• Sor
  • Bence

İsteyerek bayılma nasıl oluyor anlatır mısınız?

isteyerek bayılma istediğin zaman bayılma nasıl oluyor anlatırmısınız :))))

En İyi Görüş

• ay bana bir şeyler oluyor diyorsungenlerimizde kayıtlı zaten, gerisi kendi kendine

Erkekler Ne Diyor 13

• 1 hafta yemek yeme

• way arkadas millet neyin pesinde:D:D:

• damarı sıkman felan lazım ama sen MANYAKMISIN KIZIM :d:d:d:d:d:d

• 2 gozune ayni anda bastirirsan kardiyak outputun düşer anatomik oldu biraz ama kalbin yavaslar anlik halsizlik gelir ve bayilabilirsin denememeni tavsiye ederim bu dediğim teknik biraz üst seviye :)

• işte budur mutlaka izleyin :) link

• seni yemişler :D

• en az 3 kere derin nefes al ver en az 3 kere otur kalk sonra nefesini tutup 2 elinin avuclarının içiyle boğazını kavra bastırarak kuvvetli bir şekilde sık bayılırsın 3-4 saniye sonra ayılırsın hadi kolay gelsin .

• link akdjahskdjahskdjh

• kahkaha attım:D

• Mahmut Tuncer'in sonlardaki triplere bak sdlkfjsdlkfjsdlfk

• napicaksin bayilipda sen?

• bişey yapmam gerekmez

• birsey yapman gerekmiyorda ehh ozaman bayilipda napicaksin?

• bayılmak istediğimi kim söyledi sadece nasıl oluyor merak ettm

• Beni gören bayılıyor.

• olmaz ki

Kızlar Ne Diyor 8

• isteyerek bayılma olmaz ancak rol yapabilirsin

• isteyerek senkop amaç nedir

• ya bzm çocuklar yapıodu gerizekalı tutuo boynundan sıkıca sonra birden bayılıo olayı tam çözemedm bn de

• bir yöntem var ama bayılmıyosun da bayılır gibi oluyosun 5 10 saniye kısa bir süre bak şimdi yere çömel sonra 10 kere derin derin nefes al sonra hızlı hızlı on kere nefes al sonra hızla ayağı kalkıp nefesini tut ve hava kaçmicak şekilde baş parmağına balon şişirir gibi üfle insan bir hoş oluoo belki de bayılırsın

• isteyerek eteri koklarsan..bayılırsın.istersen dene:p

• küt diye

• Sabah kalk, hiç bir şey yemeden soğuk mu soğuk buz gibi suları dik kafana. Güneşin altında yürü yaylana yaylana sonra..Hiç kahvaltı yapmamış olacaksın birde ama ha! Karnın da o suyun sayesinde gurlayıp durur iken, buz gibi suyun ve sımsıcak güneşin etkisinde kalacak kafan..e yorulacaksın da bir yandan. Sonra, sonuç...(Yaz günleri için)

• bilen varsa banada öğretsin :( :D

Yükleniyor...