• Sor
  • Bence

Sentetik tiner içilirse ne olur?

kızlar yanlışlıkla sentetik tiner yani şu sıvı olandan içilirse ne olur? öldürürmü zehirlermi napar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 14

• marketten 2500 gr yoğurt al ye birde kenedeni kusturmaya calış ksunca hemem yoğurt ye

• içiyosan selülozik iç :p :Dkusman lazım acilen.ölebilirsin yüksek oranda yutarsan eğer.kusmaya çalış sonra da bol su iç seyreltmek amacıyla

• çok işilirse iç organları yakar az içilirse ulaştığı yeri yakar ameliyat gerekebilir ^^

• Kişiden kişiye farkeder. Ama ciddi tehlikeleri olabilir. Direkt içen kişinin biran önce hastaneye götürülmesi gerekir. Aksi taktirde iç organlarda hasar olma riski yüksek.

• bence sen çok fazla leyla ile mecnun izlemişsin=) sakın deneme=)

• ben içtim 2 hafta agzına tiner kokusu geliyo :D

• ciddi misin?

• evet badana yaparken su sanmıstım =)

• İçilme miktarına bağlı olarak acil müdahale süreside önemli bence. Ayrıca bir defasında yanlışlıkla bardaktaki çamaşır suyu içtim tarif edilemez bir yanma oldu boğazlarımda bolca yoğurt yemiştim. Ama hastaneye gitmedim ayrı mesele. :)

• Zehirler iç organlara zarar verir hemen mide yıkatılması gerekli

• Kızlar demişsin :c

• hayal bile edemiyorum , kokusuna dayanılmıyo zaten

• yoğurt ye bişey olmaz

• kolasına mı dökücen ayak yapma ;) öldürmez süründürür ona göre ;)

• boya inceltici olarak kullanılır. içilmez. içilirse de incelmez incinirsin. koklama tinerci olursun.

Kızlar Ne Diyor 5

• Selülozik ve sentetik olmak üzere iki çeşidi vardır. İnşaat sonrası boya kalıntılarının temizlenmesinde kullanılır. Solunarak akciğerlere çekilmek suretiyle uyuşturucu olarak kullanımı ve bu amaçla satımı suçtur.

• Bağımlılık yapar...Sonuçu Büyük ihtimal ölüm...Hastaneye.git kanını temizletdir...

• Ben amonyak içmiştim bana bi şey olmadı. Ama sen acile koş bence.

• amonyak bayıltır bayılmadın mı :D

• bayılmak ne kelime
      + kafayı çarptım

• bu soruyu neden gızlıden sordunn saçmalıgını yuzune vurmayalım dyemı gebeırısın ne olsunn

• hayır ilk kez bi soru soruyorum dolasıyla siteyi ilk kez kullanıyorum farketmedim bile, aklına gelen şeye de gelince bir sürü ölüm çeşidi varken tinerle yapcak halim yok :D

• Oldurur en fazla

Yükleniyor...