Bacak ağrısına ne iyi gelir?

Bacak ağrısına ne iyi gelir? not:babaannem için soruyorum:(

Güncellemeler:
cevap veren herkese çok teşekkürler..çok sağolun arkadaşlar.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Vicks sürdür.

• sürdüm iyi şimdi

Erkekler Ne Diyor 21

• Ben 13 yaşındayım bacaklarım çok ağrıyor.kasların olduğu yer bu ağrı iki bacaktadada var. ne önerebilirsiniz teyze ve amcalarım

• Babaanneniz iltihaplı romatizma tıptaki adıyla romatoid artrit hastası ise sıcak tatbik etmek enflamasyonu ve yangıyı arttırır. Ancak yaşına bağlı olarak kireçlenme gibi bir sorun var ise bu konuda babaanneniz gibi belli yaşa gelmiş insanlarda kullandığım emsali olmayan bir kas gevşetici ve ısıtıcı bir krem önerebilirim. Bu konuda özelden iletişim kurabilirsiniz. Geçmiş olsun.

• teşekkürler

• yaw dostum balmumu die bişi vardı sanırm yanığa agrıya kas agrısı falan farketmz sürüyon geçiyo yok böyle bişi:d afedrsn kıçım agrısa sürücem yanı bu zamana kadar nerem agrdysa surdm geçti:D

• Geçmiş olsun.

• hamama gitsin bence . rahatlar hemde ağrıları azalır . ayda bi gitmesi çok iyi olacaktır tavsiyedir .

• buarada romatimaysa sıcak su torbası koyabilirsin kısa sürede geçer..havalar soğuk malum kış biraz artar ağrıları

• alternatif başka neler iyi gelir diye sorayım dedim..onu deniyoruz her zmn..cevap için teşekkürler

• masaj yap ağrı kesici ver... geçmiş olsun...

• bisi degil nasil iyilesti mi?

• gecmis olsun

• şimdi daha iyi

• yazın kaplıca. kışın rahat eder.yazın tekrar kaplıca. işe böyle. Allah sıhhat versin.

• kas gevşetici ilaç ve kremler iyi gelir

• kas gevşetici bengay falan. ama yaşlılıkta genelde kas nedenli değil damar tıkanıklığı nedenli ağrılar oluşur. onlsrıda masajla rahatlatabilirsin geçmez

• doktora gitmek iyi gelebilir.

• eczanelerde satılan bir sprey var futbolcularında bacaklarına sıktığı onu dene

• kas ağrısına bengay

• annem bi iğne var ekmege kır ye demiş doktor ayda 1 tane alıyor 3 ayda ağrıları bitti yani bi doktora gitse teşhis konsa iyi olur.

• babannem ayağından ameliyat oldu ama nafile yine ağrıyor yine ağrıyor

• evet benim babaannemde öyle:(

• Kas gevşetici kremlerden sürün.

• Rica ederiz efendim :D

• Geçmiş olsun romatizmaysa sıcak tutacaksınız sıcak su torbası vs, kas zedelenmesi ise bengay yaşlı kadını yakacağından lasonil tercih edebilirsiniz.

• masaj yapman lazım .

• anti romatizmal kas gevşeticiler var... onlardan sürün

• Sıcak bi kovaya sok ağını sonra bi 10-15 dakika ov gevşesin bacak .

• onuda denicem şimdi sağolun

Kızlar Ne Diyor 6

• bak ağrılarda şu yöntemin kullanıldığını ve işe yaradığını duymuştum.biraz kolanyanın içine asprin katıp eritip ağrıyan bölgeye ovalayarak yedirmek.deneyin isterseniz.Allah şifa versin

• Ben biliyorummm :D Küçük bir kaseye ispirto koyup içine de Asprin koy,eritip ağrıyan yerlerine masaj yaparak sürsün.Annem yapıyordu da bir ara işe yarıyormuş.:) Geçmiş olsun

• teşekkürler:)

• yalan yok bacak arasına ne iyi gelir diosun sandım resmen ya :)

• gecmıs olsun eczaneden krem alablırsınız danısıp

• ne tür bir ağrı olduğuna göre değişir. ancak dönem dönem oluyorsa, ağrı kesici olarak etol fort kullanabilir. kas ve kemik ağrılarını geçirmede bir hayli başarılı.

• rica ederim, geçmiş olsun babaanneye:)

• evet hava değişimleri yüzünden ağrıları arttı bu aralar..tavsiyeniz için teşekkürler

• romatizmada da kullanılabiliyor ama karaciğer, böbrek vb. sorunlar yaşamıyor olması lazım.

bir de lisedeyken romatizması olan bir arkadaşım vardı, düzenli olarak aspirin alırdı. belki o da işe yarayabilir. geçmiş olsun, havalar nemli sıkıntısı artmıştır babaannenin...

• Öncekileri Göster
  • Bengay yada yakı yapıştırın

Yükleniyor...