Paxera isimli ilacı kullanan var mı?

yeni bir ilaç kullanmaya başladım psikiatristin önerisiyle..

paxera adı. bir hafta oldu kendimi çok daha iyi hissediyorum..

kullanan var mı? uzun vadede ne değişiklikler gördünüz kendinizle?

iştah ve kilo durumu nasıl?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• SEnde ters etki yapmış heralde. Bu ilaç genellikle ilk 1-2 hafta adamı duman ediyor. Bünyeye göre kilo aldırıyor ya da verdiyor. Tamamen yan etki. İlk 1 hafta ölü gibi oluyorsun yataktan felan kalkmak istemiyorsun yatağın yolunu bulmak için uğraşıyorsun sarı benizli bişey olup çıkıyorsun. Daha sonra depresyon etkisini almaya başlıyor. Anksiyete ve panik ataklara çözüm olur mu bilmem ama bir süre depresyona iyi geldiği garanti.

• :)

• :) cipralex en hafif antidepresan diye biliyordum ben de.. azaltmıştır doktor onun ilacını belki.. bilemedim:)

• ilginç. Bende paxera 40 mgdan cipralex 10mg'a geçen birini tanıyorum. Doktordur ne yapsa yeridir :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• merhaba soruyu tesadüfen gördüm de nasıl oldun bu ilaç nasıl ben yeni başladımda bilgi almak isterim.

• ben kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır iştahım çok arttı felaket uyku yapıyor 2 haftada yaklaşık 2 kilo aldım yemek yedikten yaklaşık yarım saat sonra bile açlık hissediyorsun .Sürekli bir şeyler yiyesin geliyor günde 4-5 öğün yiyorum istesem de istemesem de mecbur bir şeyler yemezsem bitkinlik çöküyor üstüme.

Yan etkileri baya var.Psikolojime gayet iyi geldi.İlaca yeni başlamama rağmen etkilerini hemen gördüm.

• Kilo iştah problemi yaratmıyorum..

• 1 senedir kullanıyorum, anksiyete ve sosyal fobi hastasıyım

• paxera kullanıyorum.sosyal fobim var.dikkat et bu ilaç bazı insanlarda kabızlığa neden oluyor.ayrıca kilo da aldırıyor.

• geçmiş olsun. ne tur rahatsızlıklara önerilen bir ilaçtır bu?

• takıntılı düşüncelere engel olmak için verdi şimdilik

• sıkıntı nedir? depresyon mu? merakımdan soruyorum.

• geçmiş olsun.

soruna cevap; ben hiç psikiyatrik ilaç kullanmadım :)

• tam olarak birşey demedi doktor. bir sürü soru sordu. birçok sıkıntı yok ama takıntılı düşüncelerle kendi kendimi huzursuz ediyorum. isim koymadı.

• psikiyatrik bir tanısı yokmu?

• Öncekileri Göster
  • bende depresyon ilaçı kullanmıştım sahte mutluluk olayı psikolojik olan tüm hastalıkları vucut iyileştiriyormuş bunuda daha sonra doç.dr dan öğrenmiştim bana demişti kendını iyi hissettin zamanları düşün sürekli bi süre öyle takılmıştım 1 aya çıkmıştım ilaç falan 1 hafta kullanmıştım öneri sadece

• kilo çok yapıyo uykuda psikiyatri ilçaları..ben kullanmadım bılıyom sadece

Kızlar Ne Diyor 2

• lustral önerırım ...

• yakında 100 kilo olursun ablam kullamaya bşladığında 49 kiloydu şimdi 69...

• boğazı durdurucam :(

Yükleniyor...