun veya nasıl kurutuyorsun. saçlarını yıkıyınca.

• dışarıya çıkarken asla yıkamam.. kend kuruoo

• anladım o zaman doktora görün.

• arkadaş bu burda sorulacak soru mu ya acilen git doktora 1 haftadır ne yapıyorsun sen

• ilaç vericek kullanmıorumk i:/

• bendede oluyodu aynısı strest ten oluyo haberın olsun bazende karanlıkta oturmak ıstıyo ınsan ışık oldumu rahatszılık verıyo cevap bu.

• beyın tümörü . . . .

Kızlar Ne Diyor 16

• Şiddetli ağrı ve uyuşma diyorsun, mide bulantısı diyorsun, şişiyo diyorsun... Bu hayırlı bir tablo gibi görünmüyor, bbelki de stres kaynaklıdır ama belli olmaz, ilk önce sağlık ocağına git durumu anlar kulağına ve boğazına baksın onlar zaten seni yönlendirirler belki eeg flan gerekir. Eğer hiçbirşey çıkmazsa büyük ihtimal depresyon ya da stres kaynaklıdır.. Ama sakın ihmal etme kardeşim...

• başın yarısı ağrıyosa daha doğrusu kısmi ağrı varsa migrendir o büyük ihtimalle. Ama yine de bi doktora görünmende fayda var tabi.

• Bende migrenden oluyr bunlar ama bas agrisi her hastaligin belirtisi olabilir

• migren olabilir doktoraa görünn iyicee kötüü olmadann

• Ses ve Işık rahatsızlık veriyor ve başın yarısı ağrıyor ise migrendir.

• tümor var gecmiş olsun.

• zaman kaybetmeden doktora gitmelisin

• sakın ihmal etme allah muhafaza önemli birşey çıkabilir?

• Migren olma ihtimali yüksek. Boşuna doktora gitme hiçbirşey fayda etmeyecek, ağrı olduğunda hastaneye git iğne vurdur.

• küme baş ağrısı ya da migren olabilir.nörolojiye gitmelisin..

• hemen bir doktora.

• dun gecede benım sag tarafında oldu bu dedıklerın ama sadece agrı cok fena uyutmadı sonunda bı hap ıctım ve gectı.eger bu gecede aynı durumla karsılasırsam doktora gıdıcem ıhmal etme sen 1 hafta olmus senınkısı...senın yerınde olsam bu zaman gorunurdum.gecmıs olsun umarım kotu sonuclarla karsılasmassın

• Cevapta vermişler doktorlar sitesi sanki:)

• Migren.

• Migren olabilir bir araştır ben de migrenden pek anlamam.

• migren olabilir nörolojiye gözük

Yükleniyor...